Assos Mille GT spring/fall fietsshirt C2 lange mouw black series heren  11.24.360.18 19% Korting

Assos Mille GT spring/fall fietsshirt C2 lange mouw black series heren

11.24.360.18 | Schrijf de eerste review! 91996 91996

Het Assos Mille GT spring/fall fietsshirt lange mouw is de ultieme bovenlichaamslaag.

Ideaal voor koele ochtenden en kille afdalingen in de overgangsseizoenen van lente en herfst.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€179,95

144,95 €144,95

Je bespaart €35,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Achter het product
We hebben dit shirt ontworpen om je warm te houden tijdens kille ochtenden en om voldoende ademend vermogen te bieden zodat je niet oververhit raakt als de zon opkomt. Gezien de wisselvallige weersomstandigheden van het voor- en naseizoen moest dit shirt sneldrogend en zeer ademend zijn, maar we wilden ook dat het een meer ontspannen pasvorm had die ideaal is voor trainingsritten.

Aanbevolen stoffen
De beproefde RX stof op het voorpand combineert zeer effectieve thermische isolatie met sneldrogend, hoge slijtvastheid en vochtregulatie. De achterkant van het shirt is gemaakt van onze lichtgewicht zweetafvoerende Type.157 Stripe stof en heeft een ademende, stretchy rondgebreide stof die snel transpireert met extreme ventilatie en UPF 35 bescherming.

Constructie/pasvorm
Dit shirt is gesneden in onze herziene MILLE Regular Fit en biedt een body mapped performance pasvorm die meer ontspannen is dan onze agressieve raceFit, waardoor het optimaal is voor dagelijkse trainingsritten.

Techniek
- Triple Ramp Pockets: ons gepatenteerde ontwerp met drie zakken voorzien van stoffen flappen en perfect gepositioneerd voor gemakkelijke toegang, grote stabiliteit en veiligheid.
- Rits over de hele lengte: Een dunne en lichte integrale rits die helpt de temperatuur te reguleren.

Samenstelling: 78% PL 12% EA 10% PA

Specificaties
  • Merken Assos
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Perfetto RoS 2 Convertible jacket light black/black reflex heren 19% Korting Castelli Perfetto RoS 2 Convertible jacket light black/black reflex heren (4522510-085)

De Castelli Perfetto RoS 2 Convertible is het meest veelzijdige jack die castelli ooit heeft gemaakt. Meestal vormt een jas met afritsbare mouwen een tussenoplossing die eigenlijk in niets echt uitblinkt. De Perfetto Convertible is nagenoeg identiek aan Castelli's vermaarde Perfetto RoS 2 Jacket met windbescherming over de hele lijn, een waterdichte bescherming tegen de regen, een uitmuntend ademend vermogen en een nauwsluitende pasvorm. Door de lagen onder de jas aan te passen, ben je gewapend tegen alle omstandigheden, van frisse tot koude dagen, met zonneschijn of regen. De mouwen zijn afritsbaar tot net boven de elleboog, wat de jas bijna identiek maakt aan Castelli's vermaarde Gabba — de keuze van de professionals. Op frisse dagen vertrek je met mouwen; als het weer verandert, kun je de mouwen uitdoen en opbergen. Op die manier is de Convertible zelfs nog beter dan een Gabba, dankzij de ventilatieopeningen met rits vooraan. Als je niet zeker bent of je een Perfetto RoS 2 Jacket of een Gabba RoS 2 moet kopen, opteer je best voor de Convertible. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€260,-

€209,95

  Je bespaart €50,05 (incl. BTW)

Gobik Element Sunken fietsjas heren 12% Korting Gobik Element Sunken fietsjas heren (10-03-027-005)

De Gobik Element is een ultralichte fietsjas en overtreft al je verwachtingen op het gebied van comfort, bescherming en ademend vermogen. Dankzij de innovatieve Polartec® Power Shield™ Pro-membraan blijf je beschermd tegen wind en lichte regen, zonder dat de jas benauwd aanvoelt. De strategische mix van ademende en rekbare materialen biedt maximale bewegingsvrijheid en een perfecte pasvorm. Ideaal voor ritten in wisselende omstandigheden tijdens de lente en herfst.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€174,95

€152,95

  Je bespaart €22,- (incl. BTW)

Castelli Espresso vest mouwloos bruin dames Castelli Espresso vest mouwloos bruin dames (4524541-294)

ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€120,-

 (incl. BTW)

Gobik Selkie Ink Black waterdichte fietsjas unisex 17% Korting Gobik Selkie Ink Black waterdichte fietsjas unisex (10-05-006-006)

De Gobik Selkie Ink Black waterdichte fietsjas is de ideale metgezel voor plotselinge weersveranderingen, zoals die bij een bergpas of tijdens lange ritten in de herfst of lente. Deze jas stelt je in staat om door te blijven trappen in wind, lichte of gematigde regen. Voeg een extra laag toe voor thermische bescherming en bescherming tegen de elementen. De jas heeft een gemiddeld gewicht en biedt volledige bescherming tegen wind en lichte regen, met uitstekende elasticiteit en aanpassingsvermogen. Gemaakt van hoogwaardig FLEXDRY-materiaal met sneldrogende technologie, voorkomt hij dat vocht zich ophoopt in de stof. De regular fit biedt veelzijdigheid, waardoor hij gemakkelijk over een zomertrui of dikkere tussenlaag te dragen is. Bovendien is de jas eenvoudig op te vouwen en past hij in de achterzakken van een jersey.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€119,95

€98,95

  Je bespaart €21,- (incl. BTW)

Sportful Hot pack Easylight vest mouwloos zwart heren 18% Korting Sportful Hot pack Easylight vest mouwloos zwart heren (1102027-002)

De Sporful Hot Pack Easylight is het nieuwe beste fietsjack voor in je favoriete bergen. Het jack is zeer effectief voor frisse afdalingen en winderige routes.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€64,95

€52,95

  Je bespaart €12,- (incl. BTW)

Gobik Envy 2.0 Ultrablue fietsjas heren 14% Korting Gobik Envy 2.0 Ultrablue fietsjas heren (10-03-037-004)

De Gobik Envy 2.0 Ultrablue fietsjas is ontworpen voor koele en koude temperaturen, ideaal voor winderige en regenachtige dagen. Dit shirt is geschikt voor zowel milde als intense ritten. Dankzij de Polartec® isolatietechnologie biedt het een breed thermisch bereik, waardoor het effectief beschermt tegen de elementen en tegelijkertijd uitstekende ademend vermogen heeft. Het biedt bescherming en aerodynamica van het hoogste niveau, met Polartec® Power Shield™ Pro-technologie. Dit is een ademend, winddicht en waterdicht membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS. Het maakt gebruik van moleculaire diffusie in plaats van microporen om waterdamp af te voeren, terwijl het een barrière biedt tegen waterdruppels.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€189,95

€161,95

  Je bespaart €28,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Mille GT spring/fall fietsshirt C2 lange mouw black series heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.