Assos Mille GT spring/fall fietsshirt C2 lange mouw fluo pink dames  12.24.361.41 Uitverkoop

Assos Mille GT spring/fall fietsshirt C2 lange mouw fluo pink dames

12.24.361.41 | Schrijf de eerste review! 92109 92109 7627776000886

Het Assos Mille GT spring/fall fietsshirt lange mouw is de ultieme bovenlichaamslaag.

Ideaal voor koele ochtenden en kille afdalingen in de overgangsseizoenen van lente en herfst.


Bekijk uitgebreide omschrijving
De enige beschikbare maat is automatisch voor u geselecteerd
XL
Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€179,95

119,95 €119,95

Je bespaart €60,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Achter het product
We hebben dit shirt ontworpen om je warm te houden tijdens kille ochtenden en om voldoende ademend vermogen te bieden zodat je niet oververhit raakt als de zon opkomt. Gezien de wisselvallige weersomstandigheden van het voor- en naseizoen moest dit shirt sneldrogend en zeer ademend zijn, maar we wilden ook dat het een meer ontspannen pasvorm had die ideaal is voor trainingsritten.

Aanbevolen stoffen
De beproefde RX stof op het voorpand combineert zeer effectieve thermische isolatie met sneldrogend, hoge slijtvastheid en vochtregulatie. De achterkant van het shirt is gemaakt van onze lichtgewicht zweetafvoerende Type.157 Stripe stof en heeft een ademende, stretchy rondgebreide stof die snel transpireert met extreme ventilatie en UPF 35 bescherming.

Constructie/pasvorm
Dit shirt is gesneden in onze herziene MILLE Regular Fit en biedt een body mapped performance pasvorm die meer ontspannen is dan onze agressieve raceFit, waardoor het optimaal is voor dagelijkse trainingsritten.

Techniek
- Triple Ramp Pockets: ons gepatenteerde ontwerp met drie zakken voorzien van stoffen flappen en perfect gepositioneerd voor gemakkelijke toegang, grote stabiliteit en veiligheid.
- Rits over de hele lengte: Een dunne en lichte integrale rits die helpt de temperatuur te reguleren.

Samenstelling: 78% PL 12% EA 10% PA

Specificaties
  • Merken Assos
  • Kleur Roze
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Assos winter 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Transition 2 W fietsjack roze dames 34% Korting Castelli Transition 2 W fietsjack roze dames (4519539-288)

De Castelli Transition 2 fietsjack is de perfecte aanvulling op een Entrata tight of Velocissimo voor koele herstdagen. Dit middengewicht fietsjack is perfect als je de kou wilt doorbreken tijdens de herfst- of voorjaarsritten. Door de neutrale pasvorm en de panelen die reflecteren is het een zeer nuttige fietsjas. De voorzijde van de jas is gemaakt van dezelfde stof als het pro-niveau Gabba jasje. Daarnaast is de jas voorzien van 3 perfect gepositioneerde achterzakken en de YKK Vislon-rits voor het gemakkelijk openen en sluiten van de jas. Maak met deze fietsjas de overgang van zomer naar herfst nog makkelijker! Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€189,95

€124,95

  Je bespaart €65,- (incl. BTW)

Gobik Skimo Tender Rose fietsjas dames Gobik Skimo Tender Rose fietsjas dames (10-03-017-002)

De Gobik skimo fietsjas lange mouw is een echte favoriet onder fanatieke fietsers tijdens koude ritten. Hij biedt uitstekende thermische isolatie zonder in te leveren op aerodynamica, dankzij de nauwsluitende pasvorm. De voorzijde is voorzien van de elastische eVent® DVStretch™-membraan die beschermt tegen wind en lichte regen, terwijl het ademende achterpand met warme voering het lichaam droog en comfortabel houdt, zelfs bij intensieve inspanning. Perfect voor koude winterdagen, wind en lichte regen. Ideaal voor regelmatige ritten zonder in te boeten aan snelheid of comfort.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€119,95

 (incl. BTW)

Craft Essence Light Wind fietsjacket zwart heren 10% Korting Craft Essence Light Wind fietsjacket zwart heren (1908813-999000)

Met de Craft Essence Light Wind fietsjacket kunt u zelfs bij slecht weer zonder zorgen de weg op. Dit functionele ruimtewonder is uitgerust met elastische inzetstukken voor meer bewegingsvrijheid en elastische mouw- en taillebandmanchetten die het windjack ten alle tijden op zijn plaats houdt. Ventilatieopeningen in de zweetzones zorgen voor voldoende ventilatie, zelfs onder zware belasting. De reflecterende details laten je goed opvallen bij slecht weer.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

€89,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack rich red/black reflex heren 23% Korting Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack rich red/black reflex heren (4522511-645)

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€229,95

€174,95

  Je bespaart €55,- (incl. BTW)

Castelli GO fietsjack fietsjack lange mouw paars dames 10% Korting Castelli GO fietsjack fietsjack lange mouw paars dames (4521540-502)

Het Castelli Go fietsjack is het meest veelzijdige castelli jack. Het kan worden gebruikt als een lichte laag in zachte omstandigheden; in koude omstandigheden kun je er isolatielagen onder aanbrengen. Het Go-jack ziet af van de in de Alpha ingewerkte voering zodat je zelf kunt beslissen hoeveel isolatie je nodig hebt. Voeg er een warme basislaag en thermisch shirt aan toe en meteen breid je je comfortzone uit tot temperaturen beneden het vriespunt. de pasvorm is ook aangepast om nauw aan te sluiten op het lichaam maar niet té nauw. Dit maakt dat de jas goed valt; bovendien is hij afgewerkt met details zoals de naadloze zoom en de gekleurde borstzak met ritssluiting. De verborgen manchetten aan de binnenkant zorgen voor extra comfort; je zult vast waarderen dat ze de koude lucht weghouden van je polsen. Er zijn drie zakken achteraan, met een grote reflecterende strook die zich uitstrekt over de volledige onderkant van de zakken zodat alles 's nachts zichtbaarder wordt.  

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€229,95

€206,95

  Je bespaart €23,- (incl. BTW)

Castelli Alpha Doppio RoS lange mouw fietsjack zwart heren 34% Korting Castelli Alpha Doppio RoS lange mouw fietsjack zwart heren (4523505-085)

Het Castelli Alpha Doppio RoS fietsjack is een top winterjack met warmte, ademend vermogen en een hoog niveau van regenbescherming. Dit in combinatie met een zachte en comfortabele pasvorm. Deze jas laat zien hoe een winterjas moet presteren.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€319,95

€209,95

  Je bespaart €110,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Mille GT spring/fall fietsshirt C2 lange mouw fluo pink dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.