
De Assos Mille GT ultraz winter EVO fietsjack is ontworpen voor het zwaarste winterweer en is dit jaar vernieuwd om het beschermingsniveau te verhogen en de warmte te verhogen.
Aan de windzijde van de voor- en bovenrug hebben we gebruik gemaakt van ons beproefde NEOS Light textiel - een superlichte 3L softshell met PU-lijmvlies dat waterbestendig en 100% winddicht is - om ervoor te zorgen
dat dit elementaire gedeelte van uw bovenlichaam volledig beschermd blijft tegen sneeuw, regen, spatwater, ijzige wind en lage temperaturen.
Vervolgens hebben we de warmte opgevoerd door dit Light-membraan te koppelen aan onze sterk isolerende, ademende, geborstelde RX Heavy aan de binnenkant, zodat uw lichaam warm en droog blijft.
€344,95
€239,95Je bespaart €105,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
NEOS Light + RX Heavy:
Voor- en bovenrugpaneel in een dubbellaagse twinDeck constructie, met onze 3L winddichte en ademende softshell en PU-gebonden membraan voor extra waterafstotendheid.
NEOS Ultra + 652.RX:
Dubbellaags twinDeck voor de mouwen, dit is een gepatenteerde 2L winddichte en zeer goed ademende softshell geconstrueerd met een PU-gebonden membraan voor extra waterafstotendheid.
NEOS Medium:
Toegepast op de rug is dit een 3L winddichte en zeer goed ademende softshell geconstrueerd met een PU-lijmvlies.
Gewicht: 340g/m2
ademend vermogen: MVP 14.600g/m2/24h
waterkolom: >10.000mm
Elasticiteit: 4-weg stretch
twinDeck:
Dubbellaagse weefselconstructie verhoogt de isolatie met behulp van een combinatie van NEOS-textiel en RX-weefsels door de hele jas heen.
RX:
Deze geborstelde, gebreide stof, die in verschillende gewichten wordt toegepast, is ontwikkeld om een uitzonderlijk comfort te bieden, vocht uit de lont te verwijderen, een hoge mate van isolatie toe te voegen en uiterst flexibel te blijven.
Stabilisator S7:
Centrale rugpaneel stabilisator in een stevige mesh met beperkte verticale rek om de zakken te stabiliseren.
Triple Ramp Pockets:
Flexibele stoffen panelen die in elk van de drie zakken zijn genaaid, creëren "deksels" om uw spullen en bedekken de inhoud voor extra veiligheid en stabiliteit.
Ritssluiting over de gehele lengte:
Temperatuurregeling door middel van een lichtgewicht rits over de gehele lengte met camlock.
Raglan Cut:
Mouwontwerp vrij van een traditionele schoudernaad, doorlopend tot aan de hals voor een grotere bewegingsvrijheid.
2W tailleWave:
De steekconstructie in de taille behoudt de natuurlijke rek van het textiel van het voorpand, zonder elastisch materiaal.
Reflecterende accenten:
Geplaatst aan beide zijden van de middenzak voor extra zichtbaarheid bij weinig licht.
regularFit:
Geoptimaliseerd voor totaal comfort in de rijpositie.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Fly Direct jacket lange mouw biedt een ultralichte constructie met Polartec Alpha Direct isolatie, wat resulteert in een uitzonderlijk warme winterjas. Dankzij het lichte ontwerp kan de jas gemakkelijk opgeborgen worden in een zak of frametas wanneer de temperatuur stijgt. Deze jas is voorzien van een ultralichte, winddichte buitenlaag met een DWR-behandeling, ideaal voor natte wegen of een onverwachte regenbui.
€259,95
€229,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack dat zo licht is dat het voelt alsof het zo weg kan vliegen.
Superlichte constructie doormiddel Castelli FLY Fabric Technologies: FFT om je warm te houden en te beschermen tegen de elementen.
Voorzien van FLY SL Shell voor bescherming tegen wind en regen.
€299,95
€229,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
Het Castelli Tempesta Lite fietsjack is zeer ademend en extreem licht fietsjack.
Het jack heeft een geweldige pasvorm.
Perfect voor als er kans is op regen of als je gewoon extra bescherming wilt tijdens een lange afdaling.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack. Het jack beschikt over een geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van uw spullen zoals een mobiele telefoon en uw sleutels.
€119,95
€107,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
De Castelli Perfetto RoS 2 Convertible is het meest veelzijdige jack die castelli ooit heeft gemaakt. Meestal vormt een jas met afritsbare mouwen een tussenoplossing die eigenlijk in niets echt uitblinkt. De Perfetto Convertible is nagenoeg identiek aan Castelli's vermaarde Perfetto RoS 2 Jacket met windbescherming over de hele lijn, een waterdichte bescherming tegen de regen, een uitmuntend ademend vermogen en een nauwsluitende pasvorm. Door de lagen onder de jas aan te passen, ben je gewapend tegen alle omstandigheden, van frisse tot koude dagen, met zonneschijn of regen. De mouwen zijn afritsbaar tot net boven de elleboog, wat de jas bijna identiek maakt aan Castelli's vermaarde Gabba — de keuze van de professionals. Op frisse dagen vertrek je met mouwen; als het weer verandert, kun je de mouwen uitdoen en opbergen. Op die manier is de Convertible zelfs nog beter dan een Gabba, dankzij de ventilatieopeningen met rits vooraan. Als je niet zeker bent of je een Perfetto RoS 2 Jacket of een Gabba RoS 2 moet kopen, opteer je best voor de Convertible. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€259,95
€219,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
De Craft Advanced Endurance Hydro fietsjas is water- en winddicht met uitstekende ventilatie. Craft heeft deze fietsjas ontworpen voor het rijden in natte omstandigheden in hoge intensiteit. Deze geavanceerde fietsjas is gemaakt van water- en winddicht, lichtgewicht materiaal en heeft gesealde naden voor uitgebreide bescherming tegen het weer. Het hoge stretchgehalte zorgt voor bewegingsvrijheid, terwijl de ventilatieopeningen bij de oksels en op de rug voor een betere koeling zorgen. De fietsjas is op te bergen zijn eigen achterzak - met rits - en is gemakkelijk op te bergen in de zak van een fietsshirt.
€139,95
€119,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Mille GT Ultraz winter EVO fietsjack geel heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.