
De Assos Mille GT EVO fietsjack is ontworpen voor tussen de herfst en de winter, waar een ademende, middelzware isolatielaag die je beschermt tegen ijzige wind en neerslag echt nodig is.
De voorkant is geconstrueerd met behulp van onze NEOS Medium, een 3L softshell met PU-lijmvlies.
Dit flexibele, door het assos ontwikkelde textiel is zeer goed ademend, waterdicht, isolerend en 100% winddicht.
Het zorgt ervoor dat het lichaam volledig beschermd blijft tegen ijzige winterlucht, spatwater en regen.
De bovenzijde van de armen en de bovenrug zijn voorzien van NEOS Light, waardoor de isolatie naar achteren wordt geschaald ten gunste van een beter ademend vermogen en een lager gewicht.
En om te voorkomen dat u oververhit raakt als uw inspanning toeneemt, gebruiken de oksels en de rug ons geborstelde bi-stretch RX-materiaal.
Het resultaat van dit strategisch geplaatste textiel is een jas die niet alleen is geoptimaliseerd voor koude winterse omstandigheden, maar ook voor je lichaamshouding op de fiets.
€259,95
€179,95Je bespaart €80,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
NEOS Medium:
Een gepatenteerde 3L winddichte, waterdichte en zeer goed ademende softshell met een PU-lijmvlies voor extra waterafstotendheid. Gewicht: 340g/m2; ademend vermogen: MVP 14.600g/m2/24h; waterkolom: >10,000mm; Elasticiteit: 4-weg stretch.
NEOS Licht:
Een gepatenteerde 3L winddichte, waterdichte en zeer goed ademende softshell met een PU-lijmvlies voor extra waterafstotendheid. Gewicht: 270g/m2; Ademend vermogen: MVP 27.000g/m2/24h; waterkolom: >10.000mm; Elasticiteit: 4-weg stretch.
RX:
Een geborsteld warp-gebreid weefsel dat is ontwikkeld om uitzonderlijk comfort te bieden, vocht uit de lont te halen, licht te isoleren en uiterst flexibel te blijven.
Triple Ramp Pockets:
Flexibele stoffen panelen die in elk van de drie zakken zijn genaaid, creëren "deksels" voor uw lading en bedekken de inhoud voor extra veiligheid en stabiliteit.
Ritssluiting over de gehele lengte:
Temperatuurregeling door middel van een lichtgewicht rits over de gehele lengte met camlock.
Raglan Cut:
Mouwontwerp vrij van een traditionele schoudernaad, doorlopend tot aan de hals voor een grotere bewegingsvrijheid.
2W tailleWave:
De steekconstructie in de taille behoudt de natuurlijke rek van het textiel van het voorpand, zonder elastisch materiaal.
Reflecterende accenten:
Geplaatst aan beide zijden van de middenzak voor extra zichtbaarheid bij weinig licht.
regularFit:
Geoptimaliseerd voor totaal comfort in de rijpositie, met een meer ontspannen snit dan onze tweedehuid raceFit.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ontdek de Assos Uma GT Eisenherz Ultraz S11 winter fietsjack.
Een gestroomlijnde regularFit jas voor de meest extreme winteromstandigheden.
De geüpdatete constructie vermindert het volume overal, en nieuwe textielen verhogen de ademendheid en elasticiteit terwijl ze volledige stormbescherming behouden.
€389,95
€349,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Ontdek de Castelli Espresso air jacket lange mouw. Met de Castelli`s Ristretto Technology voor ongeëvenaarde ademend vermogen, droogheid en warmte. De Ristretto Warm-stof biedt ook veel stretch voor een nauwsluitende pasvorm met volledige bewegingsvrijheid. De Espresso Air Jacket is ontworpen om je warmer, droger en comfortabeler te houden met Castelli's revolutionaire Ristretto Technology. Droger. Warmer. Comfortabeler.
€199,95
€159,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
De Craft Essence Light Wind Vest is een ultralicht, windwerend en waterafstotend fietsvest.
Er zitten ventilatiepanelen bij de zweetzones voor een optimale lichaamstemperatuur.
De gerecycleerde stoffen maken deze fietsjack duurzaam. Deze jas biedt een achterzak.
De elastische rand aan de onderkant biedt een optimaal draagcomfort.
De reflecterende details zorgen voor een optimale zichtbaarheid.
€79,95
€71,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
De Sportful Dr fietsjack is speciaal ontworpen voor gravelritten waarbij regen je grootste vijand dreigt te worden. Het jack heeft afgedichte naden en neemt weinig ruimte in beslag je bergt het gemakkelijk op in je tas als de zon weer tevoorschijn komt.
€159,95
€79,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
De Castelli Gavia Lite fietsjack is een verbazingwekkend lichtgewicht GORE-TEX® shelljack voor de hele dag rijden in de regen.
Dit jack iets ruimer gesneden om over isolatielagen te passen zonder te wapperen in de wind, maar toch goed aan te voelen in de rijpositie.
De rug heeft een langere staart voor extra bescherming tegen spray van de fiets en een bedekte ventilatie over de schouders voor temperatuurregeling.
Dit is een serieuze uitrusting voor de natste, smerigste dagen op de motor, wanneer iemand anders binnen zou blijven.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€359,95
€299,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
Het Gobik Plus 2.0 vest mouwloos is een lichtgewicht, winddichte bodywarmer met aerodynamische pasvorm. Ideaal voor frisse ochtenden, afdalingen en wisselvallig weer. Compact opvouwbaar in de zijzak en gemakkelijk mee te nemen. De strakke snit sluit perfect aan over een fietsshirt, zonder bewegingsvrijheid te beperken. Mesh op de rug zorgt voor ventilatie bij inspanning, terwijl twee rugopeningen snelle toegang geven tot je shirtzakken.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Mille GT winter EVO fietsjack zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.