Assos Mille GT winter lange mouw jacket zwart/blauw heren  113034573 + Cadeau

Assos Mille GT winter lange mouw jacket zwart/blauw heren

113034573 38561 38561 2220000107686 10.0 10 1
1 Reviews | Schrijf zelf een review

Het Assos Mille GT winter lange mouw jacket zwart/blauw heren is het zwaargewicht jacket van Assos voor ritten in de winter.

De toegenomen isolatie beschermt bij lange ritten in een breed scala aan winterse omstandigheden.

Deze drielaagse thermische soft-shell is gemaakt om de winter te trotseren bij wind, regen, vorst of storm.

Om te zorgen dat je niet oververhit raak heeft Assos lichter materiaal gebruikt op de schouders en rug.

Het jacket is overwegend zwart, om vieze winterwegen te bestrijden, daarnaast is er gebruik gemaakt van reflecterende elementen, zodat je beter zichtbaar bent in de donkere dagen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
254,95 €254,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Assos Mille GT winter lange mouw jacket zwart/blauw heren

Eigenschappen:
- Het meest veelzijdige winter jacket uit de collectie van Assos
- Weloverwogen balans tussen bescherming tegen wind en water, isolatie en ademend vermogen
- Nieuw Neos Medium materiaal aan de voorkant voor bescherming tegen wind en water en
- Nieuw Neos Light materiaal aan bovenkant van de mouwen en rug voor wind en water bescherming
- RX Roubaix materiaal aan onderkant van de mouwen en rug voor hoog ademend vermogen en isolatie
- Achterste stabilisator om volgeladen achterzakken op zijn plaats te houden
- Zakken voorkomen dat inhoud eruit kan vallen

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Winter fietsjack
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Assos winter 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Alpha 150 fietsjack light black/black heren 30% Korting Castelli Alpha 150 fietsjack light black/black heren (4525502-085)

De Castelli Alpha 150 Jacket is de ultieme winterfietsjas die je warm en droog houdt onder de zwaarste omstandigheden. Dankzij Polartec® AirCore™ en Alpha™-isolatie combineert deze jas ademend vermogen, bescherming en lichtgewicht comfort. De rekbare pasvorm geeft je bewegingsvrijheid zonder het gevoel van een zware winterjas. Perfect voor koude tot zeer koude ritten, met extra duurzaamheid door PFAS-vrije en gerecyclede materialen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€340,-

€236,95

  Je bespaart €103,05 (incl. BTW)

Castelli Espresso vest mouwloos hibiscus dames Castelli Espresso vest mouwloos hibiscus dames (4524541-081)

Ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€120,-

 (incl. BTW)

Assos Mille GT Ultraz winter EVO fietsjack geel heren 34% Korting Assos Mille GT Ultraz winter EVO fietsjack geel heren (11.30.365.32)

De Assos Mille GT ultraz winter EVO fietsjack is ontworpen voor het zwaarste winterweer en is dit jaar vernieuwd om het beschermingsniveau te verhogen en de warmte te verhogen. Aan de windzijde van de voor- en bovenrug hebben we gebruik gemaakt van ons beproefde NEOS Light textiel - een superlichte 3L softshell met PU-lijmvlies dat waterbestendig en 100% winddicht is - om ervoor te zorgen dat dit elementaire gedeelte van uw bovenlichaam volledig beschermd blijft tegen sneeuw, regen, spatwater, ijzige wind en lage temperaturen. Vervolgens hebben we de warmte opgevoerd door dit Light-membraan te koppelen aan onze sterk isolerende, ademende, geborstelde RX Heavy aan de binnenkant, zodat uw lichaam warm en droog blijft.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€344,95

€224,95

  Je bespaart €120,- (incl. BTW)

Castelli Aria shell fietsjack grijs heren 15% Korting Castelli Aria shell fietsjack grijs heren (4520058-030)

De Castelli Aria shell fietsjack is extreem licht in gewicht en heeft een zeer goede bescherming tegen de wind. De fietsjas is warm genoeg om tijdens een milde omstandigheden. Daarnaast is de fietsjas erg compact en heeft maar een minimale ruimte nodig in bijvoorbeeld je zak of tas. De fietsjas voelt bijna als een tweede huid doordat er stretch panelen op de achterkant van de mouwen en de zijkant gebruikt worden. Je hebt geen last van flapperende stof, waardoor je geen koude lucht die in je jas circuleert. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€130,-

€109,95

  Je bespaart €20,05 (incl. BTW)

Castelli Squall shell fietsjack light black/silver gray dames 16% Korting Castelli Squall shell fietsjack light black/silver gray dames (4524539-085)

De Castelli Squall shell fietsjack is ontworpen om mee te nemen op dagen waarop regen wordt verwacht, maar licht en compact genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat. Deze jas is ontworpen om je droog te houden bij een plotselinge bui of om de kou te verdrijven tijdens je afdaling van de bergen. Supercompacte en lichtgewicht stretch regenjas, perfect om bij elke rit mee te nemen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€120,-

€99,95

  Je bespaart €20,05 (incl. BTW)

Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack rich red heren 40% Korting Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack rich red heren (4523502-645)

De Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack dat zo licht is dat het voelt alsof het zo weg kan vliegen.

Superlichte constructie doormiddel Castelli FLY Fabric Technologies: FFT om je warm te houden en te beschermen tegen de elementen.

Voorzien van FLY SL Shell voor bescherming tegen wind en regen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€299,95

€179,95

  Je bespaart €120,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Mille GT winter lange mouw jacket zwart/blauw heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.