Assos Mille GTO fuchsroehre shell C2 regenjack zwart heren  11.32.374.18 13% Korting

Assos Mille GTO fuchsroehre shell C2 regenjack zwart heren

11.32.374.18 | Schrijf de eerste review! 81358 81358 2220000229784

Het Assos Mille GTO fuchsroehre shell C2 regenjack stabiliseert uw persoonlijke microklimaat in onvoorspelbare omstandigheden en lost het probleem op van bescherming tegen het weer zonder oververhitting.

Het nieuwe Sphere Ultra Hole, een microgeperforeerd 2-laags membraan - dat wordt gebruikt voor de voor- en achterpanelen - beschermt je kern tegen de elementen terwijl de microperforaties overtollige warmte en intern vocht afvoeren.

De waterbestendigheid is strategisch versterkt op de schouders door de nieuwe hyper stretch Silver Storm textiel, dat ook nog eens een reflecterende functie heeft.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€394,95

339,95 €339,95

Je bespaart €55,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Featured fabrics:
Het nieuwste lid van onze Sphere-familie softshells, Sphere Ultra Hole, is een ultradun 2-laags membraan dat winddichte, waterbestendige bescherming combineert met stretch. Het is uitgerust met microperforaties die het ademend vermogen verhogen en oververhitting voorkomen. De weersbestendigheid wordt op de schouders aangevuld met Silver Storm, ons nieuwe, waterdichte en reflecterende textiel met grote rek. De mouwen en rug zijn gemaakt van het ademende, high-stretch Push Pull.

Constructie en pasvorm:
Onze regularFit is gemaakt voor langeafstandsritten, en zorgt ervoor dat de FUCHSRÖHRE zonder beperkingen over uw andere uitrusting legt. Ruw gesneden mouwen en zoom elimineren wrijving en bulk.

Engineering:
- Louvre Tec: Ingezette mouwen en een vorm bij de kraagbeenderen verwijderen overtollig materiaal om te voorkomen dat de borstkas plooit of rimpelt terwijl u languit in het zadel zit.
- Magnetische rits: Klikt op zijn plaats voor eenvoudigere bediening tijdens het rijden in wisselende omstandigheden.
- Reflecterend: Afwerkingsdetails en Silver Storm schouders maken de FUCHSRÖHRE een van onze meest zichtbare artikelen.

Materiaal:
79% Polyamide 21% Polyurethaan-elastomeer

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Regenjack
  • Kleur Grijs
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Assos zomer 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack paars dames 10% Korting Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack paars dames (4523540-502)

De Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack dat zo licht is dat het voelt alsof het zo weg kan vliegen.

Superlichte constructie doormiddel Castelli FLY Fabric Technologies: FFT om je warm te houden en te beschermen tegen de elementen.

Voorzien van FLY SL Shell voor bescherming tegen wind en regen.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€299,95

€269,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Assos Mille GTS spring/fall C2 fietsvest mouwloos zwart heren 10% Korting Assos Mille GTS spring/fall C2 fietsvest mouwloos zwart heren (11.34.382.18)

Het Assos Mille GTS spring/fall C2 fietsvest mouwloos combineert de verhoogde bescherming aan de voorzijde, met de verhoogde ademende eigenschappen aan de achterzijde. Hierdoor is het vest veelzijdiger dan elk ander Mille vest dat Assos ooit gemaakt heeft. Het heeft 2 nieuwe technologieën: een winddicht, waterdicht en thermisch membraan van de nieuwe AIRBLOCK-lijn aan de voor- en zijkanten. Daarnaast het nieuwe Ventamesh textiel aan de achterzijde van het vest. Dit heeft een ademend vermogen en zorgt voor de juiste warmteafvoer om het ideale persoonlijke microklimaat te behouden.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€179,95

€161,95

  Je bespaart €18,- (incl. BTW)

Castelli Aero race lange mouw jersey rich red heren 15% Korting Castelli Aero race lange mouw jersey rich red heren (4524575-645)

Ontdek de Castelli Aero race lange mouw jersey, een aerodynamisch shirt voor die koele dagen waarop snelheid nog steeds van belang is. Geavanceerde stoftechnologie maakt dit shirt sneller, waterafstotend en warmer, zonder veel extra gewicht toe te voegen. De Nano Flex Light geweven stof rondom biedt gedeeltelijke windbescherming, terwijl het ontbreken van een membraan zorgt voor maximale ademhaling. De 3D Mesh-stof, afkomstig uit Castelli's basislaagassortiment, biedt extra warmte en vochtregulatie zonder in te boeten aan ademend vermogen. De YKK Vislon rits en drie achterzakken zorgen voor optimaal gemak.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€159,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Craft Lithe fietsvest wit heren 43% Korting Craft Lithe fietsvest wit heren (1906087-900999)

Zo licht als een veertje en toch sterk tegen de wind, zo presenteert het Craft Lithe fietsvest wit heren zich. Het vest is eenvoudig mee te nemen achter in je fietsshirt en ideaal als het weer opeens omslaat. Door de windafstotende voorkant wordt je lichaam voldoende en aangenaam beschermd. Tegelijkertijd wordt vocht dat zich op de rug heeft gevormd via het mesh-stof naar buiten afgevoerd. Via de ritssluiting aan de voorzijde is ventilatie mogelijk.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€79,95

€44,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Gobik Mist Blend Lagoon fietsjas heren Gobik Mist Blend Lagoon fietsjas heren (10-03-021-002)

De Gobik Mist Blend fietsjas lange mouw is ontworpen voor trainingen en ritten in het voor- en najaar. De jas combineert een wind- en waterafstotend frontpaneel met een ademende, warme achterkant. Dankzij de nauwsluitende pasvorm en aerodynamische snit zit hij comfortabel in een actieve fietshouding. Lichtgewicht, aansluitend en met minimale windweerstand: ideaal voor wisselvallig weer.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€103,95

 (incl. BTW)

Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack grijs heren 10% Korting Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack grijs heren (4523502-294)

De Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack dat zo licht is dat het voelt alsof het zo weg kan vliegen.

Superlichte constructie doormiddel Castelli FLY Fabric Technologies: FFT om je warm te houden en te beschermen tegen de elementen.

Voorzien van FLY SL Shell voor bescherming tegen wind en regen.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€299,95

€269,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Mille GTO fuchsroehre shell C2 regenjack zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.