
Het Assos Mille GTS löwenkralle C2 fietsjack is een lichtgewicht isolatie en waterafstotende fietsjack waarmee u de totale comfort op de fiets behoudt.
In de löwenkralle heeft Assos de oplossing ontworpen die ervoor zorgt dat u nooit zonder zit.
De hoofdstof, het nieuwe PAVE rip-stop geweven textiel, biedt een comfortabele, veelzijdige barrière tegen slijtage, wind en water.
Wanneer het fietsjack niet nodig is, kan de löwenkralle worden opgeborgen in zijn eigen waterafstotende zak en aan de bar worden bevestigd, klaar om te worden ingezet wanneer de omstandigheden dat vereisen.
€344,95
€289,95Je bespaart €55,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Featured fabrics:
Het voorpaneel is gemaakt van 2 belangrijke stoffen: Nieuwe PAVE rip-stop geweven stof die wind tegenhoudt, water afstoot en bestand is tegen het vastpakken van struikgewas langs het pad of de ontberingen van gravel touren. De micro 3D-structuur van de nieuwe BREATH-stof verhoogt het ademend vermogen en de vochtafvoer op strategische plaatsen. Het achterpand is gemaakt van Type.OF11, dat veel rek heeft om een strakke pasvorm te behouden, en de mouwen zijn gemaakt van RX EVO Light, dat licht isolerend en vormvast is.
Constructie en pasvorm:
Onze gestroomlijnde regularFit biedt totaal comfort voor lange ritten op asfalt, gravel en singletrack.
Engineering:
- Inpakbaar systeem: Op te bergen in zijn eigen zak met rits van waterafstotende Type.OF11 en hoog rekbare Push Pull, die kan worden opgeborgen als stuurtas.
- Reflecterende strepen: De details op de onderarmen van het jack, het elastiek aan de achterkant en de stuurtas zorgen ervoor dat de LÖWENKRALLE u zichtbaar houdt bij weinig licht, of u hem nu draagt of opbergt.
Materiaal:
76% Polyamide 14% Polyurethaan-elastomeer 10% Polypropylene
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ontdek de Assos Mille GTS spring/fall C2 fietsvest mouwloos. Een winddicht en waterbestendig shellvest dat bescherming biedt voor de kern tijdens koel, vochtig en winderig weer in het voorjaar en de herfst, of lange, frisse zomerafdalingen.
€189,95
€159,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Castelli Slicker Pro fietsjack is de ideale waterdichte jas als je weet dat je in de regen moet rijden.
De profs houden van dit jack omdat het hen droog houdt, ademend is, goed past en zakken heeft.
Dit jack is voorzien van een waterdicht stretch zijpaneel, schouders en mouwen voor een nauwsluitende pasvorm.
De getapete naden zorgen voor een volledig waterdichte constructie.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€399,95
€229,95Je bespaart €170,- (incl. BTW)
Het Castelli Alpha Doppio RoS fietsjack is een top winterjack met warmte, ademend vermogen en een hoog niveau van regenbescherming. Dit in combinatie met een zachte en comfortabele pasvorm. Deze jas laat zien hoe een winterjas moet presteren.
€319,95
€264,95Je bespaart €55,- (incl. BTW)
De Craft Essence Light Wind fietsvest is de perfecte oplossing voor wanneer je fietstochten vaak tot in de avonduren duren. Het is namelijk een ideaal kledingstuk voor wanneer het te warm is voor een jas en te koud voor alleen een trui. Dankzij het ultralichte materiaal is het vest licht van gewicht en makkelijk op te bergen in elke fietstrui achterzak. Het wind- en waterafstotende materiaal houd je goed droog bij lichte regen. Het elastische gaas op de rug geeft je extra bewegingsvrijheid en vermindert de transpiratie doormiddel van meer ventilatie.
€79,95
€64,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De Sportful Super fietsjas lange mouw heeft superieure details voor een jas met uitzonderlijke kwaliteiten. Als Sportful zegt dat ze op alle details gelet hebben, dan is deze jas het beste voorbeeld daar van. Elk element is onderzocht om de beste prestaties en een harmonieuze relatie met het geheel te garanderen. De Gore-Tex Infinium stof bepaald de kwaliteit voor de thermische bescherming. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€209,95
€99,95Je bespaart €110,- (incl. BTW)
De Assos Mille GT EVO fietsjack is ontworpen voor tussen de herfst en de winter, waar een ademende, middelzware isolatielaag die je beschermt tegen ijzige wind en neerslag echt nodig is. De voorkant is geconstrueerd met behulp van onze NEOS Medium, een 3L softshell met PU-lijmvlies. Dit flexibele, door het assos ontwikkelde textiel is zeer goed ademend, waterdicht, isolerend en 100% winddicht. Het zorgt ervoor dat het lichaam volledig beschermd blijft tegen ijzige winterlucht, spatwater en regen. De bovenzijde van de armen en de bovenrug zijn voorzien van NEOS Light, waardoor de isolatie naar achteren wordt geschaald ten gunste van een beter ademend vermogen en een lager gewicht. En om te voorkomen dat u oververhit raakt als uw inspanning toeneemt, gebruiken de oksels en de rug ons geborstelde bi-stretch RX-materiaal. Het resultaat van dit strategisch geplaatste textiel is een jas die niet alleen is geoptimaliseerd voor koude winterse omstandigheden, maar ook voor je lichaamshouding op de fiets.
€259,95
€179,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Mille GTS löwenkralle C2 fietsjack zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.