Het Assos GTS Vest S11 is de perfecte laag voor wisselvallige ritten in koele en natte omstandigheden.
Het vernieuwde softshell-materiaal biedt wind- en waterdichte bescherming zonder in te leveren op ademend vermogen.
Dankzij de elastische, aansluitende pasvorm blijft de vest stabiel zonder hinderlijke plooien of drukpunten.
Ideaal voor drie seizoenen, van frisse zomerdagen tot regenachtige voorjaars- en herfsttochten.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Assos GTS Vest S11 is een veelzijdige laag die speciaal is ontwikkeld voor fietsers die in alle omstandigheden willen presteren. Of het nu gaat om een regenachtige zomerdag of frisse, natte ritten in de lente en herfst, deze vest biedt precies de juiste balans tussen bescherming en ademend vermogen. Het resultaat is een laag die je extra warmte en bescherming geeft, zonder dat je het risico loopt op oververhitting.
De voorzijde is uitgerust met de CORE Light softshell, een hoogwaardig materiaal met een water- en winddichte membraan. Dit wordt gecombineerd met LITHIUM Medium isolatie rond de buik, die warmte vasthoudt, ademend blijft en zorgt voor een elastische pasvorm die elke beweging ondersteunt. Aan de achterkant bevindt zich een ultralicht en ademend SENS Air Plus-paneel dat overtollige warmte en vocht efficiënt afvoert. Zo blijf je droog, warm en comfortabel, ook tijdens intensieve trainingen of lange tochten.
De regularFit zorgt voor een gestroomlijnde pasvorm die comfort en prestaties combineert, terwijl de GTS-lijn extra aerodynamica toevoegt voor serieuze rijders. Het Double Slide-ritssysteem maakt het eenvoudig om je vest van boven of onder te openen voor ventilatie of snelle toegang tot achterzakken. De raw-cut afwerking van de mouwopeningen voorkomt naden of randjes, waardoor de vest ideaal is om te dragen over jerseys of onder een jas.
De GTS Vest S11 is een onmisbare toevoeging aan je garderobe, ontworpen om bescherming, flexibiliteit en comfort te bieden – precies wat je nodig hebt tijdens lange ritten in wisselvallig weer.
Belangrijkste eigenschappen:
-CORE Light softshell: wind- en waterdichte bescherming met ademend vermogen
-LITHIUM Medium isolatie: elastisch, ademend en thermoregulerend
-SENS Air Plus achterpaneel: ultralicht en extreem ademend voor temperatuurregulatie
-regularFit met aerodynamische GTS-pasvorm voor prestaties en comfort
-Double Slide Zipper: tweezijdige rits voor ventilatie en snelle toegang tot zakken
-Raw-cut mouwopeningen: naadloze afwerking voor laag volume en betere aerodynamica
-Geschikt voor drie seizoenen: ideaal bij variabele, koele en natte omstandigheden
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
37% Korting
Craft Essence Light Wind fietsvest wit heren
(1908814-900000)
De Craft Essence Light Wind fietsvest is de perfecte oplossing voor wanneer je fietstochten vaak tot in de avonduren duren. Het is namelijk een ideaal kledingstuk voor wanneer het te warm is voor een jas en te koud voor alleen een trui. Dankzij het ultralichte materiaal is het vest licht van gewicht en makkelijk op te bergen in elke fietstrui achterzak. Het wind- en waterafstotende materiaal houd je goed droog bij lichte regen. Het elastische gaas op de rug geeft je extra bewegingsvrijheid en vermindert de transpiratie doormiddel van meer ventilatie.
€79,95
€49,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
16% Korting
Craft Core Bike Subz fietsjack sulfur tide dames
(1911430-909698)
De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack. Het jack beschikt over een geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van uw spullen zoals een mobiele telefoon en uw sleutels.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Assos UMA GTV spring/fall jacket s11 zwart dames
(12.30.425.18)
De Assos UMA GTV Spring Fall Jacket S11 is ontworpen voor lange ritten in koele en natte omstandigheden, met optimale bescherming en ademend vermogen. Het innovatieve twinClick-systeem zorgt voor minder druk en voorkomt oververhitting tijdens intensieve inspanning. Waterafstotende en winddichte materialen houden je droog en comfortabel, zelfs in onvoorspelbaar weer. Perfect voor rijders die prestaties en duurzaamheid zoeken in één jas.
(incl. BTW)
10% Korting
Castelli Unlimited rain jacket light black heren
(4524565-085)
De Castelli Unlimited rain jacket is perfect om je zowel op als naast de fiets te beschermen tegen de regen. De Unlimited Regenjas biedt volledige waterbescherming en heeft een pasvorm die geschikt is voor zowel een rit op de fiets als een bezoek aan het café. Deze veelzijdige jas is ontworpen met een PFAS-vrije PU-membraan om je te beschermen tegen de elementen, terwijl getapete naden ervoor zorgen dat er geen water binnen sijpelt. De klassieke trenchcoat-ventilatie op de rug helpt de temperatuur te reguleren, en de verlengde rugpand beschermt je tegen opspattend water van de weg.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
40% Korting
Castelli Finestre lange mouwen fietsjack vuurrood heren
(4521505-030)
Het Castelli Finestre fietsjack combineert warmte met ademend vermogen en een neutrale pasvorm zodat het er geweldig uitziet ongeacht de ondergrond waarop je ermee rijdt. In het jack is de warmste Gore-Tex Infinium Windstopper-shell-stofverwerkt met een laag van geborsteld fleece voor extra comfort tijdens koudere omstandigheden. Op de achterkant zit ook dezelfde Warmer-stof van geborsteld fleece voor extra ademend vermogen. Ook dit jack beschikt over de soepele YKK Vislon-ritssluiting. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€118,95Je bespaart €81,- (incl. BTW)
14% Korting
Craft Advanced Endurance Hydro 2 fietsjack paars dames
(1914545-388000)
Het Craft Advanced Endurance Hydro 2 fietsjack is de ultieme keuze voor fietsers die ook bij nat en winderig weer topprestaties willen leveren. Dit hoogwaardige jack combineert waterdichte bescherming met uitstekende ademende eigenschappen, zodat je droog en comfortabel blijft tijdens intensieve ritten. De Hydro-technologie biedt een effectieve barrière tegen regen en wind, terwijl het lichte, elastische materiaal optimale bewegingsvrijheid garandeert. Strategisch geplaatste ventilatiezones zorgen ervoor dat overtollige warmte snel wordt afgevoerd, zelfs tijdens zware beklimmingen of lange tochten.
€129,95
€110,95Je bespaart €19,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Mille GTS spring/fall S11 gilet blauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.