
Het Assos TiburuJacketLaalalai fietsjack zwart dames gebruik je in koele omstandigheden prima als toplaag, maar ook bij koude omstandigheden als tussenlaag.
Het jack heeft een erg mooie aangesloten pasvorm, waardoor er geen lucht onder komt.
Het jack heeft een volledige ritsluiting en een kleine, mooi aansluitende, opstaande kraag.
Op de rug van het jack zitten drie handige steekzakken, hierin berg je makkelijk sportvoeding en andere benodigdheden op.
€199,95
€179,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Assos TiburuJacketLaalalai fietsjack zwart dames
Eigenschappen:
- Perfect als toplaag bij koele omstandigheden
- Ideaal als tweede laag bij koud weer
- Heerlijk zacht fleece materiaal aan de binnenzijde
- Opstaande boord
- Volledige ritssluiting op de voorzijde
- Assos logo op de rug
- Drie opbergzakken op de rug en een zakje met ritssluiting
- Materiaal: 48% polyamide, 35% polyester, 17% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Craft Essence Light Wind Vest is een ultralicht, windwerend en waterafstotend fietsvest.
Er zitten ventilatiepanelen bij de zweetzones voor een optimale lichaamstemperatuur.
De gerecycleerde stoffen maken deze fietsjack duurzaam. Deze jas biedt een achterzak.
De elastische rand aan de onderkant biedt een optimaal draagcomfort.
De reflecterende details zorgen voor een optimale zichtbaarheid.
€79,95
€71,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
Het Craft Advanced Endurance Hydro Fietsjack 2 is de ultieme keuze voor fietsers die ook bij nat en winderig weer topprestaties willen leveren. Dit hoogwaardige jack combineert waterdichte bescherming met uitstekende ademende eigenschappen, zodat je droog en comfortabel blijft tijdens intensieve ritten. De Hydro-technologie biedt een effectieve barrière tegen regen en wind, terwijl het lichte, elastische materiaal optimale bewegingsvrijheid garandeert. Strategisch geplaatste ventilatiezones zorgen ervoor dat overtollige warmte snel wordt afgevoerd, zelfs tijdens zware beklimmingen of lange tochten.
€129,95
€110,95Je bespaart €19,- (incl. BTW)
Het Castelli Emergency 2 fietsjack is het meest ideale jack voor bescherming tegen de regen.
Het jack is bedoeld voor zowel voor dagelijks gebruik als voor noodsituaties.
Het kan vlot worden weggeborgen in je shirtzak.
Met zijn discrete styling en 360° reflectievermogen kan het dubbel gebruikt worden.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€169,95
€114,95Je bespaart €55,- (incl. BTW)
De Assos Mille GT EVO fietsjack is ontworpen voor tussen de herfst en de winter, waar een ademende, middelzware isolatielaag die je beschermt tegen ijzige wind en neerslag echt nodig is. De voorkant is geconstrueerd met behulp van onze NEOS Medium, een 3L softshell met PU-lijmvlies. Dit flexibele, door het assos ontwikkelde textiel is zeer goed ademend, waterdicht, isolerend en 100% winddicht. Het zorgt ervoor dat het lichaam volledig beschermd blijft tegen ijzige winterlucht, spatwater en regen. De bovenzijde van de armen en de bovenrug zijn voorzien van NEOS Light, waardoor de isolatie naar achteren wordt geschaald ten gunste van een beter ademend vermogen en een lager gewicht. En om te voorkomen dat u oververhit raakt als uw inspanning toeneemt, gebruiken de oksels en de rug ons geborstelde bi-stretch RX-materiaal. Het resultaat van dit strategisch geplaatste textiel is een jas die niet alleen is geoptimaliseerd voor koude winterse omstandigheden, maar ook voor je lichaamshouding op de fiets.
€259,95
€174,95Je bespaart €85,- (incl. BTW)
Het Assos Mille GT C2 wind fietsjack heeft een laag volume, ultra compact en met een vernieuwde pasvorm zonder ruis, ontwikkeld voor veelzijdige layering gedurende het hele jaar. Met zeer elastische inzetstukken aan de zijkant en onder de mouwen en een soepeler winddicht textiel is de pasvorm van het MILLE GT Wind Jacket C2 beter aangepast aan de contouren van het lichaam. De vernieuwde pasvorm en het zachtere materiaal zorgen ervoor dat flapperen en ritselen in de wind vrijwel tot het verleden behoren, zonder dat dit ten koste gaat van de bescherming. Het ultralichte, ultra-draagbare ontwerp kan worden opgeborgen in een jerseyzak wanneer het niet nodig is.
€144,95
€129,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Het Castelli Perfetto Air Jacket biedt ultieme bescherming tijdens winterse ritten en houdt je langer warm en droog. Dankzij de innovatieve Ristretto Technology geniet je van een ongeëvenaard ademend vermogen en optimale vochtafvoer. De strategische isolatie en stretchstof zorgen voor een perfecte pasvorm en comfort in alle omstandigheden. Met waterafstotende afwerking, praktische details en hoge zichtbaarheid is dit de jas die je elke rit vertrouwen geeft.
€230,-
€206,95Je bespaart €23,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos TiburuJacketLaalalai fietsjack zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.