Assos Uma GT spring fall lange mouw jacket blauw dames  123035225 + Cadeau

Assos Uma GT spring fall lange mouw jacket blauw dames

123035225 | Schrijf de eerste review! 40763 40763 2220000127103
Gratis Assos Chamois crème

Gratis Assos Chamois crème ( €21,95)

i

Het Assos Uma GT spring fall lange mouw jacket blauw dames is een lichtgewicht jacket met windbescherming voor lange ritten in de onberekenbare lente/herfst.

Dankzij het lichte gewicht is het jacket zeer pakbaar, om mee te nemen bij een breed scala aan weersomstandigheden.

Ter hoogte van de maagstreek is gebruik gemaakt van materiaal dat isoleerd, maar toch over een hoog ademend vermogen beschikt.

Het hoogste niveau aan ademend vermogen en stretch op het achterpaneel zorgt voor extra comfort.


Bekijk uitgebreide omschrijving
189,95 €189,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:

- Veelzijdig jacket voor diverse omstandigheden
- Licht, ademend softshelljack
- Winddicht en waterafstotend
- Nauwsluitend, staand halsboordje
- Doorlopende ritssluiting met kinbescherming
- Driedelige zakken met de binnenkant van mesh om te voorkomen dat inhoud eruit valt
- Verlengd rugpand
- Reflecterende elementen

Neos 7
Het 2,5-laagse softshell met polyurethaan-membraan is winddicht en beschikt over een licht niveau aan isolatie. Dankzij de 2-way stretch volgt het al je bewegingen.

RX
Het RX fleecemateriaal zorgt, door de goede isolatie, voor een fijn en warm draagcomfort. Op koudere dagen biedt dit materiaal zeer fijne warmte.

Type.157 Sripe Tex
Het ademende en elastische materiaal is een licht, zomers breisel met hoge ventilatiegraad. Het biedt UPF35 bescherming en draagcomfort. De antibacteriële behandeling zorgt voor een effectieve geurneutralisatie.

2W waistWave constructie
Het stretchmateriaal kan bovendien in de breedte als in de lengte rekken. Hierdoor is de pasvorm optimaal en blijven volle achterzakken netjes in vorm.

Materiaal: 45% polyamide, 40% polyester, 15% elasthaan.

Specificaties
  • Merken Assos
  • Kleur Blauw
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  •   Lente - herfst
  •   Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Assos winter 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Sportful Fiandre pro lange mouw jacket rood heren 37% Korting Sportful Fiandre pro lange mouw jacket rood heren (1119500-622)

Het Sportful Fiandre pro fietsjacket is geschikt voor de koelere ritjes. Door de Polartec NeoShell is hij wind en waterproof maar toch ademend. Met 3 externe zakken aan de achterkant is het jack makkelijk in gebruik. Kortom, een absolute must have voor de fanatieke fietser. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€239,95

€149,95

  Je bespaart €90,- (incl. BTW)

Craft Core Endur Hydro 2 fietsjack thyme multi dames 16% Korting Craft Core Endur Hydro 2 fietsjack thyme multi dames (1913654-626007)

De Craft Core Endur Hydro 2 fietsjack is een wind- en waterdicht fietsjack ontworpen voor fietsen in natte en winderige omstandigheden. De jas is gemaakt van wind- en waterdichte stof en heeft getapete naden voor volledige bescherming tegen het weer. Daarnaast is het fietsjack voorzien van ventilerende mesh bij de oksels, geborstelde fleece stof aan de binnenkant van de kraag en elastische randen die regen en wind buiten houden.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€119,95

€99,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Assos Mille GT Ultraz winter EVO fietsjack geel heren 30% Korting Assos Mille GT Ultraz winter EVO fietsjack geel heren (11.30.365.32)

De Assos Mille GT ultraz winter EVO fietsjack is ontworpen voor het zwaarste winterweer en is dit jaar vernieuwd om het beschermingsniveau te verhogen en de warmte te verhogen. Aan de windzijde van de voor- en bovenrug hebben we gebruik gemaakt van ons beproefde NEOS Light textiel - een superlichte 3L softshell met PU-lijmvlies dat waterbestendig en 100% winddicht is - om ervoor te zorgen dat dit elementaire gedeelte van uw bovenlichaam volledig beschermd blijft tegen sneeuw, regen, spatwater, ijzige wind en lage temperaturen. Vervolgens hebben we de warmte opgevoerd door dit Light-membraan te koppelen aan onze sterk isolerende, ademende, geborstelde RX Heavy aan de binnenkant, zodat uw lichaam warm en droog blijft.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€344,95

€239,95

  Je bespaart €105,- (incl. BTW)

Gobik Skimo Pro Overland thermische fietsjas heren Gobik Skimo Pro Overland thermische fietsjas heren (10-03-001-054)

De Gobik Skimo Pro Overland thermische fietsjas is ideaal voor koude temperaturen, winderige dagen en lichte regen. Deze jas is perfect voor regelmatige ritten in koude klimaten en biedt de flexibiliteit om extra lagen toe te voegen voor nog meer warmte. Als absolute favoriet voor de winter combineert hij uitstekend thermisch comfort met een gestroomlijnde pasvorm. De voorkant is voorzien van de eVent® DVStretch™-membraan, die zorgt voor elasticiteit, windbescherming, waterbestendigheid en ademend vermogen. Het ademende, warme rugpaneel houdt de kou buiten en voert zweet effectief af bij intensieve inspanning.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€164,95

 (incl. BTW)

Gobik Envy 2.0 Jet Black fietsjas dames Gobik Envy 2.0 Jet Black fietsjas dames (10-03-038-003)

De Gobik Envy 2.0 Jet Black fietsjas is ontworpen voor koele en koude temperaturen, ideaal voor winderige en regenachtige dagen. Dit shirt is geschikt voor zowel milde als intense ritten. Dankzij de Polartec® isolatietechnologie biedt het een breed thermisch bereik, waardoor het effectief beschermt tegen de elementen en tegelijkertijd uitstekende ademend vermogen heeft. Het biedt bescherming en aerodynamica van het hoogste niveau, met Polartec® Power Shield™ Pro-technologie. Dit is een ademend, winddicht en waterdicht membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS. Het maakt gebruik van moleculaire diffusie in plaats van microporen om waterdamp af te voeren, terwijl het een barrière biedt tegen waterdruppels.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€189,95

 (incl. BTW)

Castelli Gabba RoS 2 fietsjack korte mouw oranje dames 10% Korting Castelli Gabba RoS 2 fietsjack korte mouw oranje dames (4522544-883)

De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt. Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant. De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Uma GT spring fall lange mouw jacket blauw dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.