
De Assos Uma GT EVO fietsjack is ontworpen voor tussen de herfst en de winter, waar een ademende, middelzware isolatielaag die je beschermt tegen ijzige wind en neerslag echt nodig is.
De voorkant is geconstrueerd met behulp van onze NEOS Medium, een 3L softshell met PU-lijmvlies.
Dit flexibele, door het assos ontwikkelde textiel is zeer goed ademend, waterdicht, isolerend en 100% winddicht.
Het zorgt ervoor dat het lichaam volledig beschermd blijft tegen ijzige winterlucht, spatwater en regen.
De bovenzijde van de armen en de bovenrug zijn voorzien van NEOS Light, waardoor de isolatie naar achteren wordt geschaald ten gunste van een beter ademend vermogen en een lager gewicht.
En om te voorkomen dat u oververhit raakt als uw inspanning toeneemt, gebruiken de oksels en de rug ons geborstelde bi-stretch RX-materiaal.
Het resultaat van dit strategisch geplaatste textiel is een jas die niet alleen is geoptimaliseerd voor koude winterse omstandigheden, maar ook voor je lichaamshouding op de fiets.
€259,95
€179,95Je bespaart €80,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
NEOS Medium:
Een gepatenteerde 3L winddichte, waterdichte en zeer goed ademende softshell met een PU-lijmvlies voor extra waterafstotendheid. Gewicht: 340g/m2; ademend vermogen: MVP 14.600g/m2/24h; waterkolom: >10,000mm; Elasticiteit: 4-weg stretch.
NEOS Licht:
Een gepatenteerde 3L winddichte, waterdichte en zeer goed ademende softshell met een PU-lijmvlies voor extra waterafstotendheid. Gewicht: 270g/m2; Ademend vermogen: MVP 27.000g/m2/24h; waterkolom: >10.000mm; Elasticiteit: 4-weg stretch.
RX:
Een geborsteld warp-gebreid weefsel dat is ontwikkeld om uitzonderlijk comfort te bieden, vocht uit de lont te halen, licht te isoleren en uiterst flexibel te blijven.
Triple Ramp Pockets:
Flexibele stoffen panelen die in elk van de drie zakken zijn genaaid, creëren "deksels" voor uw lading en bedekken de inhoud voor extra veiligheid en stabiliteit.
Ritssluiting over de gehele lengte:
Temperatuurregeling door middel van een lichtgewicht rits over de gehele lengte met camlock.
Raglan Cut:
Mouwontwerp vrij van een traditionele schoudernaad, doorlopend tot aan de hals voor een grotere bewegingsvrijheid.
2W tailleWave:
De steekconstructie in de taille behoudt de natuurlijke rek van het textiel van het voorpand, zonder elastisch materiaal.
Reflecterende accenten:
Geplaatst aan beide zijden van de middenzak voor extra zichtbaarheid bij weinig licht.
regularFit:
Geoptimaliseerd voor totaal comfort in de rijpositie, met een meer ontspannen snit dan onze tweedehuid raceFit.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack is de beste jas voor gemiddelde omstandigheden. De jas beschermt u tegen voorwind, heeft een maximaal ademend vermogen, biedt lichte isolatie en zorgt ervoor dat u droog blijft tijdens lichte regen, spatwater van een nat wegdek en mist. Het Castelli personeel heeft aangegeven dat dit de favoriete jas is door de pasvoor, veelzijdigheid en het brede bereik van de temperatuur. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€249,95
€164,95Je bespaart €85,- (incl. BTW)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€230,-
€159,95Je bespaart €70,05 (incl. BTW)
De Sporful Hot Pack Easylight is het nieuwe beste fietsjack voor in je favoriete bergen. Het jack is zeer effectief voor frisse afdalingen en winderige routes.
€74,95
€56,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt. Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant. De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Craft Core Endurance Hydro Jacket is een wind- en waterdicht fietsjack met goede ventilatie, ontworpen voor intensieve ritten in natte omstandigheden. Dit geavanceerde fietsjack is gemaakt van lichtgewicht, wind- en waterdicht materiaal en wordt geleverd met getapete naden voor volledige bescherming tegen het weer. De grote stretch zorgt voor bewegingsvrijheid, terwijl de ventilatieopeningen bij de oksels en op de rug voor een betere koeling zorgen. Het jack past in zijn eigen achterzak met rits en is gemakkelijk op te bergen.
€99,95
€78,95Je bespaart €21,- (incl. BTW)
De Gobik Pluvia 2.0 Blazing Orange fietsjas is de perfecte metgezel voor plotselinge weersveranderingen, zoals die kunnen optreden bij een bergpas of tijdens lange ritten in de herfst of lente. Deze ultralichte regenjas voor wegfietsen stelt je in staat om comfortabel te blijven trappen in de wind en bij lichte regen. Ontworpen om bescherming te bieden in onvoorspelbare situaties, zoals afdalingen of lange ritten, houdt hij je droog en aangenaam. In deze nieuwe versie hebben we een glanzende afwerking aan onze LIGHTSHELL-stof toegevoegd en de structuur verbeterd voor extra comfort. Bovendien zijn de zijkanten en achterkant uitgebreid met nieuwe openingen voor verbeterde ademend vermogen.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Uma GT winter EVO fietsjack zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.