Assos UMA GTV C2 spring/fall fietsjas alchemy purple dames  12.30.397.7E 11% Korting

Assos UMA GTV C2 spring/fall fietsjas alchemy purple dames

12.30.397.7E | Schrijf de eerste review! 104342 104342

Ontdek de Assos UMA GTV C2 spring/fall fietsjas.

Onze iconische Spring Fall Jacket opnieuw vormgegeven, met een nieuwe, eigen membraanbescherming gecombineerd met ademende thermische isolatie.

Perfect afgestemd op variabele koude, natte en winderige omstandigheden met een gestroomlijnde pasvorm die het mogelijk maakt om te combineren met andere lagen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€259,95

229,95 €229,95

Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

ACHTER HET PRODUCT
De GTV Spring Fall Jacket is bijgewerkt voor verbeterde ademendheid en veelzijdigheid. Ons nieuwe, eigen Airblock.888 membraan beschermt de borst, zijkanten en bovenrug tegen wind en opspattend water. De mouwen, buik en kraag zijn ondersteund door panelen van RX EVO Light, die thermoregulerende isolatie bieden en de ademendheid verbeteren om een droog microklimaat te behouden. De achterkant van de jas is voorzien van stabiliserende ondersteuning en ademend vermogen dankzij Stabilizator V11.

WANNEER/HOE TE GEBRUIKEN
Voor lange ritten op koele dagen, combineer met de GT Spring Fall Tights en ASSOSOIRES. Voor extra warmte en bescherming in het late najaar of vroege voorjaar, draag met een Spring Fall Skin Layer eronder.

VERFIJNDE DETAILS:
UITGELICHTE STOFFEN
Airblock.888 is de middengewicht versie van onze nieuwe, eigen Airblock-familie van technische membranen. Het biedt isolatie en blokkeert wind en water, waardoor je microklimaat wordt beschermd tegen wisselende omstandigheden. Panelen van RX EVO Light op de mouwen, kraag en buik zijn licht geïsoleerd, ademend en afschermend tegen opspattend water en lichte neerslag. Stabilizator V11’s warp-knit constructie ondersteunt volledig geladen zakken. Airblock softshells zijn gepatenteerd en ontwikkeld in ons Textiel Laboratorium in Lugano.

CONSTRUCTIE/PASVORM
Een gestroomlijnde regularFit, afgewerkt met de hoge rekbaarheid en elastiek-vrije zoom van Stabilizator V11 om dekking te behouden zonder knelling.

TECHNISCHE KENMERKEN
- LouvreTec: Stiksel bij de sleutelbeenderen verwijdert overtollig materiaal om plooien of rimpels op de borst te elimineren tijdens het rijden.
- Raw Cut Cuff: Zoomloze manchetten verminderen volume en wrijving bij het dragen van handschoenen of andere lagen.
- Triple Ramp Pockets: Flexibele stofpanelen die in de zakken zijn genaaid, creëren “deksels” die de inhoud beveiligen en stabiliseren terwijl ze beschermen tegen neerslag of opspattend water.
- Reflective elastic: Verhoogt de zichtbaarheid van de achterzoom bij weinig licht en bewolkte omstandigheden, wanneer bescherming tegen wind en regen het belangrijkst is.

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Windjack
  • Kleur Paars
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Herfst
  •   Winter
  •   Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Assos winter 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Alpha Ultimate Insulated fietsjack groen heren 10% Korting Castelli Alpha Ultimate Insulated fietsjack groen heren (4522507-075)

Het Castelli Alpha Ultimate Insulated fietsjack is een veelzijdige jas die een optimale isolatie biedt. Deze jas steekt nog een tandje boven andere jassen uit van Castelli. De jas beidt onder andere een fijnerere en en meer rekbare stof en de Alpha-isolatie die warmte geeft zonder al te veel volume. De jas is lichter en comfortabeler, met eenzelfde niveau van warmte en ademend vermogen. In feite is hij bijna 30% lichter, met meer stretch voor een nog comfortabeler gevoel. De geheel waterdichte en zeer ademende Polartec NeoShell-buitenlaag heeft een hoge mate van four-way stretch. Deze laag houdt wind en regen buiten, maar laat ook het zweet ontsnappen. De isolatie is de actieve Polartec Alpha-isolatie, die een ongelooflijke warmte genereert voor haar gewicht, maar ook heel ademend is. De voorkant heeft een ritssluiting voor de isolatielaag en nog een aparte rits voor de buitenlaag.  Zo kun je de buitenkant openen voor ventilatie terwijl de isolatielaag dicht blijft. Dit zorgt voor een betere algehele ventilatie tijdens een beklimming of een zware inspanning. En je blijft droger wanneer je alles weer dichtritst voor de afdaling. Ook alle andere eigenschappen werden zorgvuldig afgewogen om van de Alpha Ultimate Insulated jouw ultieme winterjas te maken.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€359,95

€323,95

  Je bespaart €36,- (incl. BTW)

Assos Mille GT shell jacket S11 bronze ash heren Assos Mille GT shell jacket S11 bronze ash heren (11.32.418.3G)

Ontdek de Assos MILLE GT Shell Jacket S11 Stormbestendig, Ademend en Veelzijdig, Jouw Bescherming in Elk Seizoen. De Assos MILLE GT Shell Jacket S11 is een veelzijdige, weerbestendige jas die bescherming biedt tegen wind en regen, zonder in te leveren op ademend vermogen. Dankzij de vernieuwde pasvorm en innovatieve materialen is deze jas geschikt voor alle seizoenen, van zomerse regenbuien tot winterse kou.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€210,-

 (incl. BTW)

Gobik Pluvia 2.0 Blazing Orange waterdichte fietsjas heren Gobik Pluvia 2.0 Blazing Orange waterdichte fietsjas heren (10-05-009-002)

De Gobik Pluvia 2.0 Blazing Orange fietsjas is de perfecte metgezel voor plotselinge weersveranderingen, zoals die kunnen optreden bij een bergpas of tijdens lange ritten in de herfst of lente. Deze ultralichte regenjas voor wegfietsen stelt je in staat om comfortabel te blijven trappen in de wind en bij lichte regen. Ontworpen om bescherming te bieden in onvoorspelbare situaties, zoals afdalingen of lange ritten, houdt hij je droog en aangenaam. In deze nieuwe versie hebben we een glanzende afwerking aan onze LIGHTSHELL-stof toegevoegd en de structuur verbeterd voor extra comfort. Bovendien zijn de zijkanten en achterkant uitgebreid met nieuwe openingen voor verbeterde ademend vermogen.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€89,95

 (incl. BTW)

Sportful Aqua Pro fietsjas lange mouw zwart heren Sportful Aqua Pro fietsjas lange mouw zwart heren (1120518-002)

De Sportful Aqua Pro fietsjas lange mouw is een GORE-TEX jas en is speciaal ontworpen door het BORA-Hansgrohe team. Doordat de fietsjas gebruik maakt van stretchstof op de belangrijke plaatsen, is deze nu nog comfortabeler. Daarnaast is deze fietsjas maximaal beschermd tegen regen. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€399,95

 (incl. BTW)

Castelli Alpha Doppio RoS lange mouw fietsjack oranje heren 34% Korting Castelli Alpha Doppio RoS lange mouw fietsjack oranje heren (4523505-857)

Het Castelli Alpha Doppio RoS fietsjack is een top winterjack met warmte, ademend vermogen en een hoog niveau van regenbescherming. Dit in combinatie met een zachte en comfortabele pasvorm. Deze jas laat zien hoe een winterjas moet presteren.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€319,95

€209,95

  Je bespaart €110,- (incl. BTW)

Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack alchemy purple heren 8% Korting Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack alchemy purple heren (11.30.409.7E)

Ontdek de Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack. Een gestroomlijnde regularFit jas voor lange afstanden en basistrainingen in uitdagende winterse omstandigheden. De jas is geüpdatet met softshell-materialen op de borst, schouders en mouwen, die stormbestendige bescherming combineren met ademende, thermoregulerende isolatie en een soepelere, laag-volume pasvorm.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€299,95

€274,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos UMA GTV C2 spring/fall fietsjas alchemy purple dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.