Assos UMA GTV spring/fall S11 vest terra sand dames

12.34.424.3L | Schrijf de eerste review! 118751 118751

Het Assos UMA GTV Vest S11 biedt betrouwbare bescherming en ademend vermogen voor wisselvallige omstandigheden.

Dankzij het vernieuwde softshell-materiaal blijf je warm, droog en comfortabel, zonder bewegingsbeperking.

De combinatie van wind- en waterdichte bescherming met ademende panelen voorkomt oververhitting.

Perfect voor drie seizoenen en ideaal om te combineren met andere lagen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-4 werkdagen
189,95 €189,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Het Assos UMA GTV Vest S11 is ontworpen als veelzijdige laag voor fietsers die rijden in koele, natte en wisselvallige omstandigheden. Deze vernieuwde versie combineert een innovatief softshell-textiel met een elastische pasvorm die flappert materiaal voorkomt, zonder in te leveren op comfort of bewegingsvrijheid.

De voorzijde is uitgerust met CORE Light softshell: een water- en winddicht membraan dat regen en wind tegenhoudt, terwijl het tegelijkertijd ademend blijft. Dit wordt aangevuld door LITHIUM Medium-isolatie rond de buik, die warmte toevoegt en vocht actief afvoert. Aan de achterkant zorgt het extreem ademende SENS Air Plus-textiel voor thermoregulatie, zodat je niet oververhit raakt tijdens intensieve ritten.

Dankzij de regularFit-pasvorm sluit het vest mooi aan voor lange trainingen en basisritten in koel weer, met de kwaliteit en duurzaamheid die je mag verwachten van de GTV-lijn. De raw-cut afwerking aan de armsgaten biedt een aerodynamisch voordeel en maakt het vest eenvoudig te combineren met andere lagen, terwijl de double-slide rits toegang geeft tot zakken en ventilatie mogelijk maakt van boven én onder.

Met zijn combinatie van bescherming, ademend vermogen en veelzijdigheid is de GTV Vest S11 een onmisbare laag voor wie in elk seizoen wil doortrainen.

Belangrijkste eigenschappen:
-Geschikt voor drie seizoenen: bescherming tegen regen, wind en wisselvallige omstandigheden
-CORE Light softshell aan de voorzijde: water- en winddicht met ademend vermogen
-LITHIUM Medium-isolatie voor warmte en actieve vochtregulatie
-SENS Air Plus-achterzijde voor maximale ventilatie en temperatuurbeheersing
-Raw-cut afwerking bij armsgaten: aerodynamisch en laag-volume voor layering
-Double-slide rits: snelle ventilatie en makkelijke toegang tot achterzakken
-regularFit pasvorm voor lange ritten en endurance comfort

Specificaties
  • Merken Assos
  • Kleur Bruin
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Herfst
  •   Winter
  •   Winter - herfst
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Assos Mille GTO fuchsroehre shell C2 regenjack zwart heren 21% Korting Assos Mille GTO fuchsroehre shell C2 regenjack zwart heren (11.32.374.18)

Het Assos Mille GTO fuchsroehre shell C2 regenjack stabiliseert uw persoonlijke microklimaat in onvoorspelbare omstandigheden en lost het probleem op van bescherming tegen het weer zonder oververhitting. Het nieuwe Sphere Ultra Hole, een microgeperforeerd 2-laags membraan - dat wordt gebruikt voor de voor- en achterpanelen - beschermt je kern tegen de elementen terwijl de microperforaties overtollige warmte en intern vocht afvoeren. De waterbestendigheid is strategisch versterkt op de schouders door de nieuwe hyper stretch Silver Storm textiel, dat ook nog eens een reflecterende functie heeft.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€394,95

€309,95

  Je bespaart €85,- (incl. BTW)

Assos Mille GTS spring/fall S11 gilet terra sand heren Assos Mille GTS spring/fall S11 gilet terra sand heren (11.34.422.3L)

Het Assos GTS Vest S11 is de perfecte laag voor wisselvallige ritten in koele en natte omstandigheden. Het vernieuwde softshell-materiaal biedt wind- en waterdichte bescherming zonder in te leveren op ademend vermogen. Dankzij de elastische, aansluitende pasvorm blijft de vest stabiel zonder hinderlijke plooien of drukpunten. Ideaal voor drie seizoenen, van frisse zomerdagen tot regenachtige voorjaars- en herfsttochten.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€189,95

 (incl. BTW)

Craft Advanced bike ride hydro fietsjas zwart heren 14% Korting Craft Advanced bike ride hydro fietsjas zwart heren (1911743-999000)

De Craft Advanced bike ride hydro fietsjas is een waterdichte fietsjas met getapete naden die geweldige bescherming biedt tegen het weer tijdens ritten van en naar het werk. De fietsjas is gemaakt van een functionele water- en winddichte stof met een helm-compatibele capuchon Daarnaast is de jas voorzien van een langere pasvorm bij de mouwen en onderrug voor een betere bescherming. Het is een casual en sportief ontwerp, wat het een perfecte keuze maakt voor dagelijks gebruik in natte omstandigheden.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€139,95

€119,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Castelli Alpha Flight RoS lange mouw fietsjack brilliant orange/black reflex heren 10% Korting Castelli Alpha Flight RoS lange mouw fietsjack brilliant orange/black reflex heren (4523506-034)

Het Castelli Alpha Flight RoS fietsjack is het beste jack voor milde omstandigheden. Dit lichtgewicht, superademende en extreem snelle jack is geweldig voor intensieve ritten of om op temperatuur te blijven in koele omstandigheden. Alpha constructie met membraanloze buitenlaag en Polartec Alpha binnenisolatie. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€269,95

€242,95

  Je bespaart €27,- (incl. BTW)

Assos Equipe R spring/fall S11 gilet lolly red heren 11% Korting Assos Equipe R spring/fall S11 gilet lolly red heren (11.34.413.49)

Het gloednieuwe Assos Equipe R spring/fall S11 gilet combineert middelzware isolatie aan de voorkant met ademende ventilatie aan de achterkant. Dit biedt bescherming voor kwetsbare delen van het lichaam terwijl oververhitting wordt voorkomen tijdens intensieve inspanningen bij wisselende temperaturen. De veelzijdigheid is cruciaal: het gilet kan over zomerjerseys worden gedragen in koele omstandigheden of extra warmte bieden als laag over thermokleding of onder wind- en regenjacks in koudere, natte omstandigheden. Een veelzijdige, middelzware isolatielaag voor races of intensieve trainingen in droge, koele omstandigheden. Een mix van thermische stoffen zorgt voor ademende warmte, en drie zakken bieden handige opbergruimte.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€169,95

€149,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Assos Mille GT C2 wind fietsvest Moon Sand heren 21% Korting Assos Mille GT C2 wind fietsvest Moon Sand heren (11.34.389.1L)

De Assos Mille GT C2 wind fietsvest is een ultra-packable winddicht vest ontwikkeld voor gematigde bescherming en minimale omvang, bijgewerkt met een ritselvrije pasvorm, meer ademend vermogen en lichtere materialen. We hebben de pasvorm van ons endurance gilet verbeterd met een minder stijf windblokkerend voorpaneel en een zeer elastisch mesh achterpaneel, waardoor het vest het lichaam omsluit voor een ritselvrije pasvorm en tegelijkertijd de verkoelende luchtstroom vergroot. Het vernieuwde elastiek in de armsgaten vermindert de beperking en zorgt ervoor dat de naden van de MILLE GT C2 Jersey elkaar niet overlappen, waardoor het comfort en de bewegingsvrijheid toenemen en er geen wrijving is tussen de lagen. Het ultralichte, ultra-packable ontwerp kan in een zak worden opgeborgen als het niet nodig is, en het nieuwe rugpand van mesh vermindert het gewicht tot slechts 75 gram (maat medium).

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€114,95

€89,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos UMA GTV spring/fall S11 vest terra sand dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.