
Het Assos UMA GTV Vest S11 biedt betrouwbare bescherming en ademend vermogen voor wisselvallige omstandigheden.
Dankzij het vernieuwde softshell-materiaal blijf je warm, droog en comfortabel, zonder bewegingsbeperking.
De combinatie van wind- en waterdichte bescherming met ademende panelen voorkomt oververhitting.
Perfect voor drie seizoenen en ideaal om te combineren met andere lagen.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Assos UMA GTV Vest S11 is ontworpen als veelzijdige laag voor fietsers die rijden in koele, natte en wisselvallige omstandigheden. Deze vernieuwde versie combineert een innovatief softshell-textiel met een elastische pasvorm die flappert materiaal voorkomt, zonder in te leveren op comfort of bewegingsvrijheid.
De voorzijde is uitgerust met CORE Light softshell: een water- en winddicht membraan dat regen en wind tegenhoudt, terwijl het tegelijkertijd ademend blijft. Dit wordt aangevuld door LITHIUM Medium-isolatie rond de buik, die warmte toevoegt en vocht actief afvoert. Aan de achterkant zorgt het extreem ademende SENS Air Plus-textiel voor thermoregulatie, zodat je niet oververhit raakt tijdens intensieve ritten.
Dankzij de regularFit-pasvorm sluit het vest mooi aan voor lange trainingen en basisritten in koel weer, met de kwaliteit en duurzaamheid die je mag verwachten van de GTV-lijn. De raw-cut afwerking aan de armsgaten biedt een aerodynamisch voordeel en maakt het vest eenvoudig te combineren met andere lagen, terwijl de double-slide rits toegang geeft tot zakken en ventilatie mogelijk maakt van boven én onder.
Met zijn combinatie van bescherming, ademend vermogen en veelzijdigheid is de GTV Vest S11 een onmisbare laag voor wie in elk seizoen wil doortrainen.
Belangrijkste eigenschappen:
-Geschikt voor drie seizoenen: bescherming tegen regen, wind en wisselvallige omstandigheden
-CORE Light softshell aan de voorzijde: water- en winddicht met ademend vermogen
-LITHIUM Medium-isolatie voor warmte en actieve vochtregulatie
-SENS Air Plus-achterzijde voor maximale ventilatie en temperatuurbeheersing
-Raw-cut afwerking bij armsgaten: aerodynamisch en laag-volume voor layering
-Double-slide rits: snelle ventilatie en makkelijke toegang tot achterzakken
-regularFit pasvorm voor lange ritten en endurance comfort
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ontdek de Assos Mille GT eisenherz Ultraz S11 winter fietsjack. Een gestroomlijnde regularFit jas voor de zwaarste, meest extreme winteromstandigheden. De vernieuwde constructie vermindert het volume en de nieuwe textielen verhogen de adembaarheid en elasticiteit, terwijl ze volledige bescherming tegen stormen behouden.
€389,95
€349,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Het Castelli Alpha Ultimate Insulated fietsjack is een veelzijdige jas die een optimale isolatie biedt. Deze jas steekt nog een tandje boven andere jassen uit van Castelli. De jas beidt onder andere een fijnerere en en meer rekbare stof en de Alpha-isolatie die warmte geeft zonder al te veel volume. De jas is lichter en comfortabeler, met eenzelfde niveau van warmte en ademend vermogen. In feite is hij bijna 30% lichter, met meer stretch voor een nog comfortabeler gevoel. De geheel waterdichte en zeer ademende Polartec NeoShell-buitenlaag heeft een hoge mate van four-way stretch. Deze laag houdt wind en regen buiten, maar laat ook het zweet ontsnappen. De isolatie is de actieve Polartec Alpha-isolatie, die een ongelooflijke warmte genereert voor haar gewicht, maar ook heel ademend is. De voorkant heeft een ritssluiting voor de isolatielaag en nog een aparte rits voor de buitenlaag. Zo kun je de buitenkant openen voor ventilatie terwijl de isolatielaag dicht blijft. Dit zorgt voor een betere algehele ventilatie tijdens een beklimming of een zware inspanning. En je blijft droger wanneer je alles weer dichtritst voor de afdaling. Ook alle andere eigenschappen werden zorgvuldig afgewogen om van de Alpha Ultimate Insulated jouw ultieme winterjas te maken.
€349,95
€179,95Je bespaart €170,- (incl. BTW)
De Gobik Pluvia 2.0 Blazing Orange fietsjas is de perfecte metgezel voor plotselinge weersveranderingen, zoals die kunnen optreden bij een bergpas of tijdens lange ritten in de herfst of lente. Deze ultralichte regenjas voor wegfietsen stelt je in staat om comfortabel te blijven trappen in de wind en bij lichte regen. Ontworpen om bescherming te bieden in onvoorspelbare situaties, zoals afdalingen of lange ritten, houdt hij je droog en aangenaam. In deze nieuwe versie hebben we een glanzende afwerking aan onze LIGHTSHELL-stof toegevoegd en de structuur verbeterd voor extra comfort. Bovendien zijn de zijkanten en achterkant uitgebreid met nieuwe openingen voor verbeterde ademend vermogen.
(incl. BTW)
De Castelli Alpha RoS 2 fietsjack is de perfect jas voor tijdens de winter periode. Castelli is begonnen met het maken van een lijst met minpunten aan de huidige jassen en wilde er alles aan doen om de beste jas ooit te maken. Uiteindelijk is dit de ultieme jas die een comfortabele pasvorm combineert met bescherming tegen de regen, ademend vermogen en ook nog eens warm is. Met deze - derde generatie - update is dit nog steeds 1 van de voorlopers op gebied hoe een winterjas moet zijn. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€299,95
€198,95Je bespaart €101,- (incl. BTW)
De Craft Core bike ride hydro lumen Essence fietsjack is water- en winddicht. De verlengde mouwlengte, getapte naden en rugpand zorgen voor extra bescherming tegen de mindere weeromstandigheden. Deze fietsjas is gemaakt van 2-laags water- en winddicht materiaal en is voorzien van een mash voering. Daarnaast voor de veiligheid zijn er - verwijderbare - reflecterende details en een verstelbare capuchon. Dit is dus de perfecte fietsjas tijdens winderige en natte herfst- en winterdagen.
€159,95
€134,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
De Castelli Perfetto RoS 2 Convertible is het meest veelzijdige jack die castelli ooit heeft gemaakt. Meestal vormt een jas met afritsbare mouwen een tussenoplossing die eigenlijk in niets echt uitblinkt. De Perfetto Convertible is nagenoeg identiek aan Castelli's vermaarde Perfetto RoS 2 Jacket met windbescherming over de hele lijn, een waterdichte bescherming tegen de regen, een uitmuntend ademend vermogen en een nauwsluitende pasvorm. Door de lagen onder de jas aan te passen, ben je gewapend tegen alle omstandigheden, van frisse tot koude dagen, met zonneschijn of regen. De mouwen zijn afritsbaar tot net boven de elleboog, wat de jas bijna identiek maakt aan Castelli's vermaarde Gabba — de keuze van de professionals. Op frisse dagen vertrek je met mouwen; als het weer verandert, kun je de mouwen uitdoen en opbergen. Op die manier is de Convertible zelfs nog beter dan een Gabba, dankzij de ventilatieopeningen met rits vooraan. Als je niet zeker bent of je een Perfetto RoS 2 Jacket of een Gabba RoS 2 moet kopen, opteer je best voor de Convertible. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€259,95
€229,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos UMA GTV spring/fall S11 vest zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.