Uitverkoop
Ontdek de Castelli Aero race lange mouw jersey, een aerodynamisch shirt voor die koele dagen waarop snelheid nog steeds van belang is.
Geavanceerde stoftechnologie maakt dit shirt sneller, waterafstotend en warmer, zonder veel extra gewicht toe te voegen.
De Nano Flex Light geweven stof rondom biedt gedeeltelijke windbescherming, terwijl het ontbreken van een membraan zorgt voor maximale ademhaling.
De 3D Mesh-stof, afkomstig uit Castelli's basislaagassortiment, biedt extra warmte en vochtregulatie zonder in te boeten aan ademend vermogen.
De YKK Vislon rits en drie achterzakken zorgen voor optimaal gemak.
€189,95
€144,95Je bespaart €45,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
In het vroege voorjaar, wanneer je je voorbereidt op het seizoen, of in de vroege herfst, wanneer je benen nog steeds krachtig willen blijven na een zomer vol trainingen, benadrukt het Aero Race Lange Mouwen Jersey die wattages en helpt ze om te zetten in extra snelheid. Geïnspireerd op onze Aero 7 Jersey, gebruiken we onze Nano Flex Light-stof door het hele shirt om wat wind tegen te houden, veel ademend vermogen te bieden, en je te beschermen tegen opspattend water of een snelle bui. Voor die iets koudere dagen hebben we de stof van onze Pro Mesh basislaag toegevoegd aan de borst voor extra warmte en vochtregulatie. Drie achterzakken geven je voldoende ruimte om mee te nemen wat je nodig hebt, en de YKK Vislon rits glijdt gemakkelijk voor extra temperatuurregulatie.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
25% Korting
Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack foundation green heren
(11.30.409.6p)
Ontdek de Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack. Een gestroomlijnde regularFit jas voor lange afstanden en basistrainingen in uitdagende winterse omstandigheden. De jas is geüpdatet met softshell-materialen op de borst, schouders en mouwen, die stormbestendige bescherming combineren met ademende, thermoregulerende isolatie en een soepelere, laag-volume pasvorm.
€299,95
€224,95Je bespaart €75,- (incl. BTW)
30% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack roze dames
(4522543-654)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€159,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
25% Korting
Craft Advanced Endurance Hydro jacket clay dames
(1910559-230244)
De Craft Advanced Endurance Hydro Jacket is een wind- en waterdicht fietsjack met goede ventilatie, ontworpen voor intensieve ritten in natte omstandigheden. Dit geavanceerde fietsjack is gemaakt van lichtgewicht, wind- en waterdicht materiaal en wordt geleverd met getapete naden voor volledige bescherming tegen het weer. De grote stretch zorgt voor bewegingsvrijheid, terwijl de ventilatieopeningen bij de oksels en op de rug voor een betere koeling zorgen. Het jack past in zijn eigen achterzak met rits en is gemakkelijk op te bergen.
€149,95
€111,95Je bespaart €38,- (incl. BTW)
20% Korting
Castelli Gabba R jack black dames
(4524576-010)
De Castelli Gabba R jack biedt ultralichte Bescherming voor de Meest Extreme Weersomstandigheden. Maak kennis met de nieuwste evolutie in racekleding voor slecht weer: de Gabba R. Deze jas is ontworpen voor renners die onder alle omstandigheden willen blijven presteren. Met zijn vernieuwde, 2-laags Castelli Stretch Microshell biedt de Gabba R maximale bescherming tegen regen en wind, zonder dat het ten koste gaat van aerodynamica of comfort. Het materiaal is lichtgewicht, ademend en waterdicht, dankzij een PFC-vrije microporeuze polyurethaan membraan die aan de buitenzijde is aangebracht.
€300,-
€239,95Je bespaart €60,05 (incl. BTW)
20% Korting
Castelli Aria shell fietsjack lange mouw dark grey dames
(4520089-030)
De Castelli Aria shell fietsjack is extreem licht in gewicht en heeft een zeer goede bescherming tegen de wind. De fietsjas is warm genoeg om tijdens een milde omstandigheden. Daarnaast is de fietsjas erg compact en heeft maar een minimale ruimte nodig in bijvoorbeeld je zak of tas. De fietsjas voelt bijna als een tweede huid doordat er stretch panelen op de achterkant van de mouwen en de zijkant gebruikt worden. Je hebt geen last van flapperende stof, waardoor je geen koude lucht die in je jas circuleert.
€130,-
€103,95Je bespaart €26,05 (incl. BTW)
32% Korting
Castelli Estremo lange mouw fietsjack ruby red/light black heren
(4524580-017)
De Castelli Estremo lange mouw fietsjack heren voldoet aan alle eisen die je stelt aan een winterjas. Het begint met de geavanceerde WINDSTOPPER®-technologie van GORE-TEX LABS, gemaakt van het X-Fast-materiaal, onze warmste uitvoering, gevoerd met fleece. Dit materiaal biedt niet alleen uitzonderlijke warmte, maar is ook winddicht, waterafstotend en ademend. We hebben daarnaast zorg besteed aan kleine, functionele details die je mag verwachten van een hoogwaardige Castelli-jas.
€199,95
€134,95Je bespaart €65,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Aero race lange mouw jersey light black heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.