
Ontdek de Castelli Aero race lange mouw jersey, een aerodynamisch shirt voor die koele dagen waarop snelheid nog steeds van belang is.
Geavanceerde stoftechnologie maakt dit shirt sneller, waterafstotend en warmer, zonder veel extra gewicht toe te voegen.
De Nano Flex Light geweven stof rondom biedt gedeeltelijke windbescherming, terwijl het ontbreken van een membraan zorgt voor maximale ademhaling.
De 3D Mesh-stof, afkomstig uit Castelli's basislaagassortiment, biedt extra warmte en vochtregulatie zonder in te boeten aan ademend vermogen.
De YKK Vislon rits en drie achterzakken zorgen voor optimaal gemak.
€189,95
€159,95Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
In het vroege voorjaar, wanneer je je voorbereidt op het seizoen, of in de vroege herfst, wanneer je benen nog steeds krachtig willen blijven na een zomer vol trainingen, benadrukt het Aero Race Lange Mouwen Jersey die wattages en helpt ze om te zetten in extra snelheid. Geïnspireerd op onze Aero 7 Jersey, gebruiken we onze Nano Flex Light-stof door het hele shirt om wat wind tegen te houden, veel ademend vermogen te bieden, en je te beschermen tegen opspattend water of een snelle bui. Voor die iets koudere dagen hebben we de stof van onze Pro Mesh basislaag toegevoegd aan de borst voor extra warmte en vochtregulatie. Drie achterzakken geven je voldoende ruimte om mee te nemen wat je nodig hebt, en de YKK Vislon rits glijdt gemakkelijk voor extra temperatuurregulatie.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Aria shell fietsjack is extreem licht in gewicht en heeft een zeer goede bescherming tegen de wind. De fietsjas is warm genoeg om tijdens een milde omstandigheden. Daarnaast is de fietsjas erg compact en heeft maar een minimale ruimte nodig in bijvoorbeeld je zak of tas. De fietsjas voelt bijna als een tweede huid doordat er stretch panelen op de achterkant van de mouwen en de zijkant gebruikt worden. Je hebt geen last van flapperende stof, waardoor je geen koude lucht die in je jas circuleert. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€130,-
€109,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
Het Castelli Aria fietsvest is het lichtste en meest winddichte vest van Castelli. Dit vest is ontworpen om de wind aan de voorkant volledig tegen te houden en de achterkent heeft juist een ademend vermogen. Het zal u verbazen hoeveel warmer u het heeft met dit vest over uw fietsshirt. Doordat het vest zich goed aansluit op uw lichaam, heeft u geen last van wapperende stof en doordat dit stretch is, voelt het vest niet te strak. Wanneer u het vest niet meer nodig heeft, is deze gemakklijk en compact op te bergen in bijvoorbeeld de zak van uw fietsshirt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€100,-
€89,95Je bespaart €10,05 (incl. BTW)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€230,-
€206,95Je bespaart €23,05 (incl. BTW)
De Gobik Envy fietsjas lange mouw is een high-performance jas en biedt ultieme bescherming tegen regen en wind, gecombineerd met een aerodynamische pasvorm voor topprestaties. De Polartec® Power Shield™ Pro technologie gebruikt een ademende, wind- en waterdichte membraan van plantaardige oorsprong, zonder PFAS. Dankzij moleculaire diffusie wordt waterdamp efficiënt afgevoerd, zonder dat regen de jas binnendringt. De nauwsluitende pasvorm voelt als een tweede huid, minimaliseert luchtweerstand en is ideaal te combineren met lichte, aansluitende lagen. Perfect voor rijders die maximale bescherming zoeken zonder in te leveren op bewegingsvrijheid. Dankzij het brede thermische bereik blijf je droog en comfortabel onder alle omstandigheden.
(incl. BTW)
De Gobik Envy 2.0 Jet Black fietsjas korte mouw is perfect voor koele en koude temperaturen, ideaal voor winderige en regenachtige dagen. Geschikt voor zowel milde als intense ritten, biedt deze jas met Polartec® isolatietechnologie een breed thermisch bereik en effectieve bescherming tegen de elementen, zonder in te boeten op ademend vermogen. Met de Polartec® Power Shield™ Pro-technologie, een ademende, winddichte en waterdichte membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS, maakt deze jas gebruik van moleculaire diffusie in plaats van microporen om waterdamp af te voeren, terwijl hij een barrière biedt tegen waterdruppels. Dit zorgt voor maximale bescherming en aerodynamica, zelfs onder de meest uitdagende omstandigheden.
(incl. BTW)
Het Castelli Emergency 2 fietsjack is het meest ideale jack voor bescherming tegen de regen. Het jack is bedoeld voor zowel voor dagelijks gebruik als voor noodsituaties. Het kan vlot worden weggeborgen in je shirtzak. Met zijn discrete styling en 360° reflectievermogen kan het dubbel gebruikt worden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€170,-
€144,95Je bespaart €25,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Aero race lange mouw jersey rich red heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.