
De Castelli Alpha 150 W Jacket is dé ultieme winterfietsjas voor vrouwen die geen concessies willen doen aan comfort en prestaties.
De combinatie van Polartec® AirCore™ en Polartec® Alpha™ houdt je warm, droog en perfect geventileerd, zelfs tijdens de koudste ritten.
Dankzij de nauwsluitende pasvorm voelt hij licht aan, zonder in te leveren op bescherming tegen wind en kou.
Dit is de jas die je met vertrouwen door de hele winter laat fietsen – comfortabel, duurzaam en PFAS-vrij.
€340,-
€305,95Je bespaart €34,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Alpha 150 W Jacket is het resultaat van meer dan twaalf jaar ontwikkeling, testen en verfijning — alles met één doel: de perfecte winterjas creëren voor de meest veeleisende fietsers. Deze jas is ontworpen om onder de zwaarste winterse omstandigheden optimale warmte, ademend vermogen en comfort te bieden, zonder dat je je ingepakt voelt.
De buitenlaag bestaat uit het exclusieve Polartec® AirCore™-membraan: een elektrogesponnen, luchtdoorlatende stof die uitzonderlijk goed beschermt tegen wind en regen, terwijl hij tegelijkertijd extreem goed ademt. Zo blijft overtollige warmte moeiteloos ontsnappen, zelfs tijdens intensieve ritten.
Aan de binnenzijde zorgt Polartec® Alpha™-isolatie voor een uitstekende warmte-opbouw bij minimaal gewicht. Deze geavanceerde voering reguleert vocht actief en voorkomt dat je oververhit raakt of klamme kleding krijgt. Samen vormen deze lagen een revolutionaire combinatie van bescherming en comfort die traditionele winterjassen ver achter zich laat.
De rekbare pasvorm van de Alpha 150 W Jacket sluit perfect aan op het lichaam zonder te knellen. Hierdoor voelt de jas verrassend licht en flexibel aan, zelfs bij temperaturen rond of onder het vriespunt. De YKK® Vislon®-ritssluiting met dubbele rits zorgt voor gemakkelijke ventilatie, terwijl de afgedekte constructie extra bescherming biedt tegen wind en neerslag.
Castelli heeft ook aan de details gedacht: drie ruime achterzakken voor voeding of accessoires, een handig voorvak met rits voor sleutels of geld, en reflecterende biezen aan de onderkant van de zakken voor betere zichtbaarheid in het donker. Bovendien is de jas PFAS-vrij en gemaakt van gerecyclede garens, waardoor hij niet alleen technisch geavanceerd is, maar ook milieuvriendelijk.
Of je nu traint in ijzige kou, door gure wind rijdt of het winterweer trotseert op lange tochten: de Castelli Alpha 150 W Jacket biedt de perfecte balans tussen bescherming, ademend vermogen en stijl.
Belangrijkste eigenschappen
-Ontwikkeld voor koude tot zeer koude omstandigheden
-Buitenlaag van Polartec® AirCore™ – winddicht, waterafstotend en uitzonderlijk ademend
-Polartec® Alpha™-voering voor lichte, warme isolatie met uitstekende vochtregulatie
-YKK® Vislon®-ritssluiting met dubbele rits, afgedekt voor bescherming tegen wind en regen
-Handig voorvak met rits voor sleutels of geld
-Drie ruime achterzakken met reflecterende biezen voor zichtbaarheid
-Rekbare, nauwsluitende pasvorm voor maximaal comfort
-PFAS-vrij en gemaakt van gerecyclede materialen
-Ideaal voor intensieve ritten in koude, droge omstandigheden
-Combineerbaar met isolerende lagen voor extra warmte bij extreme kou
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Sportful Reflex vest is een perfect jack voor in de zomer of in de lente. Het jacket is wind- en lichte regen bestendig, met een uitstekende zichtbaarheid.
(incl. BTW)
Het Castelli Perfetto Air Vest biedt maximale warmte zonder oververhit te raken dankzij het uitzonderlijke ademend vermogen. De innovatieve Ristretto-stoftechnologie houdt je warm en droog, zelfs bij intensieve ritten. Met stretchpanelen, waterafstotende afwerking en een perfecte pasvorm ben je klaar voor elk weertype. Praktische zakken, reflecterende details en een dubbele rits maken dit vest onmisbaar voor de serieuze fietser.
€160,-
€143,95Je bespaart €16,05 (incl. BTW)
De Perfetto RoS 2 Vest is Castelli's poging om de perfecte vest te fabriceren. Hij is warm en winddicht, maar ook ademend dankzij de exclusieve GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER-stof van Castelli vooraan en de geweven Nano Flex-stretchstof zonder membraan achterain. Het vest is bestand tegen opspattend water en modder op natte wegen of bij wisselvallig weer. Hij is licht en compact en past makkelijk in een zak van je shirt. Het vest heeft drie achterzakken en een tweezijdige YKK Vislon-rits die je langs onder kunt openen om iets uit de zakken van je shirt te halen. Hij is 360° reflecterend dankzij de reflecterende strip op de armsgaten en de reflecterende strook onder de zakken. Hij sluit nauw aan op het lichaam met een hoge kraag die lekker comfortabel aanvoelt als het wat kouder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€150,-
€124,95Je bespaart €25,05 (incl. BTW)
De Assos Uma GT EVO fietsjack is ontworpen voor tussen de herfst en de winter, waar een ademende, middelzware isolatielaag die je beschermt tegen ijzige wind en neerslag echt nodig is. De voorkant is geconstrueerd met behulp van onze NEOS Medium, een 3L softshell met PU-lijmvlies. Dit flexibele, door het assos ontwikkelde textiel is zeer goed ademend, waterdicht, isolerend en 100% winddicht. Het zorgt ervoor dat het lichaam volledig beschermd blijft tegen ijzige winterlucht, spatwater en regen. De bovenzijde van de armen en de bovenrug zijn voorzien van NEOS Light, waardoor de isolatie naar achteren wordt geschaald ten gunste van een beter ademend vermogen en een lager gewicht. En om te voorkomen dat u oververhit raakt als uw inspanning toeneemt, gebruiken de oksels en de rug ons geborstelde bi-stretch RX-materiaal. Het resultaat van dit strategisch geplaatste textiel is een jas die niet alleen is geoptimaliseerd voor koude winterse omstandigheden, maar ook voor je lichaamshouding op de fiets.
€259,95
€179,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
Het Gobik Vector 2.0 Ultrablue fietsvest biedt ideale bescherming voor frisse ochtenden en winderige dagen in het tussenseizoen. Licht, opvouwbaar en aerodynamisch ontworpen, vergroot het je thermische comfort zonder in te boeten op snelheid. De combinatie van nylon en elastaan zorgt voor een flexibele, aansluitende pasvorm, terwijl het ademende rugpand overtollige warmte afvoert. Dankzij vernieuwde openingen kom je makkelijk bij de zakken van je jersey.
(incl. BTW)
Ontdek de Assos UMA GT wind jacket C2 Lichtgewicht, Winddicht en Ultrapackbaar. De Assos UMA GT Wind Jacket C2 is een ultralichte en veelzijdige windjack, ontworpen voor het hele jaar door bescherming. Dankzij de ruisvrije pasvorm en zeer elastische inzetstukken vormt het jack zich perfect naar het lichaam, zonder afbreuk te doen aan bescherming tegen de elementen.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Alpha 150 W jacket lange mouw dames hibiscus dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.