
Het Castelli Alpha Doppio RoS fietsjack is een top winterjack met warmte, ademend vermogen en een hoog niveau van regenbescherming.
Dit in combinatie met een zachte en comfortabele pasvorm.
Deze jas laat zien hoe een winterjas moet presteren.
€319,95
€264,95Je bespaart €55,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Productkenmerken
- Dankzij de Rain or Shine-technologie is dit onze beste jas ooit voor droge omstandigheden, terwijl hij toch een aanzienlijke regenbescherming biedt
- GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 150 stof voor windbescherming met hoog ademend vermogen en effectieve regenbescherming
- Dubbellaagse Alpha constructie met Polartec Alpha Direct isolerende laag gescheiden van wind/water barrière om je temperatuur en ventilatie te reguleren
- Gereduceerde naden met naadafdichting op de schouders verminderen de kans dat er water binnendringt via de stiksels
- Off-set Waterbestendige YKK Vislon rits glijdt gemakkelijk open voor een betere regulatie van de luchtstroom
- Ruw gesneden taille met siliconen gripper ligt plat en sluit wind buiten
- Dubbellaags manchet integreert met handschoenen om te voorkomen dat koude wind of water bij de pols binnendringt
- Stretchstoffen met geavanceerde patronen zorgen voor een uitstekende nauwsluitende pasvorm die toch geschikt is voor een breed scala aan lichaamstypes
- Ventilatie op de rug
- 3 achterzakken met reflecterende lasergesneden afvoergaten
- Veilige zak met rits aan de voorkant voor waardevolle spullen
Technische kenmerken
- Isolatie 5/5
- Waterdichtheid 4/5
- Winddichtheid 5/5
- Ademend vermogen 4/5
- Lichtheid 3/5
- Gewicht: 384 g
- Temperatuur: -5 - 10 graden Celsius
- Pasvorm: Performance
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Gobik Eminent 2.0 Royal Black fietsvest is ontworpen voor koude tot zeer koude ritten en dagen met sterke temperatuurwisselingen. Dit vest biedt volledige bescherming tegen wind en lichte regen, dankzij een DWR-behandeling die water afstoot. De innovatieve Polartec® Alpha® binnenisolatie houdt je comfortabel warm en zorgt tegelijkertijd voor uitzonderlijke ademend vermogen, ideaal voor vroege ochtenden of koele bergafdalingen. In deze vernieuwde versie is de pasvorm verbeterd voor extra comfort en een perfecte aansluiting op het lichaam.
(incl. BTW)
Het Castelli Go fietsjack is het meest veelzijdige castelli jack. Het kan worden gebruikt als een lichte laag in zachte omstandigheden; in koude omstandigheden kun je er isolatielagen onder aanbrengen. Het Go-jack ziet af van de in de Alpha ingewerkte voering zodat je zelf kunt beslissen hoeveel isolatie je nodig hebt. Voeg er een warme basislaag en thermisch shirt aan toe en meteen breid je je comfortzone uit tot temperaturen beneden het vriespunt. de pasvorm is ook aangepast om nauw aan te sluiten op het lichaam maar niet té nauw. Dit maakt dat de jas goed valt; bovendien is hij afgewerkt met details zoals de naadloze zoom en de gekleurde borstzak met ritssluiting. De verborgen manchetten aan de binnenkant zorgen voor extra comfort; je zult vast waarderen dat ze de koude lucht weghouden van je polsen. Er zijn drie zakken achteraan, met een grote reflecterende strook die zich uitstrekt over de volledige onderkant van de zakken zodat alles 's nachts zichtbaarder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€206,95Je bespaart €23,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos MILLE GT Shell Jacket S11 Stormbestendig, Ademend en Veelzijdig, Jouw Bescherming in Elk Seizoen. De Assos MILLE GT Shell Jacket S11 is een veelzijdige, weerbestendige jas die bescherming biedt tegen wind en regen, zonder in te leveren op ademend vermogen. Dankzij de vernieuwde pasvorm en innovatieve materialen is deze jas geschikt voor alle seizoenen, van zomerse regenbuien tot winterse kou.
(incl. BTW)
De Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack dat zo licht is dat het voelt alsof het zo weg kan vliegen.
Superlichte constructie doormiddel Castelli FLY Fabric Technologies: FFT om je warm te houden en te beschermen tegen de elementen.
Voorzien van FLY SL Shell voor bescherming tegen wind en regen.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€299,95
€269,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Met de Craft Essence Light Wind fietsjacket kunt u zelfs bij slecht weer zonder zorgen de weg op. Dit functionele ruimtewonder is uitgerust met elastische inzetstukken voor meer bewegingsvrijheid en elastische mouw- en taillebandmanchetten die het windjack ten alle tijden op zijn plaats houdt. Ventilatieopeningen in de zweetzones zorgen voor voldoende ventilatie, zelfs onder zware belasting. De reflecterende details laten je goed opvallen bij slecht weer.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Het Castelli Alpha Doppio RoS fietsjack is een top winterjack met warmte, ademend vermogen en een hoog niveau van regenbescherming. Dit in combinatie met een zachte en comfortabele pasvorm. Deze jas laat zien hoe een winterjas moet presteren.
€319,95
€209,95Je bespaart €110,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Alpha Doppio RoS lange mouw fietsjack paars dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.