
Het Castelli alpha jacket 'blue-stone'/zwart heren 14502-064 biedt de perfecte eigenschappen en materialen om je lichaam tegen de ultieme kou en wind te beschermen.
Gemaakt van een Windstopper 150 stof die winddicht en waterafstotend is met een stretch in alle 4 de richtingen voor de perfecte bewegingsvrijheid.
Dit jacket heeft een perfecte vochtregulatie en is goed te combineren met de sopasso wind bibtight voor perfecte bescherming tegen kou en wind!
Castelli heeft bij dit jacket een extra isolatie laag toegepast, wanneer je de rits zult openen zal je lichaam nog steeds beschermt blijven tegen de kou en biedt dit de ultieme ventilatie.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€275,-
€247,50Je bespaart €27,50 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli alpha jacket 'blue-stone'/zwart heren 14502-064
Dit super mooie Alpha jacket biedt de perfecte eigenschappen en materialen om je lichaam tegen de ultieme kou en wind te beschermen. - Zie bijgevoegde video voor een perfect beeld van dit jacket.
Gemaakt van een Windstopper 150 stof die winddicht en waterafstotend is met een stretch in alle 4 de richtingen voor de perfecte bewegingsvrijheid. Dit jacket heeft een perfecte vochtregulatie en is goed te combineren met de sopasso wind bibtight voor perfecte bescherming tegen kou en wind!
Negeer totaal hoe je denkt dat een fiets jacket ontworpen moet worden en maak een compleet herontwerp hoe een jacket wel gemaakt moet worden. De naam Alpha geeft de eerste aan in een serie. In deze serie producten, introduceert Castelli verscheidene nieuwe technieken en stoffen om winter jackets te ontwikkelen.
Castelli concentreert zich op twee eeuwigdurende problemen met jackets en wind shirts voor het wielrennen. Het eerste is bescherming en ventilatie, met de nieuwste stoffen heeft Castelli een winter jacket gemaakt dat je perfect warm zal houden in bijna alle omstandigheden met een losse basis onderlaag. Castelli heeft bij dit jacket een isolatie laag losgelaten, wanneer je de rits zult openen zal je lichaam nog steeds beschermt blijven tegen de kou en biedt dit de ultieme ventilatie. Dit is bijvoorbeeld handig bij het klimmen of andere extra intensieve stukken wanneer je extra ventilatie nodig hebt.
Het tweede probleem waar Castelli zich op heeft gefocust, zijn alle openingen. Om de middel heeft Castelli een nieuwe stof en constructie geintroduceerd die altijd compleet plat ligt, zeer gestroomlijnd is voor aerodynamica, maar die je lichaam zeer goed volgt in elke positie. Op de polsen is het zelfde principe toegepast zodat er geen wind naar binnen kan en de handschoen zeer goed aansluiten op het jackt. Bij de kraag is er een nieuwe constructie toegepast die iedere positie van je lichaam volgt en zo altijd goed aansluit zowel in de zittende als staande positie.
Eigenschappen:
- Extra hoge kraag die beter aansluit, zowel staand als fietsend
- Windstopper 150 stof die winddicht en waterafstotend is, met stretch in 4 richtingen voor veel bewegingsvrijheid
- Goede ventilatie, goede vochtafvoer dankzij verschillende lagen
- Asymmetrischede externe YKK Vislon rits die makkelijk open gaat
- Goed sluitende en beweegbare onderkant van het jacket
- Strakke pasvorm om de polsen zodat de handschoenen perfect passen
- Stretch stoffen die voor een goede close-to-body pasvorm geven maar op veel lichaam types past
- Ventilatie aan de achterkant
- Castelli siliconen gripper om de buik die ervoor zorgt dat het jacket niet omhoog kruipt
- Zak me rits op de voorkant
- Drie achterzakken
- Achterzak met rits en reflecterende band
- Gewicht: 430 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 0 - 12 graden
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Unlimited jacket is ontworpen om je warm te houden tijdens je winteravonturen, of je nu over verlaten grindwegen rijdt of je favoriete trail volgt. We hebben gekozen voor een warm, ademend fleece-materiaal dat je beschermt tegen de kou zonder dat je oververhit raakt bij intensievere inspanning. Strategisch geplaatste windbescherming houdt de wind buiten precies waar dat nodig is. Warme fleece-gevoerde jas met windbescherming waar je het nodig hebt om de kou buiten te houden.
€199,95
€179,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Castelli Aria shell fietsjack is extreem licht in gewicht en heeft een zeer goede bescherming tegen de wind. De fietsjas is warm genoeg om tijdens een milde omstandigheden. Daarnaast is de fietsjas erg compact en heeft maar een minimale ruimte nodig in bijvoorbeeld je zak of tas. De fietsjas voelt bijna als een tweede huid doordat er stretch panelen op de achterkant van de mouwen en de zijkant gebruikt worden. Je hebt geen last van flapperende stof, waardoor je geen koude lucht die in je jas circuleert.
€130,-
€116,95Je bespaart €13,05 (incl. BTW)
De Assos Equipe RS Johdah winter S9 Targa fietsjack is een tweede-huid winterjas voor trainingen in koude omstandigheden. De ademende isolatie regelt actief de temperatuur en de vochtregulatie op basis van je inspanningsniveau. Misschien heeft de aeroFit van onze zomerzware RS-serie ons verwend, maar Assos vind de lompe, slecht passende jassen voor het winterfietsen onaanvaardbaar. Omdat we Assos zich realiseerde de race-fit ambities een geheel nieuwe lijn warme en weerbestendige softshells vereisten, ontwikkelden we de SPHERE serie, die onze Stratagon lijn vervangt.
€719,95
€649,-Je bespaart €70,95 (incl. BTW)
Het Castelli Raddoppia 3 fietsjack is het werkpaard onder de Castelli winterjacks. Castelli maakt bij dit jack gebruik van een van de warmste, met fleece gevoerde GORE-TEX INFINIUM-stof aan de voor- en achterkant om de wind buiten en de warmte binnen te houden. Thermische zijstukken zorgen voor vocht transport. Er zijn reflecterende inzetstukken aan de voor- en achterkant en op beide mouwen, waardoorje gegarandeert gezien wordt. Het jack beschikt ok over de soepel glijdende YKK Vislon-rits, drie grote opbergzakken en een mooi gevormde halslijn om koude zones af te sluiten. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€239,95
€199,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.
(incl. BTW)
De Fusion S1 Cycling Vest is een praktisch en veelzijdig unisex fietsvest voor alle soorten training het hele jaar door.
Het is een zeer licht en echt handig om mee te nemen in de zak voor extra bescherming tijdens weersveranderingen.
De voorkant van het vest is winddicht en waterafstotend.
De achterkant bestaat uit een hoogelastisch, ademend mesh-paneel dat helemaal tot aan de kraag reikt, zodat het vest in fietspositie nauwsluitend is met een comfortabele pasvorm zonder te strak te zitten.
De binnenkant van de kraag is zacht en vochtregulerend. Het vest heeft een stevige rits met een winddichte achterkant en is onderaan afgewerkt met een elastische siliconen grip.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli alpha jacket 'blue-stone'/zwart heren 14502-064
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.