Castelli Alpha jacket grijs/zwart heren 14502-080  CA14502-080 Uitverkoop

Castelli Alpha jacket grijs/zwart heren 14502-080

CA14502-080 | Schrijf de eerste review! 30528 30528 8055688320607

Het Castelli Alpha jacket grijs/zwart heren 14502-080 biedt de perfecte eigenschappen en materialen om je lichaam tegen de ultieme kou en wind te beschermen.

Gemaakt van een Windstopper 150 stof die winddicht en waterafstotend is met een stretch in alle 4 de richtingen voor de perfecte bewegingsvrijheid.

Dit jacket heeft een perfecte vochtregulatie en is goed te combineren met de sorpasso wind bibtight voor perfecte bescherming tegen kou en wind!

Castelli heeft bij dit jacket een extra isolatie laag toegepast, wanneer je de rits zult openen zal je lichaam nog steeds beschermt blijven tegen de kou en biedt dit de ultieme ventilatie.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€269,95

214,95 €214,95

Je bespaart €55,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Alpha jacket grijs/zwart heren 14502-080

Dit super mooie Alpha jacket biedt de perfecte eigenschappen en materialen om je lichaam tegen de ultieme kou en wind te beschermen. - Zie bijgevoegde video voor een perfect beeld van dit jacket.

Gemaakt van een Windstopper 150 stof die winddicht en waterafstotend is met een stretch in alle 4 de richtingen voor de perfecte bewegingsvrijheid. Dit jacket heeft een perfecte vochtregulatie en is goed te combineren met de sorpasso wind bibtight voor perfecte bescherming tegen kou en wind!

Negeer totaal hoe je denkt dat een fiets jacket ontworpen moet worden en maak een compleet herontwerp hoe een jacket wel gemaakt moet worden. De naam Alpha geeft de eerste aan in een serie. In deze serie producten, introduceert Castelli verscheidene nieuwe technieken en stoffen om winter jackets te ontwikkelen.

Castelli concentreert zich op twee eeuwigdurende problemen met jackets en wind shirts voor het wielrennen. Het eerste is bescherming en ventilatie, met de nieuwste stoffen heeft Castelli een winter jacket gemaakt dat je perfect warm zal houden in bijna alle omstandigheden met een losse basis onderlaag. Castelli heeft bij dit jacket een isolatie laag losgelaten, wanneer je de rits zult openen zal je lichaam nog steeds beschermt blijven tegen de kou en biedt dit de ultieme ventilatie. Dit is bijvoorbeeld handig bij het klimmen of andere extra intensieve stukken wanneer je extra ventilatie nodig hebt.

Het tweede probleem waar Castelli zich op heeft gefocust, zijn alle openingen. Om de middel heeft Castelli een nieuwe stof en constructie geintroduceerd die altijd compleet plat ligt, zeer gestroomlijnd is voor aerodynamica, maar die je lichaam zeer goed volgt in elke positie. Op de polsen is het zelfde principe toegepast zodat er geen wind naar binnen kan en de handschoen zeer goed aansluiten op het jackt. Bij de kraag is er een nieuwe constructie toegepast die iedere positie van je lichaam volgt en zo altijd goed aansluit zowel in de zittende als staande positie.

Eigenschappen:
- Extra hoge kraag die beter aansluit, zowel staand als fietsend
- Windstopper 150 stof die winddicht en waterafstotend is, met stretch in 4 richtingen voor veel bewegingsvrijheid
- Goede ventilatie, goede vochtafvoer dankzij verschillende lagen
- Asymmetrischede externe YKK Vislon rits die makkelijk open gaat
- Goed sluitende en beweegbare onderkant van het jacket
- Strakke pasvorm om de polsen zodat de handschoenen perfect passen
- Stretch stoffen die voor een goede close-to-body pasvorm geven maar op veel lichaam types past
- Ventilatie aan de achterkant
- Castelli siliconen gripper om de buik die ervoor zorgt dat het jacket niet omhoog kruipt
- Zak me rits op de voorkant
- Drie achterzakken
- Achterzak met rits en reflecterende band
- Gewicht: 430 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 0 - 12 graden

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Kleur Grijs
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli winter 2016
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Core Bike Subz fietsjack 2 paars dames 15% Korting Craft Core Bike Subz fietsjack 2 paars dames (1915182-388000)

Het Craft Core Bike Subz Fietsjack 2 is een warm en functioneel fietsjack, speciaal ontworpen voor ritten in koude en winderige omstandigheden. Het jack combineert winddicht en waterafstotend materiaal aan de voorkant met geborstelde, warme stof aan de binnenkant. Hierdoor blijf je goed beschermd tegen de elementen, terwijl overtollige warmte en vocht efficiënt worden afgevoerd.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

€84,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Gobik Vector 2.0 Athena fietsvest heren 8% Korting Gobik Vector 2.0 Athena fietsvest heren (10-04-027-006)

Het Gobik Vector 2.0 Crow fietsvest biedt ideale bescherming voor frisse ochtenden en winderige dagen in het tussenseizoen. Licht, opvouwbaar en aerodynamisch ontworpen, vergroot het je thermische comfort zonder in te boeten op snelheid. De combinatie van nylon en elastaan zorgt voor een flexibele, aansluitende pasvorm, terwijl het ademende rugpand overtollige warmte afvoert. Dankzij vernieuwde openingen kom je makkelijk bij de zakken van je jersey.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€94,95

€86,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 3 fietsjack light black/silver heren Castelli Perfetto RoS 3 fietsjack light black/silver heren (4525556-085)

De Castelli Perfetto RoS 3 Jacket is dé ultieme fietsjas voor wisselende weersomstandigheden. Winddicht, waterafstotend en extreem ademend – perfect voor intensieve ritten in koel en nat weer. De innovatieve PFAS-vrije Polartec® AirCore™-stof zorgt voor een perfecte combinatie van bescherming en comfort. Lichtgewicht, stijlvol en met stretch voor een optimale pasvorm. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€250,-

 (incl. BTW)

Assos Mille GT winter EVO fietsjack geel heren 32% Korting Assos Mille GT winter EVO fietsjack geel heren (11.30.363.32)

De Assos Mille GT EVO fietsjack is ontworpen voor tussen de herfst en de winter, waar een ademende, middelzware isolatielaag die je beschermt tegen ijzige wind en neerslag echt nodig is. De voorkant is geconstrueerd met behulp van onze NEOS Medium, een 3L softshell met PU-lijmvlies. Dit flexibele, door het assos ontwikkelde textiel is zeer goed ademend, waterdicht, isolerend en 100% winddicht. Het zorgt ervoor dat het lichaam volledig beschermd blijft tegen ijzige winterlucht, spatwater en regen. De bovenzijde van de armen en de bovenrug zijn voorzien van NEOS Light, waardoor de isolatie naar achteren wordt geschaald ten gunste van een beter ademend vermogen en een lager gewicht. En om te voorkomen dat u oververhit raakt als uw inspanning toeneemt, gebruiken de oksels en de rug ons geborstelde bi-stretch RX-materiaal. Het resultaat van dit strategisch geplaatste textiel is een jas die niet alleen is geoptimaliseerd voor koude winterse omstandigheden, maar ook voor je lichaamshouding op de fiets.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,95

€174,95

  Je bespaart €85,- (incl. BTW)

Castelli Espresso vest mouwloos light black heren Castelli Espresso vest mouwloos light black heren (4524509-085)

ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€125,-

 (incl. BTW)

Craft Core Bike Essence ride hydro lumen fietsjack groen heren 15% Korting Craft Core Bike Essence ride hydro lumen fietsjack groen heren (1911186-851895)

De Craft Core bike ride hydro lumen Essence fietsjack is water- en winddicht. De verlengde mouwlengte, getapte naden en rugpand zorgen voor extra bescherming tegen de mindere weeromstandigheden. Deze fietsjas is gemaakt van 2-laags water- en winddicht materiaal en is voorzien van een mash voering. Daarnaast voor de veiligheid zijn er - verwijderbare - reflecterende details en een verstelbare capuchon. Dit is dus de perfecte fietsjas tijdens winderige en natte herfst- en winterdagen.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€159,95

€134,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Alpha jacket grijs/zwart heren 14502-080

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.