Castelli Alpha jacket zwart heren 14502-010  CA14502-010 Uitverkoop

Castelli Alpha jacket zwart heren 14502-010

CA14502-010 18116 18116 8055688000813 9.3 10 3
3 Reviews | Schrijf zelf een review

Het Castelli Alpha jacket fietsjas zwart heren 14502-010 biedt de perfecte eigenschappen en materialen om je lichaam tegen de ultieme kou en wind te beschermen.

Gemaakt van een Windstopper 150 stof die winddicht en waterafstotend is met een stretch in alle 4 de richtingen voor de perfecte bewegingsvrijheid.

Dit jacket heeft een perfecte vochtregulatie en is goed te combineren met de sorpasso wind bibtight voor perfecte bescherming tegen kou en wind!

Castelli heeft bij dit jacket een extra isolatie laag toegepast, wanneer je de rits zult openen zal je lichaam nog steeds beschermt blijven tegen de kou en biedt dit de ultieme ventilatie.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€269,95

189 €189,-

Je bespaart €80,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Alpha jacket zwart heren 14502-010

Dit super mooie Alpha jacket biedt de perfecte eigenschappen en materialen om je lichaam tegen de ultieme kou en wind te beschermen. - Zie bijgevoegde video voor een perfect beeld van dit jacket.

Gemaakt van een Windstopper 150 stof die winddicht en waterafstotend is met een stretch in alle 4 de richtingen voor de perfecte bewegingsvrijheid. Dit jacket heeft een perfecte vochtregulatie en is goed te combineren met de sorpasso wind bibtight voor perfecte bescherming tegen kou en wind!

Negeer totaal hoe je denkt dat een fiets jacket ontworpen moet worden en maak een compleet herontwerp hoe een jacket wel gemaakt moet worden. De naam Alpha geeft de eerste aan in een serie. In deze serie producten, introduceert Castelli verscheidene nieuwe technieken en stoffen om winter jackets te ontwikkelen.

Castelli concentreert zich op twee eeuwigdurende problemen met jackets en wind shirts voor het wielrennen. Het eerste is bescherming en ventilatie, met de nieuwste stoffen heeft Castelli een winter jacket gemaakt dat je perfect warm zal houden in bijna alle omstandigheden met een losse basis onderlaag. Castelli heeft bij dit jacket een isolatie laag losgelaten, wanneer je de rits zult openen zal je lichaam nog steeds beschermt blijven tegen de kou en biedt dit de ultieme ventilatie. Dit is bijvoorbeeld handig bij het klimmen of andere extra intensieve stukken wanneer je extra ventilatie nodig hebt.

Het tweede probleem waar Castelli zich op heeft gefocust, zijn alle openingen. Om de middel heeft Castelli een nieuwe stof en constructie geintroduceerd die altijd compleet plat ligt, zeer gestroomlijnd is voor aerodynamica, maar die je lichaam zeer goed volgt in elke positie. Op de polsen is het zelfde principe toegepast zodat er geen wind naar binnen kan en de handschoen zeer goed aansluiten op het jackt. Bij de kraag is er een nieuwe constructie toegepast die iedere positie van je lichaam volgt en zo altijd goed aansluit zowel in de zittende als staande positie.

Eigenschappen:
- Extra hoge kraag die beter aansluit, zowel staand als fietsend
- Windstopper 150 stof die winddicht en waterafstotend is, met stretch in 4 richtingen voor veel bewegingsvrijheid
- Goede ventilatie, goede vochtafvoer dankzij verschillende lagen
- Asymmetrischede externe YKK Vislon rits die makkelijk open gaat
- Goed sluitende en beweegbare onderkant van het jacket
- Strakke pasvorm om de polsen zodat de handschoenen perfect passen
- Stretch stoffen die voor een goede close-to-body pasvorm geven maar op veel lichaam types past
- Ventilatie aan de achterkant
- Castelli siliconen gripper om de buik die ervoor zorgt dat het jacket niet omhoog kruipt
- Zak me rits op de voorkant
- Drie achterzakken
- Achterzak met rits en reflecterende band
- Gewicht: 430 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 0 - 12 graden

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli winter 2016
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Assos UMA GTV spring/fall jacket s11 zwart dames Assos UMA GTV spring/fall jacket s11 zwart dames (12.30.425.18)

De Assos UMA GTV Spring Fall Jacket S11 is ontworpen voor lange ritten in koele en natte omstandigheden, met optimale bescherming en ademend vermogen. Het innovatieve twinClick-systeem zorgt voor minder druk en voorkomt oververhitting tijdens intensieve inspanning. Waterafstotende en winddichte materialen houden je droog en comfortabel, zelfs in onvoorspelbaar weer. Perfect voor rijders die prestaties en duurzaamheid zoeken in één jas.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€279,95

 (incl. BTW)

Gobik Vector 2.0 Crow fietsvest dames 20% Korting Gobik Vector 2.0 Crow fietsvest dames (10-04-028-004)

Het Gobik Vector 2.0 Crow fietsvest biedt ideale bescherming voor frisse ochtenden en winderige dagen in het tussenseizoen. Licht, opvouwbaar en aerodynamisch ontworpen, vergroot het je thermische comfort zonder in te boeten op snelheid. De combinatie van nylon en elastaan zorgt voor een flexibele, aansluitende pasvorm, terwijl het ademende rugpand overtollige warmte afvoert. Dankzij vernieuwde openingen kom je makkelijk bij de zakken van je jersey.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€94,95

€75,95

  Je bespaart €19,- (incl. BTW)

Castelli Squall shell jacket lange mouw light black/silver gray heren 10% Korting Castelli Squall shell jacket lange mouw light black/silver gray heren (4524507-085)

De Castelli Squall shell jacket lange mouw is Ontworpen om mee te nemen op dagen waarop regen wordt verwacht, maar licht en opvouwbaar genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat. Deze jas is ontworpen om je droog te houden bij een bui of om de kou weg te nemen wanneer je afdaalt van de bergen. Super-opvouwbare, lichtgewicht stretch regenjas om mee te nemen bij elke rit.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€120,-

€107,95

  Je bespaart €12,05 (incl. BTW)

Castelli Entrata 2 fietsjack belgian blue/bordeaux heren 30% Korting Castelli Entrata 2 fietsjack belgian blue/bordeaux heren (4525507-424)

De Castelli Entrata 2 is een middenzware jas ideaal voor koele tot koude omstandigheden en biedt volledige bescherming aan de voorkant. Dankzij de winddichte mouwen en het ademende fleece op de rug blijft je lichaam perfect in balans. Met drie achterzakken en reflecterende details combineert de jas functionaliteit met veiligheid. Het gebruik van premium materialen zoals Polartec® AirCore™ en YKK® Vislon® ritssluiting garandeert comfort en duurzaamheid. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€200,-

€139,95

  Je bespaart €60,05 (incl. BTW)

Craft Essence Light Wind fietsvest mouwloos zwart dames 20% Korting Craft Essence Light Wind fietsvest mouwloos zwart dames (1908793-999000)

De Craft Essence Light Wind Vest is een ultralicht, windwerend en waterafstotend fietsvest.

Er zitten ventilatiepanelen bij de zweetzones voor een optimale lichaamstemperatuur.

De gerecycleerde stoffen maken deze fietsjack duurzaam. Deze jas biedt een achterzak.

De elastische rand aan de onderkant biedt een optimaal draagcomfort.

De reflecterende details zorgen voor een optimale zichtbaarheid.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€69,95

€55,95

  Je bespaart €14,- (incl. BTW)

Castelli Gabba R jack black dames 26% Korting Castelli Gabba R jack black dames (4524576-010)

De Castelli Gabba R jack biedt ultralichte Bescherming voor de Meest Extreme Weersomstandigheden. Maak kennis met de nieuwste evolutie in racekleding voor slecht weer: de Gabba R. Deze jas is ontworpen voor renners die onder alle omstandigheden willen blijven presteren. Met zijn vernieuwde, 2-laags Castelli Stretch Microshell biedt de Gabba R maximale bescherming tegen regen en wind, zonder dat het ten koste gaat van aerodynamica of comfort. Het materiaal is lichtgewicht, ademend en waterdicht, dankzij een PFC-vrije microporeuze polyurethaan membraan die aan de buitenzijde is aangebracht.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€300,-

€219,95

  Je bespaart €80,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Alpha jacket zwart heren 14502-010

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.