Uitverkoop
Het Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack is de beste jas voor gemiddelde omstandigheden.
De jas beschermt u tegen voorwind, heeft een maximaal ademend vermogen, biedt lichte isolatie en zorgt ervoor dat u droog blijft tijdens lichte regen, spatwater van een nat wegdek en mist.
Het Castelli personeel heeft aangegeven dat dit de favoriete jas is door de pasvoor, veelzijdigheid en het brede bereik van de temperatuur.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€249,95
€164,95Je bespaart €85,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- De GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 150 stof biedt een goede bescherming tegen de wind, heeft een hoog ademend vermogen en biedt ook nog eens een goede bescherming tegen regen.
- De rug is voorzien van Nano Flex Xtra Dry om warmte en zweet te laten ontsnappen en extra isolatie, maar door de nanotechnolgie is het ook waterafstotend
- Door gebruik te maken van een dubbellaagse Alpha-constructie wordt de isolatielaag gescheiden van de beschermlaag - tegen water en wind - voor een betere ventilatie
- De binnenste laag is voorzien van een lichtgewicht isolatie met een effectieve vocht regulatie
- Aan de voorzijde dubbele YKK Vislon ritsen
- Zak aan de voorkant met ritssluiting
- Voorzien van 3 reflecterende achterzakken met een lasergesneden afvoergat
- Een platte raw-edge taille die met u mee beweegt
- RoS staat voor “rain or shine”
- Temperatuurbereik: 7 - 15 C
- Gewicht: 386 gram (maat L)
Materiaal:
Hoofd materiaal: 100% polyester
Beoordeling:
| Wind bescherming | **** |
| Water bescherming | *** |
| Isolatie | ***** |
| Ademend vermogen | ***** |
| Lichtgewicht | ***** |
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Castelli Transition 2 lange mouw fietsjack zwart dames
(4523544-085)
De Castelli Transition 2 lange mouw fietsjack is de perfecte aanvulling op een Entrata tight of Velocissimo voor koele herstdagen. Dit middengewicht fietsjack is perfect als je de kou wilt doorbreken tijdens de herfst- of voorjaarsritten. Door de neutrale pasvorm en de panelen die reflecteren is het een zeer nuttige fietsjas. De voorzijde van de jas is gemaakt van dezelfde stof als het pro-niveau Gabba jasje. Daarnaast is de jas voorzien van 3 perfect gepositioneerde achterzakken en de YKK Vislon-rits voor het gemakkelijk openen en sluiten van de jas. Maak met deze fietsjas de overgang van zomer naar herfst nog makkelijker! Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
14% Korting
Craft Advanced Endurance Hydro 2 fietsjack paars dames
(1914545-388000)
Het Craft Advanced Endurance Hydro 2 fietsjack is de ultieme keuze voor fietsers die ook bij nat en winderig weer topprestaties willen leveren. Dit hoogwaardige jack combineert waterdichte bescherming met uitstekende ademende eigenschappen, zodat je droog en comfortabel blijft tijdens intensieve ritten. De Hydro-technologie biedt een effectieve barrière tegen regen en wind, terwijl het lichte, elastische materiaal optimale bewegingsvrijheid garandeert. Strategisch geplaatste ventilatiezones zorgen ervoor dat overtollige warmte snel wordt afgevoerd, zelfs tijdens zware beklimmingen of lange tochten.
€129,95
€110,95Je bespaart €19,- (incl. BTW)
Assos UMA GT C2 wind fietsjack zwart dames
(12.32.392.18)
Het Assos UMA GT C2 wind fietsjack heeft een laag volume, ultra compact en met een vernieuwde pasvorm zonder ruis, ontwikkeld voor veelzijdige layering gedurende het hele jaar. Met zeer elastische inzetstukken aan de zijkant en onder de mouwen en een soepeler winddicht textiel is de pasvorm van het UMA GT Wind Jacket C2 beter aangepast aan de contouren van het lichaam. De vernieuwde pasvorm en het zachtere materiaal zorgen ervoor dat flapperen en ritselen in de wind vrijwel tot het verleden behoren, zonder dat dit ten koste gaat van de bescherming. Het ultralichte, ultra-draagbare ontwerp kan worden opgeborgen in een jerseyzak wanneer het niet nodig is.
(incl. BTW)
23% Korting
Castelli Gabba R jack korte mouw zwart heren
(4524505-010)
De Castelli Gabba R jack biedt ultralichte Bescherming voor de Meest Extreme Weersomstandigheden. Maak kennis met de nieuwste evolutie in racekleding voor slecht weer: de Gabba R. Deze jas is ontworpen voor renners die onder alle omstandigheden willen blijven presteren. Met zijn vernieuwde, 2-laags Castelli Stretch Microshell biedt de Gabba R maximale bescherming tegen regen en wind, zonder dat het ten koste gaat van aerodynamica of comfort. Het materiaal is lichtgewicht, ademend en waterdicht, dankzij een PFC-vrije microporeuze polyurethaan membraan die aan de buitenzijde is aangebracht.
€260,-
€199,95Je bespaart €60,05 (incl. BTW)
10% Korting
Sportful Hot pack no rain fietsjas lange mouw wit heren
(1120025-101)
De Sportful Hot pack no rain fietsjas lange mouw is een onmisbaar kledingstuk in uw kledingkast. Het is een compacte regenjas waarvan u niet eens in de gaten heeft dat u deze in uw achterzak heeft. De fietsjas heeft nu een nog onopvallender membraam en is nog lichter dan zijn voorganger. Doordat de fietsjas zo glad is, heeft u minder last van geluid door de wind of tijdens een aanraking. De inzetstukken in de zij zijn nog verbeterd voor exceptionele bewegingsvrijheid op de fiets. Als u deze jas bij u heeft, bent u op alles voorbereid! Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
21% Korting
Assos Mille GT C2 wind fietsvest Moon Sand heren
(11.34.389.1L)
De Assos Mille GT C2 wind fietsvest is een ultra-packable winddicht vest ontwikkeld voor gematigde bescherming en minimale omvang, bijgewerkt met een ritselvrije pasvorm, meer ademend vermogen en lichtere materialen. We hebben de pasvorm van ons endurance gilet verbeterd met een minder stijf windblokkerend voorpaneel en een zeer elastisch mesh achterpaneel, waardoor het vest het lichaam omsluit voor een ritselvrije pasvorm en tegelijkertijd de verkoelende luchtstroom vergroot. Het vernieuwde elastiek in de armsgaten vermindert de beperking en zorgt ervoor dat de naden van de MILLE GT C2 Jersey elkaar niet overlappen, waardoor het comfort en de bewegingsvrijheid toenemen en er geen wrijving is tussen de lagen. Het ultralichte, ultra-packable ontwerp kan in een zak worden opgeborgen als het niet nodig is, en het nieuwe rugpand van mesh vermindert het gewicht tot slechts 75 gram (maat medium).
€114,95
€89,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Alpha RoS 2 W light fietsjack zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.