Castelli Elemento lite lange mouw jacket forest grijs heren  18503-089 Uitverkoop

Castelli Elemento lite lange mouw jacket forest grijs heren

18503-089 | Schrijf de eerste review! 38184 38184 8055688712815

Het Castelli Elemento lite lange mouw jacket forest grijs heren bestaat uit een constructie die gelijk is aan dat van een geïsoleerde alpine buitenkant, met een isolatie laag ingeklemd tussen geweven binnen- en buitenlagen.

Castelli keek naar de wereld van het ski-alpinisme, waar de deelnemers zich nóg drukker maken over het gewicht dan wielrenners doen.

Hun isolatie is een kwestie van overleven, niet alleen comfort, en ademend vermogen is van het grootste belang.

Anders dan de meeste bergjackets is de geweven buitenkant niet geheel windproof, Castelli heeft een klein beetje doordringbaarheid overgelaten.

Het kleine beetje lucht dat het jacket in gaat neemt het vocht op en verdampt het efficiënter dan elk membraanweefsel beschikbaar.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€259,95

209,95 €209,95

Je bespaart €50,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Elemento lite lange mouw jacket forest grijs heren

De middelste laag is een isolatie laag die gedeeltelijk in polypropyleen gemaakt is, omdat het zeer licht is en omdat het geen vocht opneemt van zweet of regen. Deze beperkt rekbare materialen vereisen een nieuwe snit, dus dit jacket heeft een iets lossere pasvorm dan je race jacket. Wanneer je winterdoelen een nieuw persoonlijk record zijn, liever dan het winnen van races in de lente of zomer, wordt je beter bediend met het Alpha light jacket of een Perfetto. Maar als je doelen betrekking hebben op een echte in plaats van een virtuele finish, dit jacket zal je winterritten beter maken.

Eigenschappen: 
- 3-laags isolerende constructie met luchtdoorlaatbaarheid geeft de beste combinatie van warmte, ademend vermogen en lichtgewicht
- Luchtdoorlatend geweven constructie nylon buitenkant met waterafstotende afwerking
- Polypropylene synthetische isolatielaag biedt warmte
- Plissé stretch panelen op de zijkanten, ellebogen en polsen zorgen voor een goede pasvorm met volledige bewegingsvrijheid
- Drie achterzakken met reflecterend element aan de onderkant
- Binnen taillesluiting laat je tocht blokkeren (gesloten) of staat extra ademend vermogen toe (open)
- Gewicht: 422 gram (maat L)
- Maten: S-3XL
- Temperatuur bereik: 0-12 graden
- Wind bescherming: 4*
- Water bescherming: 3*
- Isolatie: 5*
- Ademend vermogen: 5*
- Lichtgewicht: 5*

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering Winter fietsjack
  • Kleur Groen
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli winter 2018
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Perfetto RoS 3 lange mouw fietsjack pool blue dames 12% Korting Castelli Perfetto RoS 3 lange mouw fietsjack pool blue dames (4525557-457)

De Castelli Perfetto RoS 3 W Jacket is de ultieme alles-in-één fietsjas voor dames. Winddicht, waterafstotend én extreem ademend dankzij de innovatieve Polartec® AirCore™-technologie. De perfecte balans tussen bescherming, comfort en pasvorm, ongeacht de omstandigheden. Of het nu koud, nat of winderig is – deze jas presteert altijd, net als jij.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€250,-

€219,95

  Je bespaart €30,05 (incl. BTW)

Craft Essence Light Wind fietsjack geel dames 10% Korting Craft Essence Light Wind fietsjack geel dames (1908792-851000)

De Craft Essence Light Wind Jacket is een ultralichte, windbeschermende en waterafstotende fietsjas. Er zitten ventilatiepanelen bij de zweetzones voor een optimale lichaamstemperatuur. De gerecycleerde stoffen maken deze fietsjack duurzaam. Deze jas biedt een achterzak. De elastische rand aan de onderkant biedt een optimaal draagcomfort. De reflecterende details zorgen voor een optimale zichtbaarheid.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

€89,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Assos Mille GT C2 wind fietsjack Genesi Blue heren 28% Korting Assos Mille GT C2 wind fietsjack Genesi Blue heren (11.32.390.2Q)

Het Assos Mille GT C2 wind fietsjack heeft een laag volume, ultra compact en met een vernieuwde pasvorm zonder ruis, ontwikkeld voor veelzijdige layering gedurende het hele jaar. Met zeer elastische inzetstukken aan de zijkant en onder de mouwen en een soepeler winddicht textiel is de pasvorm van het MILLE GT Wind Jacket C2 beter aangepast aan de contouren van het lichaam. De vernieuwde pasvorm en het zachtere materiaal zorgen ervoor dat flapperen en ritselen in de wind vrijwel tot het verleden behoren, zonder dat dit ten koste gaat van de bescherming. Het ultralichte, ultra-draagbare ontwerp kan worden opgeborgen in een jerseyzak wanneer het niet nodig is.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€139,95

€99,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Castelli Finestre lange mouwen fietsjack vuurrood heren 40% Korting Castelli Finestre lange mouwen fietsjack vuurrood heren (4521505-030)

Het Castelli Finestre fietsjack combineert warmte met ademend vermogen en een neutrale pasvorm zodat het er geweldig uitziet ongeacht de ondergrond waarop je ermee rijdt. In het jack is de warmste Gore-Tex Infinium Windstopper-shell-stofverwerkt met een laag van geborsteld fleece voor extra comfort tijdens koudere omstandigheden. Op de achterkant zit ook dezelfde Warmer-stof van geborsteld fleece voor extra ademend vermogen. Ook dit jack beschikt over de soepele YKK Vislon-ritssluiting. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,95

€118,95

  Je bespaart €81,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack lichtgrijs dames 34% Korting Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack lichtgrijs dames (4522543-294)

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€229,95

€149,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Castelli Competizione fietsjack lange mouw light black heren 24% Korting Castelli Competizione fietsjack lange mouw light black heren (4525506-085)

Met de Castelli Competizione jacket blijf je warm en droog tijdens koude en natte ritten met deze innovatieve fietsjas. Het Polartec® AirCore™-materiaal combineert uitzonderlijke isolatie met ongeëvenaard ademend vermogen. Volledig winddicht en waterafstotend, zodat je beschermd blijft in alle omstandigheden. Perfecte pasvorm, reflecterende details en praktische zakken maken hem onmisbaar voor elke serieuze fietser. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€250,-

€189,95

  Je bespaart €60,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Elemento lite lange mouw jacket forest grijs heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.