Bij het ontwerp van het Castelli Espresso 4 jacket blauw heren is met de kleinste details rekening gehouden om een Ideaal winterjack de realiseren qua prestatie, pasvorm en design.
De Gore Windstopper X-Fast stof houd je beschermd tegen wind en water terwijl de stof nog steeds zorgt voor een goed ademend vermogen, met een zachte mesh voor extra isolatie/comfort.
De ventilatie kan nog extra worden verstreken door twee verticale ritsen aan de voorkant van het jack.
De Espresso 4 is voor natte en droge weersomstandigheden te gebruiken bij temperaturen net boven het vriespunt en scoort op alle fronten een 10!
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Espresso 4 jacket blauw heren
Bij het ontwerp van de Espresso 4 is met de kleinste details rekening gehouden om een ideaal winterjack de realiseren qua prestatie, pasvorm en design. De Gore Windstopper X-Fast stof houd je beschermd tegen wind en water terwijl de stof nog steeds zorgt voor een goed ademend vermogen. Een zacht mesh zorgt extra isolatie en comfort. De ventilatie kan nog extra worden verstreken door twee verticale ritsen aan de voorkant van het jack.
Er zit ook nog een telefoonzakje aan de voorzijde met een kabeluitgang voor de oortjes. Aan de achterzijde zitten er nog 3 opbergzakjes. De Espresso 4 is voorzien van de YKK Vislon rits, deze rits zorgt ervoor dat je hem makkelijk kan openmaken met winterhandschoenen. De Espresso 4 is voor natte en droge weersomstandigheden te gebruiken bij temperaturen net boven het vriespunt en scoort op alle fronten een 10!
Windstopper X-Fast: De stof biedt volledige winddichte bescherming, maar blijft erg goed ademend. De binnenzijde van de stof is geborsteld en zorgt voor uitstekende isolatie. Tevens voorkomt de geborstelde stof vochtopbouw achter de winddichte laag, maar transporteert deze het vocht naar buiten. De buitenzijde is behandeld met een waterafstotende finish.
Eigenschappen:
- Aerodynamisch, winddicht en waterbestendig
- Gore Windstopper X-fast stof is winddicht en water afstotend
- Anatomische vorm voor de fietshouding
- Voorzien van 4way stretch voor een betere bewegingsvrijheid en perfecte pasvorm
- Stretch stukken op schouders voor extra flexibiliteit in aggressieve fietshouding
- Speciaal zak op de borst voor een Smartphone of MP3 speler + kabeluitgang voor de oortjes
- Twee ventilatieopeningen met rits aan de voorzijde (borst)
- Innovatieve CrossWrap plat liggende ritsen op de polsen
- Zachte dubbel laagse kraag voor het buitenhouden van alle kou
- Elastische band die ervoor zorgt dat het jacket niet omhoog kruipt
- Volledige lengte YKK vislon rits aan de voorzijde
- Drie stevige opbergzakken op de achterzijde
- Reflecterende delen rondom de middel voor 360 graden zichtbaarheid
- Temperatuurbereik -5 tot 10 graden
- Gewicht: 532g (maat L)
- Matern: S-3XL
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
15% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 Convertible jacket grijs heren
(4522510-064)
De Castelli Perfetto RoS 2 Convertible is het meest veelzijdige jack die castelli ooit heeft gemaakt. Meestal vormt een jas met afritsbare mouwen een tussenoplossing die eigenlijk in niets echt uitblinkt. De Perfetto Convertible is nagenoeg identiek aan Castelli's vermaarde Perfetto RoS 2 Jacket met windbescherming over de hele lijn, een waterdichte bescherming tegen de regen, een uitmuntend ademend vermogen en een nauwsluitende pasvorm. Door de lagen onder de jas aan te passen, ben je gewapend tegen alle omstandigheden, van frisse tot koude dagen, met zonneschijn of regen. De mouwen zijn afritsbaar tot net boven de elleboog, wat de jas bijna identiek maakt aan Castelli's vermaarde Gabba — de keuze van de professionals. Op frisse dagen vertrek je met mouwen; als het weer verandert, kun je de mouwen uitdoen en opbergen. Op die manier is de Convertible zelfs nog beter dan een Gabba, dankzij de ventilatieopeningen met rits vooraan. Als je niet zeker bent of je een Perfetto RoS 2 Jacket of een Gabba RoS 2 moet kopen, opteer je best voor de Convertible. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€259,95
€219,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
8% Korting
Fusion SLi Cycling Jacket zwart Unisex
(0209-BLK)
Dit Fusion SLi Cycling Jacket is een superlicht Unisex fietsjack voor training en competitie in de lente, herfst en op de koele zomerdagen. Dit jack is zeer gemakkelijk mee te nemen in je zak. Het is geproduceerd van een super elastisch 3-laags laminaat dat je beschermd tegen weer en wind. Tegelijkertijd zorgt het hoge ademende vermogen van het materiaal ervoor dat je het grootste deel van het jaar een droog, comfortabel, functioneel en nauwsluitend fietsjack hebt. Het jack heeft een ritssluiting aan de voorkant en functionele zakken op de rug. Verschillende reflecterende logo`s en strepen maken je zichtbaar en veilig vanuit alle hoeken.
€239,95
€219,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
34% Korting
Assos Mille GTS spring/fall fietsjack geel heren
(11.30.381.32)
Het Assos Mille GTS löwenkralle C2 fietsjack is een lichtgewicht isolatie en waterafstotende fietsjack waarmee u de totale comfort op de fiets behoudt. In de löwenkralle heeft Assos de oplossing ontworpen die ervoor zorgt dat u nooit zonder zit. De hoofdstof, het nieuwe PAVE rip-stop geweven textiel, biedt een comfortabele, veelzijdige barrière tegen slijtage, wind en water. Wanneer het fietsjack niet nodig is, kan de löwenkralle worden opgeborgen in zijn eigen waterafstotende zak en aan de bar worden bevestigd, klaar om te worden ingezet wanneer de omstandigheden dat vereisen.
€249,95
€164,95Je bespaart €85,- (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Squadra stretch fietsjack lange mouw zwart dames
(4521529-085)
Het Castelli Squadra Stretch vest is een functioneel regen-en windvest die je door weer en wind beschermt en is onmisbaar in je fietsgarderobe.
Het vest is het hele jaar te gebruiken voor onverwachte slechtweer momenten.
Gemaakt van een gecoat Nylon: licht, windproof en waterafstotend.
Zeer klein en compact op te bergen in je achterzak en een beschermende coating zorgt ervoor dat je droog blijft bij een onverwachte regenbui.
Het Castelli Squadra Long vest heeft een extra lang achterpand dat je beschermd tegen opspattend vuil en water.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€75,-
€66,95Je bespaart €8,05 (incl. BTW)
Gobik Vector 2.0 Ultrablue fietsvest dames
(10-04-028-003)
Het Gobik Vector 2.0 Ultrablue fietsvest biedt ideale bescherming voor frisse ochtenden en winderige dagen in het tussenseizoen. Licht, opvouwbaar en aerodynamisch ontworpen, vergroot het je thermische comfort zonder in te boeten op snelheid. De combinatie van nylon en elastaan zorgt voor een flexibele, aansluitende pasvorm, terwijl het ademende rugpand overtollige warmte afvoert. Dankzij vernieuwde openingen kom je makkelijk bij de zakken van je jersey.
(incl. BTW)
14% Korting
Castelli Entrata lange mouw fietsjack rood/zwart heren
(4523508-023)
Het Castelli Entrata fietsjack is een halfzwaar jack en is perfect voor het veranderende weer in de herfst en lente. Genoeg warmte en bescherming zonder het te overdrijven. Een neutrale pasvorm en extra reflectie voor extra veiligheid.
€189,95
€161,95Je bespaart €28,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Espresso 4 jacket blauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.