
Bij het ontwerp van het Castelli Espresso 4 jacket blauw heren is met de kleinste details rekening gehouden om een Ideaal winterjack de realiseren qua prestatie, pasvorm en design.
De Gore Windstopper X-Fast stof houd je beschermd tegen wind en water terwijl de stof nog steeds zorgt voor een goed ademend vermogen, met een zachte mesh voor extra isolatie/comfort.
De ventilatie kan nog extra worden verstreken door twee verticale ritsen aan de voorkant van het jack.
De Espresso 4 is voor natte en droge weersomstandigheden te gebruiken bij temperaturen net boven het vriespunt en scoort op alle fronten een 10!
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Espresso 4 jacket blauw heren
Bij het ontwerp van de Espresso 4 is met de kleinste details rekening gehouden om een ideaal winterjack de realiseren qua prestatie, pasvorm en design. De Gore Windstopper X-Fast stof houd je beschermd tegen wind en water terwijl de stof nog steeds zorgt voor een goed ademend vermogen. Een zacht mesh zorgt extra isolatie en comfort. De ventilatie kan nog extra worden verstreken door twee verticale ritsen aan de voorkant van het jack.
Er zit ook nog een telefoonzakje aan de voorzijde met een kabeluitgang voor de oortjes. Aan de achterzijde zitten er nog 3 opbergzakjes. De Espresso 4 is voorzien van de YKK Vislon rits, deze rits zorgt ervoor dat je hem makkelijk kan openmaken met winterhandschoenen. De Espresso 4 is voor natte en droge weersomstandigheden te gebruiken bij temperaturen net boven het vriespunt en scoort op alle fronten een 10!
Windstopper X-Fast: De stof biedt volledige winddichte bescherming, maar blijft erg goed ademend. De binnenzijde van de stof is geborsteld en zorgt voor uitstekende isolatie. Tevens voorkomt de geborstelde stof vochtopbouw achter de winddichte laag, maar transporteert deze het vocht naar buiten. De buitenzijde is behandeld met een waterafstotende finish.
Eigenschappen:
- Aerodynamisch, winddicht en waterbestendig
- Gore Windstopper X-fast stof is winddicht en water afstotend
- Anatomische vorm voor de fietshouding
- Voorzien van 4way stretch voor een betere bewegingsvrijheid en perfecte pasvorm
- Stretch stukken op schouders voor extra flexibiliteit in aggressieve fietshouding
- Speciaal zak op de borst voor een Smartphone of MP3 speler + kabeluitgang voor de oortjes
- Twee ventilatieopeningen met rits aan de voorzijde (borst)
- Innovatieve CrossWrap plat liggende ritsen op de polsen
- Zachte dubbel laagse kraag voor het buitenhouden van alle kou
- Elastische band die ervoor zorgt dat het jacket niet omhoog kruipt
- Volledige lengte YKK vislon rits aan de voorzijde
- Drie stevige opbergzakken op de achterzijde
- Reflecterende delen rondom de middel voor 360 graden zichtbaarheid
- Temperatuurbereik -5 tot 10 graden
- Gewicht: 532g (maat L)
- Matern: S-3XL
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.
(incl. BTW)
Het Castelli Squadra Stretch fietsjack houdt de wind tegen tijdens fietstochten bij fris weer of lange afdalingen; de inzetstukken in stretchstof zorgen ervoor dat de jas nauw aansluit op je lichaam en dat de stof niet gaat wapperen. De inzetstroken zijn voorzien op de zijkanten en de mouwen zijn gemaakt van een bijzonder rekbare maar toch strakke stof, zodat we het jack een moderne, close-to-body pasvorm konden geven met het oog op aerodynamisch voordeel op elk terrein. We hebben het erg compact gehouden zodat het kan worden weggestopt in een miniem hoekje van een shirtzak. De inzetstukken in stretchstof kregen een speciale waterafstotende behandeling, wat helpt als er lichte mist is, maar dit jack is niet bedoeld als een echte regenjas. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€75,-
€62,95Je bespaart €12,05 (incl. BTW)
De Craft Advanced Endurance Hydro fietsjas is water- en winddicht met uitstekende ventilatie. Craft heeft deze fietsjas ontworpen voor het rijden in natte omstandigheden in hoge intensiteit. Deze geavanceerde fietsjas is gemaakt van water- en winddicht, lichtgewicht materiaal en heeft gesealde naden voor uitgebreide bescherming tegen het weer. Het hoge stretchgehalte zorgt voor bewegingsvrijheid, terwijl de ventilatieopeningen bij de oksels en op de rug voor een betere koeling zorgen. De fietsjas is op te bergen zijn eigen achterzak - met rits - en is gemakkelijk op te bergen in de zak van een fietsshirt.
€139,95
€119,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Het Castelli Alpha Ultimate Insulated fietsjack is een veelzijdige jas die een optimale isolatie biedt. Deze jas steekt nog een tandje boven andere jassen uit van Castelli. De jas beidt onder andere een fijnerere en en meer rekbare stof en de Alpha-isolatie die warmte geeft zonder al te veel volume. De jas is lichter en comfortabeler, met eenzelfde niveau van warmte en ademend vermogen. In feite is hij bijna 30% lichter, met meer stretch voor een nog comfortabeler gevoel. De geheel waterdichte en zeer ademende Polartec NeoShell-buitenlaag heeft een hoge mate van four-way stretch. Deze laag houdt wind en regen buiten, maar laat ook het zweet ontsnappen. De isolatie is de actieve Polartec Alpha-isolatie, die een ongelooflijke warmte genereert voor haar gewicht, maar ook heel ademend is. De voorkant heeft een ritssluiting voor de isolatielaag en nog een aparte rits voor de buitenlaag. Zo kun je de buitenkant openen voor ventilatie terwijl de isolatielaag dicht blijft. Dit zorgt voor een betere algehele ventilatie tijdens een beklimming of een zware inspanning. En je blijft droger wanneer je alles weer dichtritst voor de afdaling. Ook alle andere eigenschappen werden zorgvuldig afgewogen om van de Alpha Ultimate Insulated jouw ultieme winterjas te maken.
€349,95
€209,95Je bespaart €140,- (incl. BTW)
Het Castelli Emergency 2 fietsjack is het meest ideale jack voor bescherming tegen de regen. Het jack is bedoeld voor zowel voor dagelijks gebruik als voor noodsituaties. Het kan vlot worden weggeborgen in je shirtzak. Met zijn discrete styling en 360° reflectievermogen kan het dubbel gebruikt worden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€170,-
€144,95Je bespaart €25,05 (incl. BTW)
Het Sportful Reflex fietsjack is een perfect jack voor in de zomer of in de lente. Het jacket is wind- en lichte regen bestendig, met een uitstekende zichtbaarheid.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Espresso 4 jacket blauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.