
Bij het ontwerp van het Castelli Espresso 4 jacket surf blauw heren 16509-057 is met de kleinste details rekening gehouden om een Ideaal winterjack de realiseren qua prestatie, pasvorm en design.
De Gore Windstopper X-Fast stof houd je beschermd tegen wind en water terwijl de stof nog steeds zorgt voor een goed ademend vermogen, met een zachte mesh voor extra isolatie/comfort.
De ventilatie kan nog extra worden verstreken door twee verticale ritsen aan de voorkant van het jack.
De Espresso 4 is voor natte en droge weersomstandigheden te gebruiken bij temperaturen net boven het vriespunt en scoort op alle fronten een 10!
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€259,95
€206,95Je bespaart €53,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Espresso 4 jacket surf blauw heren 16509-057
Bij het ontwerp van de Espresso 4 is met de kleinste details rekening gehouden om een ideaal winterjack de realiseren qua prestatie, pasvorm en design. De Gore Windstopper X-Fast stof houd je beschermd tegen wind en water terwijl de stof nog steeds zorgt voor een goed ademend vermogen. Een zacht mesh zorgt extra isolatie en comfort. De ventilatie kan nog extra worden verstreken door twee verticale ritsen aan de voorkant van het jack.
Er zit ook nog een telefoonzakje aan de voorzijde met een kabeluitgang voor de oortjes. Aan de achterzijde zitten er nog 3 opbergzakjes. De Espresso 4 is voorzien van de YKK Vislon rits, deze rits zorgt ervoor dat je hem makkelijk kan openmaken met winterhandschoenen. De Espresso 4 is voor natte en droge weersomstandigheden te gebruiken bij temperaturen net boven het vriespunt en scoort op alle fronten een 10!
Windstopper X-Fast: De stof biedt volledige winddichte bescherming, maar blijft erg goed ademend. De binnenzijde van de stof is geborsteld en zorgt voor uitstekende isolatie. Tevens voorkomt de geborstelde stof vochtopbouw achter de winddichte laag, maar transporteert deze het vocht naar buiten. De buitenzijde is behandeld met een waterafstotende finish.
Eigenschappen:
- Aerodynamisch, winddicht en waterbestendig
- Gore Windstopper X-fast stof is winddicht en water afstotend
- Anatomische vorm voor de fietshouding
- Voorzien van 4way stretch voor een betere bewegingsvrijheid en perfecte pasvorm
- Stretch stukken op schouders voor extra flexibiliteit in aggressieve fietshouding
- Speciaal zak op de borst voor een Smartphone of MP3 speler + kabeluitgang voor de oortjes
- Twee ventilatieopeningen met rits aan de voorzijde (borst)
- Innovatieve CrossWrap plat liggende ritsen op de polsen
- Zachte dubbel laagse kraag voor het buitenhouden van alle kou
- Elastische band die ervoor zorgt dat het jacket niet omhoog kruipt
- Volledige lengte YKK vislon rits aan de voorzijde
- Drie stevige opbergzakken op de achterzijde
- Reflecterende delen rondom de middel voor 360 graden zichtbaarheid
- Temperatuurbereik 0-12 graden
- Gewicht: 532g (maat L)
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ontdek de Assos MILLE GT Shell Jacket S11 Stormbestendig, Ademend en Veelzijdig, Jouw Bescherming in Elk Seizoen. De Assos MILLE GT Shell Jacket S11 is een veelzijdige, weerbestendige jas die bescherming biedt tegen wind en regen, zonder in te leveren op ademend vermogen. Dankzij de vernieuwde pasvorm en innovatieve materialen is deze jas geschikt voor alle seizoenen, van zomerse regenbuien tot winterse kou.
(incl. BTW)
Het Castelli Raddoppia 3 fietsjack is het werkpaard onder de Castelli winterjacks. Castelli maakt bij dit jack gebruik van een van de warmste, met fleece gevoerde GORE-TEX INFINIUM-stof aan de voor- en achterkant om de wind buiten en de warmte binnen te houden. Thermische zijstukken zorgen voor vocht transport. Er zijn reflecterende inzetstukken aan de voor- en achterkant en op beide mouwen, waardoorje gegarandeert gezien wordt. Het jack beschikt ok over de soepel glijdende YKK Vislon-rits, drie grote opbergzakken en een mooi gevormde halslijn om koude zones af te sluiten. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€239,95
€199,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Het Sportful Reflex vest is een perfect jack voor in de zomer of in de lente. Het jacket is wind- en lichte regen bestendig, met een uitstekende zichtbaarheid.
(incl. BTW)
Het Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack is de beste jas voor gemiddelde omstandigheden. De jas beschermt u tegen voorwind, heeft een maximaal ademend vermogen, biedt lichte isolatie en zorgt ervoor dat u droog blijft tijdens lichte regen, spatwater van een nat wegdek en mist. Het Castelli personeel heeft aangegeven dat dit de favoriete jas is door de pasvoor, veelzijdigheid en het brede bereik van de temperatuur. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€259,95
€189,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
De Gobik Skimo Pro Ink Black thermische fietsjas is ideaal voor koude temperaturen, winderige dagen en lichte regen. Deze jas is perfect voor regelmatige ritten in koude klimaten en biedt de flexibiliteit om extra lagen toe te voegen voor nog meer warmte. Als absolute favoriet voor de winter combineert hij uitstekend thermisch comfort met een gestroomlijnde pasvorm. De voorkant is voorzien van de eVent® DVStretch™-membraan, die zorgt voor elasticiteit, windbescherming, waterbestendigheid en ademend vermogen. Het ademende, warme rugpaneel houdt de kou buiten en voert zweet effectief af bij intensieve inspanning.
(incl. BTW)
De Gobik Armour 2.0 Vanta thermische fietsjas is perfect voor lage en zeer lage temperaturen, winderige en regenachtige dagen. Of je nu milde of intense ritten maakt, deze jas biedt een uitstekende oplossing. Met Polartec® actieve isolatietechnologieën zorgt hij voor een breed thermisch bereik, met constante warmte en uitstekend ademend vermogen. Dankzij de Polartec® NeoShell®-membraan en Polartec® Alpha®-isolatie is de jas zowel thermisch als waterdicht. De buitenlaag vormt een ondoordringbare barrière tegen regen en wind, terwijl de binnenlaag de temperatuur perfect reguleert, ongeacht je tempo. Dit maakt dit model de meest complete keuze voor koude en uitdagende weersomstandigheden.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Espresso 4 jacket surf blauw heren 16509-057
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.