Castelli Espresso vest mouwloos deep bordeaux heren

4524509-625 | Schrijf de eerste review! 103583 103583

Ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit.

Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting.

Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt.

De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden.

Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm.

Hierdoor zit het vest altijd perfect.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
125 €125,-

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Het vest is voorzien van drie achterzakken voor extra opbergruimte en gemakkelijke toegang tot wat je onderweg nodig hebt. De rits aan de voorkant opent zowel van boven als van onderen, wat zorgt voor betere temperatuurregeling en maakt het gemakkelijker om bij de zakken van je jersey te komen. Elastiek in de taille zorgt ervoor dat het vest goed op zijn plek blijft, terwijl het reflecterende tabje op de rug je zichtbaarheid vergroot. Ondanks al deze indrukwekkende prestaties, is het vest compact genoeg om op te vouwen en in een zak te stoppen wanneer je het niet nodig hebt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering Windjack
  • Kleur Rood
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  •   Lente - herfst
  •   Zomer - lente
  • Mouw lengte Mouwloos
  • Categorie Castelli zomer 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Perfetto RoS 3 lange mouw fietsjack hibiscus dames Castelli Perfetto RoS 3 lange mouw fietsjack hibiscus dames (4525557-081)

De Castelli Perfetto RoS 3 W Jacket is de ultieme alles-in-één fietsjas voor dames. Winddicht, waterafstotend én extreem ademend dankzij de innovatieve Polartec® AirCore™-technologie. De perfecte balans tussen bescherming, comfort en pasvorm, ongeacht de omstandigheden. Of het nu koud, nat of winderig is – deze jas presteert altijd, net als jij.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€250,-

 (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack zwart heren 23% Korting Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack zwart heren (4522511-085)

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€230,-

€174,95

  Je bespaart €55,05 (incl. BTW)

Craft Core Bike Subz fietsjack clay heren 10% Korting Craft Core Bike Subz fietsjack clay heren (1911169-230244)

De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack. Het jack beschikt over een geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van uw spullen zoals een mobiele telefoon en uw sleutels.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€119,95

€107,95

  Je bespaart €12,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto Air w vest brilliant pink dames Castelli Perfetto Air w vest brilliant pink dames (4525555-288)

Met het Castelli Perfetto Air W vest geniet je van maximale warmte zonder oververhitting. De geavanceerde stoftechnologie biedt uitzonderlijk ademend vermogen en bescherming tegen wind en lichte regen. Dankzij de slimme combinatie van isolatie en ventilatie blijf je droog, warm en comfortabel tijdens elke rit. Perfect voor fietsers die topprestaties willen leveren in koele omstandigheden.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€160,-

 (incl. BTW)

Assos Mille GT wind jacket C2 foundation green heren 10% Korting Assos Mille GT wind jacket C2 foundation green heren (11.32.390.6P)

Ontdek de Assos MILLE GT Wind Jacket C2 Lichtgewicht, Winddicht en Ultrapackbaar, Perfect voor Elke Rit. De Assos MILLE GT Wind Jacket C2 is een compacte, veelzijdige windjack die het hele jaar door bescherming biedt. Met een verbeterde, geruisloze pasvorm en ultralicht ontwerp is deze jas de ideale laag voor wisselende omstandigheden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€144,95

€129,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Castelli Entrata lange mouw fietsjack rood/zwart heren 14% Korting Castelli Entrata lange mouw fietsjack rood/zwart heren (4523508-023)

Het Castelli Entrata fietsjack is een halfzwaar jack en is perfect voor het veranderende weer in de herfst en lente. Genoeg warmte en bescherming zonder het te overdrijven. Een neutrale pasvorm en extra reflectie voor extra veiligheid.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€189,95

€161,95

  Je bespaart €28,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Espresso vest mouwloos deep bordeaux heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.