
Het Castelli Fawesome 2, gabba windvest rood heren 14514-023 behoort tot de windstoppers, waardoor het fietsvest geheel winddicht is en het lichaam uitstekend wordt beschermd tegen wind en kou.
Het gele fietsvest is reflecterend, wat zeer veilig is tijdens het fietsen met minder licht.
De Castelli Fawesome Jacket is zeer licht van gewicht en is erg klein op te vouwen om mee te nemen, tevens beschikt het over een perfecte adembaarheid, vandaar de naam 'gabba windvest'.
Het lichaam zal geen last hebben van de regen door de erg goede waterdichtheid van dit vest.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€110,-
€99,-Je bespaart €11,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Fawesome 2, gabba windvest rood heren 14514-023
Het Fawesome fietsvest van Castelli behoort tot de windstoppers, waardoor het fietsvest geheel winddicht is en het lichaam uitstekend wordt beschermd tegen wind en kou. Het gele fietsvest is reflecterend, wat zeer veilig is tijdens het fietsen met minder licht.
De Castelli Fawesome Jacket is zeer licht van gewicht en is waterdichtheid. Doordat het fietsvest geheel waterdicht is, is het zeer geliefd voor de fietssport. Het lichaam zal geen last hebben van de regen. U kunt het fietsvest van Castelli zeer eenvoudig dragen over uw fietsshirt, zodat uw lichaam extra bescherming heeft tijdens het fietsen in koudere dagen.
Aan de achterkant is het Castelli Fawesome Vest Fietsvest voorzien van temperatuur regulerende stoffen. Deze stoffen zorgen ervoor dat het lichaam op de juiste temperatuur blijft tijdens het inspannen. Bovendien is het fietsvest mouwloos en heeft het een rits aan de voorkant.
Deze jacket is aan de achterkant iets langer waardoor het ook uw onderrug beschermt tegen regen die van het achterwiel afkomt tijdens een fietshouding. Tevens is het velengde stuk op de achterzijde gemaakt van Nano Flex light stof wat een extra regen protectie geeft tegen het opspattend water van het achter wiel.
Het verschil tussen het Fawesome vest en het Fawesome 2 vest:
Het Fawesome 2 vest beschikt over een Nano Flex Light stof op de achterzijde, dit geeft een verbeterde regen protectie tegen het opspattend water van het achter wiel. Tevens is het model van het Fawesome vest gewijzigd waardoor het er iets anders uit ziet en er is een extra kleur bijgekomen; blauw (DRIVE BLUE)
Eigenschappen:
- Windstopper X-Lite Plus aan de voorkant en schouders
- Velocity stof op de rug voor stretch en temperatuurregeling
- Extra lange achterkant de achterkant beschermt tegen opspattend water van wielen
- Nano flex light stof op de achterzijde voor extra protectie tegen opspattend water van wielen
- Packable constructie, weegt slechts 159 gram (goed opvouwbaar)
- Volledige lengte YKK rits Vislon (met rits flap)
- Achter reflecterende rand aan de zoom en de taille geven je 360 graden zichtbaarheid
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 159 g (maat L)
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Castelli Alpha Flight RoS fietsjack is het beste jack voor milde omstandigheden. Dit lichtgewicht, superademende en extreem snelle jack is geweldig voor intensieve ritten of om op temperatuur te blijven in koele omstandigheden. Alpha constructie met membraanloze buitenlaag en Polartec Alpha binnenisolatie. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€269,95
€179,95Je bespaart €90,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos UMA GT shell jacket S11 Veelzijdig, Stormbestendig en Ademend. De Assos UMA GT Shell Jacket S11 is een hoogwaardige all-season regen- en windjack die optimale bescherming biedt tegen wisselende weersomstandigheden. Dankzij de winddichte, waterafstotende en ademende eigenschappen is deze jas perfect voor lange trainingsritten en endurance-tochten, ongeacht het seizoen.
(incl. BTW)
De Sportful Pro medium fietsjas lange mouw is bedoeld voor de dagen waarop u nog steeds hard wilt fietsen, maar de temperatuur gedaald is. De fietsjas is voorzien van Gore-Tex infinium aan de voorzijde. Daarnaast zit er op de achterkant een no-rain ademende stof en waterafstotende details over de hele fietsjas. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€99,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
Het Sportful Fiandre pro fietsjacket is geschikt voor de koelere ritjes. Door de Polartec NeoShell is hij wind en waterproof maar toch ademend. Met 3 externe zakken aan de achterkant is het jack makkelijk in gebruik. Kortom, een absolute must have voor de fanatieke fietser. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€239,95
€149,95Je bespaart €90,- (incl. BTW)
Het Castelli Squadra Stretch vest is een functioneel regen-en windvest die je door weer en wind beschermt en is onmisbaar in je fietsgarderobe. Het vest is het hele jaar te gebruiken voor onverwachte slechtweer momenten. Gemaakt van een gecoat Nylon: licht, windproof en waterafstotend. Zeer klein en compact op te bergen in je achterzak en een beschermende coating zorgt ervoor dat je droog blijft bij een onverwachte regenbui. Het Castelli Squadra Long vest heeft een extra lang achterpand dat je beschermd tegen opspattend vuil en water. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€60,-
€53,95Je bespaart €6,05 (incl. BTW)
De Gobik Pluvia 2.0 True Black fietsjas is de perfecte metgezel voor plotselinge weersveranderingen, zoals die kunnen optreden bij een bergpas of tijdens lange ritten in de herfst of lente. Deze ultralichte regenjas voor wegfietsen stelt je in staat om comfortabel te blijven trappen in de wind en bij lichte regen. Ontworpen om bescherming te bieden in onvoorspelbare situaties, zoals afdalingen of lange ritten, houdt hij je droog en aangenaam. In deze nieuwe versie hebben we een glanzende afwerking aan onze LIGHTSHELL-stof toegevoegd en de structuur verbeterd voor extra comfort. Bovendien zijn de zijkanten en achterkant uitgebreid met nieuwe openingen voor verbeterde ademend vermogen.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Fawesome 2, gabba windvest rood heren 14514-023
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.