Uitverkoop
Het Castelli Fawesome 2, gabba windvest zwart heren 14514-010 behoort tot de windstoppers, waardoor het fietsvest geheel winddicht is en het lichaam uitstekend wordt beschermd tegen wind en kou.
Het gele fietsvest is reflecterend, wat zeer veilig is tijdens het fietsen met minder licht.
De Castelli Fawesome Jacket is zeer licht van gewicht en is erg klein op te vouwen om mee te nemen, tevens beschikt het over een perfecte adembaarheid, vandaar de naam 'gabba windvest'.
Het lichaam zal geen last hebben van de regen door de erg goede waterdichtheid van dit vest.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€109,95
€74,95Je bespaart €35,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Fawesome 2, gabba windvest zwart heren 14514-010
Het Fawesome fietsvest van Castelli behoort tot de windstoppers, waardoor het fietsvest geheel winddicht is en het lichaam uitstekend wordt beschermd tegen wind en kou. Het gele fietsvest is reflecterend, wat zeer veilig is tijdens het fietsen met minder licht.
De Castelli Fawesome Jacket is zeer licht van gewicht en is waterdichtheid. Doordat het fietsvest geheel waterdicht is, is het zeer geliefd voor de fietssport. Het lichaam zal geen last hebben van de regen. U kunt het fietsvest van Castelli zeer eenvoudig dragen over uw fietsshirt, zodat uw lichaam extra bescherming heeft tijdens het fietsen in koudere dagen.
Aan de achterkant is het Castelli Fawesome Vest Fietsvest voorzien van temperatuur regulerende stoffen. Deze stoffen zorgen ervoor dat het lichaam op de juiste temperatuur blijft tijdens het inspannen. Bovendien is het fietsvest mouwloos en heeft het een rits aan de voorkant.
Deze jacket is aan de achterkant iets langer waardoor het ook uw onderrug beschermt tegen regen die van het achterwiel afkomt tijdens een fietshouding. Tevens is het velengde stuk op de achterzijde gemaakt van Nano Flex light stof wat een extra regen protectie geeft tegen het opspattend water van het achter wiel.
Het verschil tussen het Fawesome vest en het Fawesome 2 vest:
Het Fawesome 2 vest beschikt over een Nano Flex Light stof op de achterzijde, dit geeft een verbeterde regen protectie tegen het opspattend water van het achter wiel. Tevens is het model van het Fawesome vest gewijzigd waardoor het er iets anders uit ziet en er is een extra kleur bijgekomen; blauw (DRIVE BLUE)
Eigenschappen:
- Windstopper X-Lite Plus aan de voorkant en schouders
- Velocity stof op de rug voor stretch en temperatuurregeling
- Extra lange achterkant de achterkant beschermt tegen opspattend water van wielen
- Nano flex light stof op de achterzijde voor extra protectie tegen opspattend water van wielen
- Packable constructie, weegt slechts 159 gram (goed opvouwbaar)
- Volledige lengte YKK rits Vislon (met rits flap)
- Achter reflecterende rand aan de zoom en de taille geven je 360 graden zichtbaarheid
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 159 g (maat L)
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
15% Korting
Gobik Envy 2.0 Jet Black fietsjas dames
(10-03-038-003)
De Gobik Envy 2.0 Jet Black fietsjas is ontworpen voor koele en koude temperaturen, ideaal voor winderige en regenachtige dagen. Dit shirt is geschikt voor zowel milde als intense ritten. Dankzij de Polartec® isolatietechnologie biedt het een breed thermisch bereik, waardoor het effectief beschermt tegen de elementen en tegelijkertijd uitstekende ademend vermogen heeft. Het biedt bescherming en aerodynamica van het hoogste niveau, met Polartec® Power Shield™ Pro-technologie. Dit is een ademend, winddicht en waterdicht membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS. Het maakt gebruik van moleculaire diffusie in plaats van microporen om waterdamp af te voeren, terwijl het een barrière biedt tegen waterdruppels.
€189,95
€160,95Je bespaart €29,- (incl. BTW)
20% Korting
Assos Mille GTS spring/fall S11 gilet zwart heren
(11.34.422.18)
Het Assos GTS Vest S11 is de perfecte laag voor wisselvallige ritten in koele en natte omstandigheden. Het vernieuwde softshell-materiaal biedt wind- en waterdichte bescherming zonder in te leveren op ademend vermogen. Dankzij de elastische, aansluitende pasvorm blijft de vest stabiel zonder hinderlijke plooien of drukpunten. Ideaal voor drie seizoenen, van frisse zomerdagen tot regenachtige voorjaars- en herfsttochten.
€189,95
€151,95Je bespaart €38,- (incl. BTW)
25% Korting
Castelli Alpha 150 fietsjack deep bordeaux/clay heren
(4525502-625)
De Castelli Alpha 150 Jacket is de ultieme winterfietsjas die je warm en droog houdt onder de zwaarste omstandigheden. Dankzij Polartec® AirCore™ en Alpha™-isolatie combineert deze jas ademend vermogen, bescherming en lichtgewicht comfort. De rekbare pasvorm geeft je bewegingsvrijheid zonder het gevoel van een zware winterjas. Perfect voor koude tot zeer koude ritten, met extra duurzaamheid door PFAS-vrije en gerecyclede materialen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€340,-
€254,95Je bespaart €85,05 (incl. BTW)
25% Korting
Craft Advanced Bike Subz fietsjack amber heren
(1911188-549000)
De Craft Advanced Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Dit technisch geavanceerde fietsjack heeft wind- en waterdichte stof aan de voorkant en geborsteld thermisch materiaal aan de achterkant voor verbeterde ventilatie, efficiënt vochttransport en geweldige pasvorm. Een achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.
€149,95
€111,95Je bespaart €38,- (incl. BTW)
36% Korting
Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack rich red heren
(4523502-645)
De Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack dat zo licht is dat het voelt alsof het zo weg kan vliegen.
Superlichte constructie doormiddel Castelli FLY Fabric Technologies: FFT om je warm te houden en te beschermen tegen de elementen.
Voorzien van FLY SL Shell voor bescherming tegen wind en regen.
€299,95
€189,95Je bespaart €110,- (incl. BTW)
25% Korting
Craft Advanced Endurance Hydro 2 fietsjack roze dames
(1914545-473000)
Het Craft Advanced Endurance Hydro 2 fietsjack is de ultieme keuze voor fietsers die ook bij nat en winderig weer topprestaties willen leveren. Dit hoogwaardige jack combineert waterdichte bescherming met uitstekende ademende eigenschappen, zodat je droog en comfortabel blijft tijdens intensieve ritten. De Hydro-technologie biedt een effectieve barrière tegen regen en wind, terwijl het lichte, elastische materiaal optimale bewegingsvrijheid garandeert. Strategisch geplaatste ventilatiezones zorgen ervoor dat overtollige warmte snel wordt afgevoerd, zelfs tijdens zware beklimmingen of lange tochten.
€129,95
€96,95Je bespaart €33,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Fawesome 2, gabba windvest zwart heren 14514-010
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.