Uitverkoop
Het Castelli Gabba 2 convertible jacket rood heren 14512-023 is een volledig waterproof fietsjacket by Garmin Sharp Pro Cyling Team.
Na vier jaar races winnen in de slechtste weersomstandigheden en na gekocht te zijn door het halve pro-peloton heeft de Gabba een upgrade gekregen.
De Gabba 2 convertible is geschikt voor 3 seizoenen, de mouwen zijn namelijk van dit jacket af te ritsen.
Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof windstopper X-lite Plus.
Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€209,95
€149,95Je bespaart €60,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Gabba 2 convertible jacket rood heren 14512-023
De Gabba 2 is een verbeterde versie van de gabba WS Rain Jersey, een volledig waterproof fietsjacket by Garmin Sharp Pro Cyling Team is het resultaat van een intensieve ontwikkeling van een idee van Garmin rijder Gabriel Rasch (Gabba). Nog niet eerder is een volledig wind- en waterproof fietsshirt op de markt gekomen, met zoveel comfort en bovendien naast de wind- en regenbescherming zeer goed ademd.
De Gabba 2 convertible is geschikt voor 3 seizoenen, de mouwen zijn namelijk van dit jacket af te ritsen. Wanneer je deze mouwen eraan laat biedt het jacket 100% bescherming tegen de wind en de kou. Als het weer warmer wordt dan rits je de mouwen eraf en heb je een korte mouw gabba jacket, dus geschikt voor meerdere weersklimaten.
In samenwerking met Gore is het nieuwe materiaal Windstopper X-Lite Plus waterproof materiaal zolang ontwikkeld, totdat het perfect was om toe te passen in een fietsjacket. Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof.
Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. Het extra lange achterpand (Storm Flap) beschermd tegen opspattend water. In de taille is het jacket voorzien van een siliconen tailleband, zodat het shirt niet opkruipt tijdens het fietsen.
Verder is de Gabba compleet afgewerkt met een volledige YKK Vision zipper, 3 ruime achterzakken en reflecterend tabs voor goede zichtbaarheid. In combinatie met waterproof Castelli Nanoflex Arm Warmers maakt je een complete outfit die je perfect beschermd bij natte weersomstandigheden. Het maakt het dragen van een extra regenjack en regenvest geheel overbodig.
Na vier jaar races winnen in de slechtste weersomstandigheden en na gekocht te zijn door het halve pro-peloton heeft de Gabba een upgrade gekregen. Er is een flap over de rits geplaatst om tocht tegen gegaan en de pasvorm is nog weer een beetje beter gemaakt. Verder is de drainage van de zakken verbeterd en is de constructie van de zoom aangepast. Verder was er niet veel nodig, dit is nog steeds de Gabba die zo geliefd is.
Eigenschappen:
- Volledig aero, volledig ademend, volledig beschermd
- Windstopper X-Lite plus voor lichtgewicht, totale wind en regen bescherming
- NanoFlex inzetstukken onder de armen
- Stormflap-constructie op achterkant beschermt tegen opspattend water van achterwiel
- Elastische gripband op de zoom voorkomt omhoogkruipen van het jacket op de rug
- YKK Camlock rits over de gehele lengte met windflap om 'tocht' te voorkomen
- Drie achterzakken
- Reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid
- Afritsbare mouwen om een korte mouw gabba te krijgen
- Gewicht: 370 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 6 graden - 18 graden
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
15% Korting
Castelli Puro 4 fietsjack dark grey heren
(4525510-030)
De Castelli Puro 4 fietsjas combineert warmte, ademend vermogen en stijl in één veelzijdige jersey. Dankzij de innovatieve stof met 3D-breisel ervaar je meer warmte dan je verwacht van een lichte middenzware jersey. De pasvorm is nauwsluitend maar comfortabel, met optimale stretch voor bewegingsvrijheid. Met 360° reflectie en handige details zoals drie achterzakken en een YKK® Vislon®-ritssluiting is dit shirt ideaal voor frisse ritten. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€130,-
€109,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
Fusion S3 Cycling Jacket oranje Unisex
(0039-ORA)
De Fusion S3 Cycling Jacket is een winddichte, isolerende en comfortabele fietsjas voor trainingen tijdens koude en natte omstandigheden in de lente, herfst en vooral in de winter. De jas is een unisex model dus geschikt voor zowel dames als heren. De fietsjas is ontworpen met een speciale 3-laagse membraan die waterafstotend, beschermend en zeer ademend is. Tegelijkertijd biedt de jas goede isolatie met een zachte fleece-binnenzijde. Het unieke aan deze jas is dat u dankzij het hoogelastische materiaal optimale bewegingsvrijheid en pasvorm krijgt, ongeacht uw lichaamstype. De extra lengte aan de achterkant, die onderaan is afgewerkt met een elastische siliconen grip, beschermt tegen water van het achterwiel bij het rijden zonder spatborden. De jas heeft een sterke ritssluiting met winddichte achterzijde en functionele zakken boven de onderrug.
(incl. BTW)
Assos Mille GTS spring/fall S11 gilet blauw heren
(11.34.422.2T)
Het Assos GTS Vest S11 is de perfecte laag voor wisselvallige ritten in koele en natte omstandigheden. Het vernieuwde softshell-materiaal biedt wind- en waterdichte bescherming zonder in te leveren op ademend vermogen. Dankzij de elastische, aansluitende pasvorm blijft de vest stabiel zonder hinderlijke plooien of drukpunten. Ideaal voor drie seizoenen, van frisse zomerdagen tot regenachtige voorjaars- en herfsttochten.
(incl. BTW)
10% Korting
Castelli Squall shell jacket lange mouw light black/silver gray heren
(4524507-085)
De Castelli Squall shell jacket lange mouw is Ontworpen om mee te nemen op dagen waarop regen wordt verwacht, maar licht en opvouwbaar genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat. Deze jas is ontworpen om je droog te houden bij een bui of om de kou weg te nemen wanneer je afdaalt van de bergen. Super-opvouwbare, lichtgewicht stretch regenjas om mee te nemen bij elke rit.
€120,-
€107,95Je bespaart €12,05 (incl. BTW)
Assos Uma GT Hashoogl S11 winter fietsjack groen dames
(12.30.411.6P)
Ontdek de Assos Uma GT Hashoogl S11 winter fietsjack. Een gestroomlijnde regularFit jas voor lange ritten en basiskilometers onder uitdagende winteromstandigheden. De geüpdate softshell-stoffen op de borst en mouwen combineren stormbestendige bescherming met ademende, thermoregulerende isolatie en een soepel, laag-volume pasvorm.
(incl. BTW)
10% Korting
Castelli Aria shell fietsjack lange mouw dark grey dames
(4520089-030)
De Castelli Aria shell fietsjack is extreem licht in gewicht en heeft een zeer goede bescherming tegen de wind. De fietsjas is warm genoeg om tijdens een milde omstandigheden. Daarnaast is de fietsjas erg compact en heeft maar een minimale ruimte nodig in bijvoorbeeld je zak of tas. De fietsjas voelt bijna als een tweede huid doordat er stretch panelen op de achterkant van de mouwen en de zijkant gebruikt worden. Je hebt geen last van flapperende stof, waardoor je geen koude lucht die in je jas circuleert.
€130,-
€116,95Je bespaart €13,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Gabba 2 convertible jacket rood heren 14512-023
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.