
Het Castelli Gabba 2 lange mouw jacket geel-fluo heren 14513-032 is een volledig waterproof fietsjacket by Garmin Sharp Pro Cyling Team.
Na vier jaar races winnen in de slechtste weersomstandigheden en na gekocht te zijn door het halve pro-peloton heeft de Gabba een upgrade gekregen.
Het resultaat de Gabba 2 heeft een aantal kleine veranderingen en een extra kleur gekregen om nog aantrekkelijker te worden!
Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof windstopper X-lite Plus.
Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€147,50Je bespaart €32,45 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Gabba 2 lange mouw jacket geel-fluo heren 14513-032
De Gabba 2 is een verbeterde versie van de gabba WS Rain Jersey, een volledig waterproof fietsjacket by Garmin Sharp Pro Cyling Team is het resultaat van een intensieve ontwikkeling van een idee van Garmin rijder Gabriel Rasch (Gabba). Nog niet eerder is een volledig wind- en waterproof fietsshirt op de markt gekomen, met zoveel comfort en bovendien naast de wind- en regenbescherming zeer goed ademd.
In samenwerking met Gore is het nieuwe materiaal Windstopper X-Lite Plus waterproof materiaal zolang ontwikkeld, totdat het perfect was om toe te passen in een fietsjacket. Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof.
Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt, voor een perfecte temperatuursregeling. Het extra lange achterpand (Storm Flap) beschermd tegen opspattend water. In de taille is het jacket voorzien van een siliconen tailleband, zodat het shirt niet opkruipt tijdens het fietsen.
Verder is de Gabba compleet afgewerkt met een volledige YKK Vision zipper, 3 ruime achterzakken en reflecterend tabs voor goede zichtbaarheid. In combinatie met waterproof Castelli Nanoflex Arm Warmers maakt je een complete outfit die je perfect beschermd bij natte weersomstandigheden. Het maakt het dragen van een extra regenjack en regenvest geheel overbodig.
Na vier jaar races winnen in de slechtste weersomstandigheden en na gekocht te zijn door het halve pro-peloton heeft de Gabba een upgrade gekregen. Er is een flap over de rits geplaatst om tocht tegen gegaan en de pasvorm is nog weer een beetje beter gemaakt. Verder is de drainage van de zakken verbeterd en is de constructie van de zoom aangepast. Verder was er niet veel nodig, dit is nog steeds de Gabba die zo geliefd is.
Eigenschappen:
- Volledig aero, volledig ademend, volledig beschermd
- Windstopper X-Lite plus voor lichtgewicht, totale wind en regen bescherming
- NanoFlex inzetstukken onder de armen
- Stormflap-constructie op achterkant beschermt tegen opspattend water van achterwiel
- Elastische gripband op de zoom voorkomt omhoogkruipen van het jacket op de rug
- YKK Camlock rits over de gehele lengte met windflap om 'tocht' te voorkomen
- Drie achterzakken
- Reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid
- Gewicht: 319 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 6 graden - 15 graden
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Gobik Mist Blend 2.0 Moonstruck fietsjas combineert een wind- en waterdichte voorkant met een warm en ademend achterpaneel, waardoor het perfect is voor de frisse dagen in de herfst of lente, wanneer we vaak te maken hebben met af en toe regen of wind. De nauwsluitende pasvorm van het shirt en de mouwen bevorderen de aerodynamica en de houding op de fiets. Deze jas voelt licht aan, sluit goed aan en biedt minimale windweerstand. Ideaal voor reguliere trainingen en ritten bij koele temperaturen, wind of lichte regen, en perfect voor de tussenseizoenen met wisselvallig weer.
(incl. BTW)
Het Assos Equipe R HABU winter fietsjack S9 is een aerodynamisch ‘second-skin’-jack met een laag volume. Deze fietsjas is ontworpen met een 3-laags membraan en een zeer elastisch thermisch textiel dat windafstotend en waterdichte isolatie biedt. Met een volledig nieuw ontwerp en gemaakt met AIRBLOCK.888, een nieuw middelzwaar 3-laags membraan dat wind en water tegenhoudt terwijl de stretch en het ademend vermogen behouden blijven. Op strategische locaties op de rug en het voorpaneel en in de nek is thermisch, zeer rekbaar textiel toegevoegd voor een totale windwerende en waterafstotende isolatie. Het iconische HABU fietsjack is terug!
€369,95
€229,95Je bespaart €140,- (incl. BTW)
De Craft Advanced Bike Subz Lumen fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Dit technisch geavanceerde fietsjack heeft wind- en waterdichte stof aan de voorkant en geborsteld thermisch materiaal aan de achterkant voor verbeterde ventilatie, efficiënt vochttransport en geweldige pasvorm. Een achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.
€159,95
€89,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
Het Gobik Plus 2.0 vest mouwloos is een lichtgewicht, winddichte bodywarmer met aerodynamische pasvorm. Ideaal voor frisse ochtenden, afdalingen en wisselvallig weer. Compact opvouwbaar in de zijzak en gemakkelijk mee te nemen. De strakke snit sluit perfect aan over een fietsshirt, zonder bewegingsvrijheid te beperken. Mesh op de rug zorgt voor ventilatie bij inspanning, terwijl twee rugopeningen snelle toegang geven tot je shirtzakken.
(incl. BTW)
De Craft Core bike ride hydro lumen Essence fietsjack is water- en winddicht. De verlengde mouwlengte, getapte naden en rugpand zorgen voor extra bescherming tegen de mindere weeromstandigheden. Deze fietsjas is gemaakt van 2-laags water- en winddicht materiaal en is voorzien van een mash voering. Daarnaast voor de veiligheid zijn er - verwijderbare - reflecterende details en een verstelbare capuchon. Dit is dus de perfecte fietsjas tijdens winderige en natte herfst- en winterdagen.
€159,95
€89,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
De Craft Essence Light Wind Vest is een ultralicht, windwerend en waterafstotend fietsvest.
Er zitten ventilatiepanelen bij de zweetzones voor een optimale lichaamstemperatuur.
De gerecycleerde stoffen maken deze fietsjack duurzaam. Deze jas biedt een achterzak.
De elastische rand aan de onderkant biedt een optimaal draagcomfort.
De reflecterende details zorgen voor een optimale zichtbaarheid.
€79,95
€69,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Gabba 2 lange mouw jacket geel-fluo heren 14513-032
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.