Castelli Gabba RoS 2 fietsjack korte mouw lichtgrijs dames  4522544-294 10% Korting

Castelli Gabba RoS 2 fietsjack korte mouw lichtgrijs dames

4522544-294 | Schrijf de eerste review! 91770 91770 8050949989401

De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt.

Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant.

De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt.

De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie.

De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€199,95

179,95 €179,95

Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- De vijfde generatie van de Gabba, van de uitvinders van de Gabba
- Nu waterbestendiger dan ooit
- Exclusieve Castelli GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 205 warm geborstelde waterbestendige stof voor buitenkant vooraan
- GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 203 stretchstof voor buitenkant achteraan met oog op meer rekbaarheid en ademend vermogen
- Geplakte schoudernaden voor extra bescherming tegen de regen
- YKK Vislon-rits met opening boven- en onderaan die makkelijk open en dicht glijdt en is afgedekt voor bijkomende bescherming tegen regen en wind
- 3 achterzakken
- Reflecterende strook aan onderkant van zakken

Materiaal:
Hoofd materiaal: 100% polyester
Binnenste stof: 92% polyester, 8% elastane

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Kleur Grijs
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Winter
  •   Winter - herfst
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Castelli zomer 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli GO fietsjack zwart heren 34% Korting Castelli GO fietsjack zwart heren (4521504-085)

Het Castelli Go fietsjack is het meest veelzijdige castelli jack. Het kan worden gebruikt als een lichte laag in zachte omstandigheden; in koude omstandigheden kun je er isolatielagen onder aanbrengen. Het Go-jack ziet af van de in de Alpha ingewerkte voering zodat je zelf kunt beslissen hoeveel isolatie je nodig hebt. Voeg er een warme basislaag en thermisch shirt aan toe en meteen breid je je comfortzone uit tot temperaturen beneden het vriespunt. de pasvorm is ook aangepast om nauw aan te sluiten op het lichaam maar niet té nauw. Dit maakt dat de jas goed valt; bovendien is hij afgewerkt met details zoals de naadloze zoom en de gekleurde borstzak met ritssluiting. De verborgen manchetten aan de binnenkant zorgen voor extra comfort; je zult vast waarderen dat ze de koude lucht weghouden van je polsen. Er zijn drie zakken achteraan, met een grote reflecterende strook die zich uitstrekt over de volledige onderkant van de zakken zodat alles 's nachts zichtbaarder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€229,95

€149,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Craft Essence Light Wind fietsvest geel heren 10% Korting Craft Essence Light Wind fietsvest geel heren (1908814-851000)

De Craft Essence Light Wind fietsvest is de perfecte oplossing voor wanneer je fietstochten vaak tot in de avonduren duren. Het is namelijk een ideaal kledingstuk voor wanneer het te warm is voor een jas en te koud voor alleen een trui. Dankzij het ultralichte materiaal is het vest licht van gewicht en makkelijk op te bergen in elke fietstrui achterzak. Het wind- en waterafstotende materiaal houd je goed droog bij lichte regen. Het elastische gaas op de rug geeft je extra bewegingsvrijheid en vermindert de transpiratie doormiddel van meer ventilatie.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€79,95

€71,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

Castelli Squall shell jacket lange mouw electric lime/silver reflex heren 16% Korting Castelli Squall shell jacket lange mouw electric lime/silver reflex heren (4524507-383)

De Castelli Squall shell jacket lange mouw is Ontworpen om mee te nemen op dagen waarop regen wordt verwacht, maar licht en opvouwbaar genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat. Deze jas is ontworpen om je droog te houden bij een bui of om de kou weg te nemen wanneer je afdaalt van de bergen. Super-opvouwbare, lichtgewicht stretch regenjas om mee te nemen bij elke rit.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€120,-

€99,95

  Je bespaart €20,05 (incl. BTW)

Castelli Squadra stretch mouwloos vest groen heren 25% Korting Castelli Squadra stretch mouwloos vest groen heren (4521512-075)

Het Castelli Squadra Stretch vest is een functioneel regen-en windvest die je door weer en wind beschermt en is onmisbaar in je fietsgarderobe. Het vest is het hele jaar te gebruiken voor onverwachte slechtweer momenten. Gemaakt van een gecoat Nylon: licht, windproof en waterafstotend. Zeer klein en compact op te bergen in je achterzak en een beschermende coating zorgt ervoor dat je droog blijft bij een onverwachte regenbui.  Het Castelli Squadra Long vest heeft een extra lang achterpand dat je beschermd tegen opspattend vuil en water.  Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€59,95

€44,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Craft Core Bike Ride Hydro Lumen fietsjack flumino white heren 10% Korting Craft Core Bike Ride Hydro Lumen fietsjack flumino white heren (1911183-851895)

De Craft Core Bike Ride Hydro Lumen fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Dit technisch geavanceerde fietsjack heeft wind- en waterdichte stof aan de voorkant en geborsteld thermisch materiaal aan de achterkant voor verbeterde ventilatie, efficiënt vochttransport en geweldige pasvorm. Een achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€179,95

€161,95

  Je bespaart €18,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack brilliant orange/silver reflex heren 30% Korting Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack brilliant orange/silver reflex heren (4522511-034)

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€230,-

€159,95

  Je bespaart €70,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Gabba RoS 2 fietsjack korte mouw lichtgrijs dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.