17% Korting
De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt.
Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant.
De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt.
De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie.
De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€164,95Je bespaart €35,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- De vijfde generatie van de Gabba, van de uitvinders van de Gabba
- Nu waterbestendiger dan ooit
- Exclusieve Castelli GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 205 warm geborstelde waterbestendige stof voor buitenkant vooraan
- GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 203 stretchstof voor buitenkant achteraan met oog op meer rekbaarheid en ademend vermogen
- Geplakte schoudernaden voor extra bescherming tegen de regen
- YKK Vislon-rits met opening boven- en onderaan die makkelijk open en dicht glijdt en is afgedekt voor bijkomende bescherming tegen regen en wind
- 3 achterzakken
- Reflecterende strook aan onderkant van zakken
Materiaal:
Hoofd materiaal: 100% polyester
Binnenste stof: 92% polyester, 8% elastane
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
13% Korting
Gobik Armour 2.0 thermische fietsjas ultrablue unisex
(10-03-036-003)
De Gobik Armour 2.0 Ultrablue thermische fietsjas is perfect voor lage en zeer lage temperaturen, winderige en regenachtige dagen. Of je nu milde of intense ritten maakt, deze jas biedt een uitstekende oplossing. Met Polartec® actieve isolatietechnologieën zorgt hij voor een breed thermisch bereik, met constante warmte en uitstekend ademend vermogen. Dankzij de Polartec® NeoShell®-membraan en Polartec® Alpha®-isolatie is de jas zowel thermisch als waterdicht. De buitenlaag vormt een ondoordringbare barrière tegen regen en wind, terwijl de binnenlaag de temperatuur perfect reguleert, ongeacht je tempo. Dit maakt dit model de meest complete keuze voor koude en uitdagende weersomstandigheden.
€264,95
€229,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
28% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 mouwloos fietsvest zwart heren
(4522514-085)
De Perfetto RoS 2 Vest is Castelli's poging om de perfecte vest te fabriceren. Hij is warm en winddicht, maar ook ademend dankzij de exclusieve GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER-stof van Castelli vooraan en de geweven Nano Flex-stretchstof zonder membraan achterain. Het vest is bestand tegen opspattend water en modder op natte wegen of bij wisselvallig weer. Hij is licht en compact en past makkelijk in een zak van je shirt. Het vest heeft drie achterzakken en een tweezijdige YKK Vislon-rits die je langs onder kunt openen om iets uit de zakken van je shirt te halen. Hij is 360° reflecterend dankzij de reflecterende strip op de armsgaten en de reflecterende strook onder de zakken. Hij sluit nauw aan op het lichaam met een hoge kraag die lekker comfortabel aanvoelt als het wat kouder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€139,95
€99,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
34% Korting
Assos Mille GTO fuchsroehre shell C2 regenjack zwart heren
(11.32.374.18)
Het Assos Mille GTO fuchsroehre shell C2 regenjack stabiliseert uw persoonlijke microklimaat in onvoorspelbare omstandigheden en lost het probleem op van bescherming tegen het weer zonder oververhitting. Het nieuwe Sphere Ultra Hole, een microgeperforeerd 2-laags membraan - dat wordt gebruikt voor de voor- en achterpanelen - beschermt je kern tegen de elementen terwijl de microperforaties overtollige warmte en intern vocht afvoeren. De waterbestendigheid is strategisch versterkt op de schouders door de nieuwe hyper stretch Silver Storm textiel, dat ook nog eens een reflecterende functie heeft.
€394,95
€259,95Je bespaart €135,- (incl. BTW)
28% Korting
Castelli Perfetto RoS 3 fietsjack light black/silver heren
(4525556-085)
De Castelli Perfetto RoS 3 Jacket is dé ultieme fietsjas voor wisselende weersomstandigheden. Winddicht, waterafstotend en extreem ademend – perfect voor intensieve ritten in koel en nat weer. De innovatieve PFAS-vrije Polartec® AirCore™-stof zorgt voor een perfecte combinatie van bescherming en comfort. Lichtgewicht, stijlvol en met stretch voor een optimale pasvorm. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€250,-
€179,95Je bespaart €70,05 (incl. BTW)
Sportful Reflex fietsjack lange mouw wit heren
(1121018-101)
Het Sportful Reflex fietsjack is een perfect jack voor in de zomer of in de lente. Het jacket is wind- en lichte regen bestendig, met een uitstekende zichtbaarheid.
(incl. BTW)
50% Korting
Sportful Super fietsjas lange mouw zwart heren
(1120511-002)
De Sportful Super fietsjas lange mouw heeft superieure details voor een jas met uitzonderlijke kwaliteiten. Als Sportful zegt dat ze op alle details gelet hebben, dan is deze jas het beste voorbeeld daar van. Elk element is onderzocht om de beste prestaties en een harmonieuze relatie met het geheel te garanderen. De Gore-Tex Infinium stof bepaald de kwaliteit voor de thermische bescherming. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€99,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Gabba RoS 2 korte mouw fietsjack geel/groen heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.