Uitverkoop
De Castelli Mortirolo 2 W jacket blauw dames is een eeuwigdurende favoriet bij dames fietsers omdat het toepasbaar is in vele verschillende omstandigheden.
Hoge intensiteit tegen koud weer en een perfecte vochtafname op de rug door het Thermal Warmer materiaal.
Uitstekende bescherming op voorzijde door een Gore Windstopper X-fast materiaal, op voorzijde en armen.
Dit jacket heeft een waterafstotende laag op de voorzijde en is daardoor vooral perfect tegen milde tot koude winterdagen.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€120,-Je bespaart €59,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Mortirolo 2 W jacket blauw dames
Eigenschappen:
- Gore Windstopper X-fast stof op de voorzijde en armen is windproof en waterafstotend
- Achterzijde gemaakt van Warmer materiaal voor goede ventilatie
- Silicone gripper om middel zorgt ervoor dat jacket niet omhoog kruipt
- YKK Vislon rits
- 3 externe achterzakken
- Reflectieve strepen op rug voor betere zichtbaarheid
- Maten: S-XL
- Gewicht: 331 gram (maat S)
- Temperatuur bereik: 6-15 graden
- Wind bescherming: 5*
- Water bescherming: 3*
- Isolatie: 3*
- Ademend vermogen: 4*
- Lichtgewicht: 3*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Castelli Unlimited rain jacket light black heren
(4524565-085)
De Castelli Unlimited rain jacket is perfect om je zowel op als naast de fiets te beschermen tegen de regen. De Unlimited Regenjas biedt volledige waterbescherming en heeft een pasvorm die geschikt is voor zowel een rit op de fiets als een bezoek aan het café. Deze veelzijdige jas is ontworpen met een PFAS-vrije PU-membraan om je te beschermen tegen de elementen, terwijl getapete naden ervoor zorgen dat er geen water binnen sijpelt. De klassieke trenchcoat-ventilatie op de rug helpt de temperatuur te reguleren, en de verlengde rugpand beschermt je tegen opspattend water van de weg.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
34% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack groen/geel heren
(4522511-383)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€149,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
28% Korting
Craft Explore Rain set zwart heren
(1910994-999000)
De Craft CORE Explore Rain Set bevat een veelzijdige regenjas en broek met mesh voering. De jas heeft waterafstotende stof met reflecterende details. Deze bevat twee zijzakken, verstelbaar trekkoord aan zoom en capuchon, en klittenband aan mouw- en pijpuiteinden.
€129,95
€92,95Je bespaart €37,- (incl. BTW)
10% Korting
Gobik Envy 2.0 Jet Black fietsjas dames
(10-03-038-003)
De Gobik Envy 2.0 Jet Black fietsjas is ontworpen voor koele en koude temperaturen, ideaal voor winderige en regenachtige dagen. Dit shirt is geschikt voor zowel milde als intense ritten. Dankzij de Polartec® isolatietechnologie biedt het een breed thermisch bereik, waardoor het effectief beschermt tegen de elementen en tegelijkertijd uitstekende ademend vermogen heeft. Het biedt bescherming en aerodynamica van het hoogste niveau, met Polartec® Power Shield™ Pro-technologie. Dit is een ademend, winddicht en waterdicht membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS. Het maakt gebruik van moleculaire diffusie in plaats van microporen om waterdamp af te voeren, terwijl het een barrière biedt tegen waterdruppels.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
25% Korting
Castelli Estremo lange mouw fietsjack stone/black heren
(4524580-400)
De Castelli Estremo lange mouw fietsjack heren voldoet aan alle eisen die je stelt aan een winterjas. Het begint met de geavanceerde WINDSTOPPER®-technologie van GORE-TEX LABS, gemaakt van het X-Fast-materiaal, onze warmste uitvoering, gevoerd met fleece. Dit materiaal biedt niet alleen uitzonderlijke warmte, maar is ook winddicht, waterafstotend en ademend. We hebben daarnaast zorg besteed aan kleine, functionele details die je mag verwachten van een hoogwaardige Castelli-jas.
€199,95
€148,95Je bespaart €51,- (incl. BTW)
Sportful Hot pack Easylight vest mouwloos oranje heren
(1102027-850)
De Sporful Hot Pack Easylight is het nieuwe beste fietsjack voor in je favoriete bergen. Het jack is zeer effectief voor frisse afdalingen en winderige routes.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Mortirolo 2 W jacket blauw dames 16541-057
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.