De Castelli Mortirolo 2 W lange mouw jacket antraciet/lime dames is een eeuwigdurende favoriet bij dames fietsers omdat het toepasbaar is in vele verschillende omstandigheden.
Hoge intensiteit tegen koud weer en een perfecte vochtafname op de rug door het Thermal Warmer materiaal.
Uitstekende bescherming op voorzijde door een Gore Windstopper X-fast materiaal, op voorzijde en armen.
Dit jacket heeft een waterafstotende laag op de voorzijde en is daardoor vooral perfect tegen milde tot koude winterdagen.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Mortirolo 2 W lange mouw jacket antraciet/lime dames
Eigenschappen:
- Gore Windstopper X-fast stof op de voorzijde en armen is windproof en waterafstotend
- Achterzijde gemaakt van Warmer materiaal voor goede ventilatie
- Silicone gripper om middel zorgt ervoor dat jacket niet omhoog kruipt
- YKK Vislon rits
- 3 externe achterzakken
- Reflectieve strepen op rug voor betere zichtbaarheid
- Maten: S-XL
- Gewicht: 331 gram (maat S)
- Temperatuur bereik: 6-15 graden
- Wind bescherming: 5*
- Water bescherming: 3*
- Isolatie: 3*
- Ademend vermogen: 4*
- Lichtgewicht: 3*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Craft Core Bike Subz fietsjack zwart/zilver heren
(1911169-999926)
De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack. Het jack beschikt over een geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van uw spullen zoals een mobiele telefoon en uw sleutels.
€119,95
€107,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
34% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack rich red/black reflex heren
(4522511-645)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€149,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
Castelli Espresso Air W Jacket Fietsjas lange mouw zwart dames
(4525532-085)
Met de Castelli Espresso Air W Jacket ervaar je ultiem comfort en bescherming tijdens je winterritten. De innovatieve Ristretto-technologie zorgt voor ongeëvenaard ademend vermogen en perfecte temperatuurregulatie. De met fleece gevoerde stretchstof biedt warmte, bewegingsvrijheid en een nauwsluitende pasvorm. Blijf droog, warm en zichtbaar – zelfs in de zwaarste winteromstandigheden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
11% Korting
Gobik Pathfinder Ink Black unisex
(10-04-033-002)
De Gobik pathfinder is een geavanceerde winterbody biedt maximale bescherming tegen wind en lichte regen, zonder in te leveren op ademend vermogen. Dankzij het Polartec® Windbloc™-membraan blijf je warm, droog en comfortabel, zelfs tijdens de koudste ritten. De microfleece binnenzijde zorgt voor behaaglijke isolatie, terwijl de ademende achterkant oververhitting voorkomt. Een strak ontworpen, minimalistische body die topprestaties levert in wisselvallige winteromstandigheden.
€129,95
€114,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
25% Korting
Castelli Espresso air jacket lange mouw deep bordeaux heren
(4524502-625)
Ontdek de Castelli Espresso air jacket lange mouw. Met de Castelli`s Ristretto Technology voor ongeëvenaarde ademend vermogen, droogheid en warmte. De Ristretto Warm-stof biedt ook veel stretch voor een nauwsluitende pasvorm met volledige bewegingsvrijheid. De Espresso Air Jacket is ontworpen om je warmer, droger en comfortabeler te houden met Castelli's revolutionaire Ristretto Technology. Droger. Warmer. Comfortabeler.
€220,-
€164,95Je bespaart €55,05 (incl. BTW)
14% Korting
Castelli Alpha 150 W jacket lange mouw light black dames
(4525531-085)
De Castelli Alpha 150 W Jacket is dé ultieme winterfietsjas voor vrouwen die geen concessies willen doen aan comfort en prestaties. De combinatie van Polartec® AirCore™ en Polartec® Alpha™ houdt je warm, droog en perfect geventileerd, zelfs tijdens de koudste ritten. Dankzij de nauwsluitende pasvorm voelt hij licht aan, zonder in te leveren op bescherming tegen wind en kou. Dit is de jas die je met vertrouwen door de hele winter laat fietsen – comfortabel, duurzaam en PFAS-vrij.
€340,-
€289,95Je bespaart €50,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Mortirolo 2 W lange mouw jacket antraciet/lime dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.