
De Castelli Mortirolo 2 W lange mouw jacket zwart/rood dames is een eeuwigdurende favoriet bij dames fietsers omdat het toepasbaar is in vele verschillende omstandigheden.
Hoge intensiteit tegen koud weer en een perfecte vochtafname op de rug door het Thermal Warmer materiaal.
Uitstekende bescherming op voorzijde door een Gore Windstopper X-fast materiaal, op voorzijde en armen.
Dit jacket heeft een waterafstotende laag op de voorzijde en is daardoor vooral perfect tegen milde tot koude winterdagen.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Mortirolo 2 W lange mouw jacket zwart/rood dames
Eigenschappen:
- Gore Windstopper X-fast stof op de voorzijde en armen is windproof en waterafstotend
- Achterzijde gemaakt van Warmer materiaal voor goede ventilatie
- Silicone gripper om middel zorgt ervoor dat jacket niet omhoog kruipt
- YKK Vislon rits
- 3 externe achterzakken
- Reflectieve strepen op rug voor betere zichtbaarheid
- Maten: S-XL
- Gewicht: 331 gram (maat S)
- Temperatuur bereik: 6-15 graden
- Wind bescherming: 5*
- Water bescherming: 3*
- Isolatie: 3*
- Ademend vermogen: 4*
- Lichtgewicht: 3*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Castelli Alpha Flight RoS fietsjack is het beste jack voor milde omstandigheden. Dit lichtgewicht, superademende en extreem snelle jack is geweldig voor intensieve ritten of om op temperatuur te blijven in koele omstandigheden. Alpha constructie met membraanloze buitenlaag en Polartec Alpha binnenisolatie. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€269,95
€239,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Gobik Envy 2.0 Jet Black fietsjas korte mouw is perfect voor koele en koude temperaturen, ideaal voor winderige en regenachtige dagen. Geschikt voor zowel milde als intense ritten, biedt deze jas met Polartec® isolatietechnologie een breed thermisch bereik en effectieve bescherming tegen de elementen, zonder in te boeten op ademend vermogen. Met de Polartec® Power Shield™ Pro-technologie, een ademende, winddichte en waterdichte membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS, maakt deze jas gebruik van moleculaire diffusie in plaats van microporen om waterdamp af te voeren, terwijl hij een barrière biedt tegen waterdruppels. Dit zorgt voor maximale bescherming en aerodynamica, zelfs onder de meest uitdagende omstandigheden.
(incl. BTW)
De Castelli Fly Direct jacket lange mouw biedt een ultralichte constructie met Polartec Alpha Direct isolatie, wat resulteert in een uitzonderlijk warme winterjas. Dankzij het lichte ontwerp kan de jas gemakkelijk opgeborgen worden in een zak of frametas wanneer de temperatuur stijgt. Deze jas is voorzien van een ultralichte, winddichte buitenlaag met een DWR-behandeling, ideaal voor natte wegen of een onverwachte regenbui.
€259,95
€229,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€230,-
€159,95Je bespaart €70,05 (incl. BTW)
Ontdek de Assos MILLE GT Shell Jacket S11 Stormbestendig, Ademend en Veelzijdig, Jouw Bescherming in Elk Seizoen. De Assos MILLE GT Shell Jacket S11 is een veelzijdige, weerbestendige jas die bescherming biedt tegen wind en regen, zonder in te leveren op ademend vermogen. Dankzij de vernieuwde pasvorm en innovatieve materialen is deze jas geschikt voor alle seizoenen, van zomerse regenbuien tot winterse kou.
(incl. BTW)
De Sportful Hot pack no rain fietsjas lange mouw is een onmisbaar kledingstuk in uw kledingkast. Het is een compacte regenjas waarvan u niet eens in de gaten heeft dat u deze in uw achterzak heeft. De fietsjas heeft nu een nog onopvallender membraam en is nog lichter dan zijn voorganger. Doordat de fietsjas zo glad is, heeft u minder last van geluid door de wind of tijdens een aanraking. De inzetstukken in de zij zijn nog verbeterd voor exceptionele bewegingsvrijheid op de fiets. Als u deze jas bij u heeft, bent u op alles voorbereid! Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Mortirolo 2 W lange mouw jacket zwart/rood dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.