Castelli Mortirolo 3 jacket rood/wit/zwart heren 14506-123  CA14506-123 20% Korting

Castelli Mortirolo 3 jacket rood/wit/zwart heren 14506-123

CA14506-123 | Schrijf de eerste review! 22908 22908 8055688000196

Tot de winter collectie toegevoegde Castelli Mortirolo 3 jacket rood/wit/zwart heren 14506-123 is een jacket wat goede protectie combineerd met een perfecte beademing.

Dit jacket is speciaal uitgevoerd met extra goede ventilerende eigenschappen.

Windstopper X-Fast materiaal op voorzijde en armen beschermt je tegen de kou gecombineerd met 'Warmer' materiaal op de achterkant voor enorm ademend vermogen.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€200,-

160 €160,-

Je bespaart €40,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Mortirolo 3 jacket rood/wit/zwart heren 14506-123

Tot de winter collectie toegevoegde Mortirolo 3 jacket is een jacket wat goede protectie combineerd met een perfecte beademing. Dit jacket is speciaal uitgevoerd met extra goede ventilerende eigenschappen.

Het is een vicieuze cirkel: je doet een warm jack aan, gaat zweten tijdens het fietsen, wordt nat en krijgt het koud, en doet vervolgens een nog warmer jack aan. Veel fietsers worden koud omdat ze teveel kleding dragen en hun lichaamsvocht niet kwijt kunnen, of niet voldoende ventilatie hebben.

Voor deze mensen is de mortirolo het ultieme fietsjacket. Windstopper X-Fast materiaal op voorzijde en armen beschermt je tegen de kou gecombineerd met 'Warmer' materiaal op de achterkant voor enorm ademend vermogen. Je blijft misschien wel warmer dan met een volledig beschermende jas. Geen wonder dat dit elk jaar weer een hardloper is!

Eigenschappen:
- Voorkant is gemaakt van Windstopper X-Fast stof dat winddicht en waterwerend is
- Achterzijde is gemaakt van een warme stof (maar niet winddicht) om voor goede koeling te zorgen
- 2 ventilatiesleuven aan de voorkant die te openen zijn met een rits
- Siliconen gripper om de buik die opkruipen van jacket voorkomt
- Uitgevoerd met een volledige YKK camlock rits
- Op de achterkant zitten relecterende details die een goede zichtbaarheid bieden
- 3 achterzakken
- Gewicht: 331 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: +6 graden - + 15 graden

Windstopper X-Fast:
Een lichtgewicht en elastisch membraan stof voor een weersbestendige, isolerende bescherming. X-Fast is voorzien van een Gore Windstopper membraan voor totale bescherming tegen de wind met een uitstekende ventilatie. De stof heeft een geborstelde fleece binnenzijde voor een uitstekende isolatie en vochttransport (regulatie). De buitenzijde is behandeld met een DWR waterafstotende afwerking, voor het afstoten van regen zonder dat het wordt geabsorbeerd.

Warmer stof:
'Warmer' is meer dan alleen een naam, het is precies wat de stof biedt tijdens trainingen. De wollige binnenkant houdt je warm, terwijl de 100% polyester vezels snel het zweet afvoeren. De stof is ervoor wanneer thermo isolatie en vocht regulatie even belangrijk zijn.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Kleur Rood
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli winter 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Perfetto RoS 2 mouwloos fietsvest grijs heren 14% Korting Castelli Perfetto RoS 2 mouwloos fietsvest grijs heren (4522514-064)

De Perfetto RoS 2 Vest is Castelli's poging om de perfecte vest te fabriceren. Hij is warm en winddicht, maar ook ademend dankzij de exclusieve GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER-stof van Castelli vooraan en de geweven Nano Flex-stretchstof zonder membraan achterain. Het vest is bestand tegen opspattend water en modder op natte wegen of bij wisselvallig weer. Hij is licht en compact en past makkelijk in een zak van je shirt. Het vest heeft drie achterzakken en een tweezijdige YKK Vislon-rits die je langs onder kunt openen om iets uit de zakken van je shirt te halen. Hij is 360° reflecterend dankzij de reflecterende strip op de armsgaten en de reflecterende strook onder de zakken. Hij sluit nauw aan op het lichaam met een hoge kraag die lekker comfortabel aanvoelt als het wat kouder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€139,95

€119,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack oranje dames 30% Korting Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack oranje dames (4522543-883)

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€229,95

€159,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Castelli Aria shell fietsjack bruin heren 8% Korting Castelli Aria shell fietsjack bruin heren (4520058-232)

De Castelli Aria shell fietsjack is extreem licht in gewicht en heeft een zeer goede bescherming tegen de wind. De fietsjas is warm genoeg om tijdens een milde omstandigheden. Daarnaast is de fietsjas erg compact en heeft maar een minimale ruimte nodig in bijvoorbeeld je zak of tas. De fietsjas voelt bijna als een tweede huid doordat er stretch panelen op de achterkant van de mouwen en de zijkant gebruikt worden. Je hebt geen last van flapperende stof, waardoor je geen koude lucht die in je jas circuleert. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€124,95

€114,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Sportful Reflex vest mouwloos wit heren Sportful Reflex vest mouwloos wit heren (1121019-101)

Het Sportful Reflex vest is een perfect jack voor in de zomer of in de lente. Het jacket is wind- en lichte regen bestendig, met een uitstekende zichtbaarheid.

Levering binnen 2-4 werkdagen
€44,95

 (incl. BTW)

Castelli Fly direct lange mouw fietsjack light black/silver gray dames 10% Korting Castelli Fly direct lange mouw fietsjack light black/silver gray dames (4524536-085)

De Castelli Fly direct lange mouw fietsjack heeft een perfecte lichtgewicht FLY-constructie met Polartec Alpha. De Direct-isolatie creëert een warme winterjas die compact op te bergen is voor wisselende omstandigheden en lange fietstochten.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€259,95

€232,95

  Je bespaart €27,- (incl. BTW)

Gobik Mist Blend Lagoon fietsjas heren Gobik Mist Blend Lagoon fietsjas heren (10-03-021-002)

De Gobik Mist Blend fietsjas lange mouw is ontworpen voor trainingen en ritten in het voor- en najaar. De jas combineert een wind- en waterafstotend frontpaneel met een ademende, warme achterkant. Dankzij de nauwsluitende pasvorm en aerodynamische snit zit hij comfortabel in een actieve fietshouding. Lichtgewicht, aansluitend en met minimale windweerstand: ideaal voor wisselvallig weer.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€103,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Mortirolo 3 jacket rood/wit/zwart heren 14506-123

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.