
Dit Castelli Passo giau jacket zwart/geel-fluo heren 15521-010 is te vergelijken met het duurdere Mortirolo 3 jacket.
Een goede bescherming op de voorkant door de Windstopper X-fast technologie op de bovenkant van de borst en schouders.
Op de middel, mouwen en onderkant van de borst een Windstopper X-mid stof voor perfecte protectie.
Dit jacket is volgens een Body mapping structuur ontworpen, de juiste soorten stof op de juiste plek voor een perfecte bescherming met draagcomfort!
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Passo giau jacket zwart/geel-fluo heren 15521-010
Dit Nieuwe Passo Giau jacket is te vergelijken met het duurdere Mortirolo 3 jacket. Het jacket is een perfect doordacht jacket zonder overbodige poespas. Een goede bescherming op de voorkant door de Windstopper X-fast technologie op de bovenkant van de borst en schouders. Op de middel, mouwen en onderkant van de borst een Windstopper X-mid stof voor perfecte protectie. Goede adembaarheid op de achterzijde door een 'warmer' stof. Dit jacket is volgens een Body mapping structuur ontworpen, de juiste soorten stof op de juiste plek voor een perfecte bescherming met draagcomfort!
Eigenschappen:
- Body mapping, juiste soorten stof op de juiste plek voor een perfecte bescherming met draagcomfort
- Windstopper X-fast op de bovenkant van de borst en schouders
- Windstopper X-Mid op de middel, mouwen en onderkant van de borst
- Achterzijde van Warmer-materiaal voor uitstekend ademend vermogen
- YKK Camlock rits
- Elasitsche jacquard band om de middel
- Drie achterzakken
- Anatomisch gevormde kraag voor extra comfort in fietspositie
- Reflecterende elementen
- Gewicht, 321g (large)
- Maten S-3XL
- Temperatuur bereik: 6-15 graden
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€174,95Je bespaart €55,- (incl. BTW)
Deze Castelli Perfetto air lange mouw jas maakt gebruik van Castelli's Ristretto-technologie, die de luchtstroom beperkt en toch voldoende doorlaat om je aan de binnenkant droger te houden. De perfecte jas om je droger en warmer te houden, zodat je langer en comfortabeler op de fiets kunt blijven. De revolutionaire Ristretto Lite-stof, gecombineerd met isolatie op de juiste plekken, maakt de Perfetto Air W-jas ideaal voor de meeste winterse ritten. Ademend. Warm. Perfect.
€229,95
€189,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
De Castelli Perfetto RoS fietsjack nu in een versie met volledige grafische bedrukking! Het fietshirt blinkt in veel omstandigheden uit, dankzij de geweldige pasvorm, volledige wind bescherming, de flexibiliteit van de stof en het beste ademend vermogen in zijn klasse. De nadruk van de jas ligt bij het comfort tijdens droog weer, maar mocht je nou toch in een regenbui terecht komen, is deze jas alsnog uiterst geschikt. De kenmerken van de Perfetto zijn een uitstekende pasvorm, gemakkelijk schuifbare rits, lange flap tegen opspattend water van een nat wegdek, een reflecterend rug paneel met een bescheiden ontwerp. Deze jas hoort eigenlijk bij de uitrusting van elke wielrenner. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€149,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
Het Castelli Fly Direct W Vest is ontworpen voor fietsers die maximale warmte en bescherming willen zonder extra gewicht. Dankzij de Polartec Alpha Direct-isolatie biedt dit vest uitzonderlijke warmte met minimale bulk, terwijl de ultralichte, winddichte buitenlaag bescherming biedt tegen de elementen. Dit vest is perfect voor lange ritten of als extra laag bij wisselende temperaturen. Het combineert warmte, bescherming en functionaliteit in een ultralicht ontwerp.
€179,95
€159,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Het Castelli Alpha Ultimate Insulated fietsjack is een veelzijdige jas die een optimale isolatie biedt. Deze jas steekt nog een tandje boven andere jassen uit van Castelli. De jas beidt onder andere een fijnerere en en meer rekbare stof en de Alpha-isolatie die warmte geeft zonder al te veel volume. De jas is lichter en comfortabeler, met eenzelfde niveau van warmte en ademend vermogen. In feite is hij bijna 30% lichter, met meer stretch voor een nog comfortabeler gevoel. De geheel waterdichte en zeer ademende Polartec NeoShell-buitenlaag heeft een hoge mate van four-way stretch. Deze laag houdt wind en regen buiten, maar laat ook het zweet ontsnappen. De isolatie is de actieve Polartec Alpha-isolatie, die een ongelooflijke warmte genereert voor haar gewicht, maar ook heel ademend is. De voorkant heeft een ritssluiting voor de isolatielaag en nog een aparte rits voor de buitenlaag. Zo kun je de buitenkant openen voor ventilatie terwijl de isolatielaag dicht blijft. Dit zorgt voor een betere algehele ventilatie tijdens een beklimming of een zware inspanning. En je blijft droger wanneer je alles weer dichtritst voor de afdaling. Ook alle andere eigenschappen werden zorgvuldig afgewogen om van de Alpha Ultimate Insulated jouw ultieme winterjas te maken.
€359,95
€209,95Je bespaart €150,- (incl. BTW)
De Castelli Perfetto RoS 3 W Jacket is de ultieme alles-in-één fietsjas voor dames. Winddicht, waterafstotend én extreem ademend dankzij de innovatieve Polartec® AirCore™-technologie. De perfecte balans tussen bescherming, comfort en pasvorm, ongeacht de omstandigheden. Of het nu koud, nat of winderig is – deze jas presteert altijd, net als jij.
€250,-
€224,95Je bespaart €25,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Passo giau jacket zwart/geel-fluo heren 15521-010
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.