
Deze Castelli Perfetto air lange mouw jas maakt gebruik van Castelli's Ristretto-technologie, die de luchtstroom beperkt en toch voldoende doorlaat om je aan de binnenkant droger te houden.
De perfecte jas om je droger en warmer te houden, zodat je langer en comfortabeler op de fiets kunt blijven.
De revolutionaire Ristretto Lite-stof, gecombineerd met isolatie op de juiste plekken, maakt de Perfetto Air W-jas ideaal voor de meeste winterse ritten.
Ademend. Warm. Perfect.
€229,95
€199,95Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Ristretto-technologie voor ongeëvenaarde ademend vermogen, warmte en droogheid
- Ristretto Lite-stof met PFAS-vrije DWR-behandeling
- Extra isolatie op strategische plekken voor optimale warmte
- YKK Vislon rits met dubbele opening en gemakkelijk glijdende sluiting
- 3 vlakke achterzakken met veiligheidsrand
- Ingenieuze taille met vlakke, onbewerkte achterkant om koude lucht buiten te houden
- Reflecterende details op de rug voor extra zichtbaarheid"
De Perfetto Air W-jas biedt een nieuwe manier om je te kleden voor winterse fietstochten en houdt je droger en warmer. Om deze jas te ontwikkelen, hebben we onze nieuwe Ristretto-technologiestoffen gecreëerd. Deze technologie reguleert zorgvuldig de hoeveelheid lucht die door de stof kan dringen, maar belangrijker nog, de hoeveelheid vocht die van binnenuit kan ontsnappen. Want hoe droger je bent, hoe warmer en comfortabeler je zult zijn. En hoe comfortabeler je bent, hoe langer je kunt blijven fietsen. De Ristretto-technologiestof ademt niet alleen, maar is ook rekbaar, wat zorgt voor een ongekende pasvorm. Voor de Perfetto Air W-jas hebben we de Ristretto Lite-stof door de hele jas gebruikt voor maximale ademend vermogen en comfort. De rekbare stof biedt een nauwsluitende pasvorm zonder bewegingsbeperking. Aangezien dit een winterjas is, hebben we isolatie toegevoegd op strategische plekken, precies daar waar de koude lucht je raakt, voor extra warmte. Deze jas werkt perfect met een baselayer met korte mouwen op koele dagen en onze Flanders Baselayer op koude dagen, waardoor de Perfetto Air W-jas geschikt is voor een breed temperatuurbereik. En je hoeft je geen zorgen te maken als je overvallen wordt door een regenbui of natte wegen, want de Ristretto Lite-stof heeft een PFAS-vrije DWR-behandeling om water af te stoten. Voor dagen waarop je weet dat het nat en regenachtig zal zijn, is deze jas ideaal te combineren met de Ultra Rain Cape voor volledige bescherming met een nauwsluitende pasvorm.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt. Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant. De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€179,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Ontdek de Castelli Aero race lange mouw jersey, een aerodynamisch shirt voor die koele dagen waarop snelheid nog steeds van belang is. Geavanceerde stoftechnologie maakt dit shirt sneller, waterafstotend en warmer, zonder veel extra gewicht toe te voegen. De Nano Flex Light geweven stof rondom biedt gedeeltelijke windbescherming, terwijl het ontbreken van een membraan zorgt voor maximale ademhaling. De 3D Mesh-stof, afkomstig uit Castelli's basislaagassortiment, biedt extra warmte en vochtregulatie zonder in te boeten aan ademend vermogen. De YKK Vislon rits en drie achterzakken zorgen voor optimaal gemak.
€189,95
€159,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Het Castelli Entrata fietsjack is een halfzwaar jack en is perfect voor het veranderende weer in de herfst en lente. Genoeg warmte en bescherming zonder het te overdrijven. Een neutrale pasvorm en extra reflectie voor extra veiligheid.
€189,95
€138,95Je bespaart €51,- (incl. BTW)
Het Castelli Alpha Flight RoS fietsjack is het beste jack voor milde omstandigheden. Dit lichtgewicht, superademende en extreem snelle jack is geweldig voor intensieve ritten of om op temperatuur te blijven in koele omstandigheden. Alpha constructie met membraanloze buitenlaag en Polartec Alpha binnenisolatie. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€269,95
€179,95Je bespaart €90,- (incl. BTW)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€230,-
€159,95Je bespaart €70,05 (incl. BTW)
De Castelli Alpha RoS 2 fietsjack is de perfect jas voor tijdens de winter periode. Castelli is begonnen met het maken van een lijst met minpunten aan de huidige jassen en wilde er alles aan doen om de beste jas ooit te maken. Uiteindelijk is dit de ultieme jas die een comfortabele pasvorm combineert met bescherming tegen de regen, ademend vermogen en ook nog eens warm is. Met deze - derde generatie - update is dit nog steeds 1 van de voorlopers op gebied hoe een winterjas moet zijn. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€299,95
€149,95Je bespaart €150,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Perfetto air lange mouw fietsjack light black dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.