Uitverkoop
Het Castelli Perfetto light W korte mouw jacket roze dames is minder warm dan de Gabba en warmer dan het Perfetto vest.
Dit jacket is een variant op de bekende Gabba, goed ademend vermogen en bescherming bij slecht weer maar voor mildere condities.
De achterzijde is gemaakt van Nano Light Pro stof, dezelfde stof als de Nano Flex broek maar zonder de fleece binnenkant.
Ook is er een lichter Winstopper materiaal gebruikt dan bij de Gabba, ongeveer 25% lichter op de voorzijde.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€149,95
€105,-Je bespaart €44,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Perfetto light W korte mouw jacket roze dames
De Perfetto light is perfect in warmere condities en zal iets minder zijn tijdens koude en natte dagen. Gemaakt met een super pasvorm die bijna iedereen perfect zal passen! Dit jacket zal de Gabba of het Perfetto vest niet volledig vervangen, maar is ideaal geschikt voor koele temperaturen, speciaal wanneer het droog is of er is een kans op lichte regen.
Eigenschappen:
- Gore Windstopper 150 stof op voorzijde en armen voor lichtgewicht windbescherming
- Nano Light Pro stof op de achterzijde, voor goede waterbescherming en perfect ademend vermogen
- YKK Vislon rits voor gemakkelijk openen en sluiten
- 3 achterzakken
- Lang achterstuk met reflecterend Castelli opschrift
- Maten: S-XL
- Gewicht: 225 gram (maat S)
- Temperatuur bereik: 10-20 graden
- Wind bescherming: 4*
- Water bescherming: 4*
- Isolatie: 2*
- Ademend vermogen: 4*
- Lichtgewicht: 4*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
40% Korting
Castelli Alpha RoS 2 W light fietsjack zwart dames
(4520554-085)
Het Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack is de beste jas voor gemiddelde omstandigheden. De jas beschermt u tegen voorwind, heeft een maximaal ademend vermogen, biedt lichte isolatie en zorgt ervoor dat u droog blijft tijdens lichte regen, spatwater van een nat wegdek en mist. Het Castelli personeel heeft aangegeven dat dit de favoriete jas is door de pasvoor, veelzijdigheid en het brede bereik van de temperatuur. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€249,95
€149,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
Castelli Espresso vest mouwloos light black dames
(4524541-085)
ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.
(incl. BTW)
Assos UMA GT C2 wind fietsjack Moon Sand dames
(12.32.392.1L)
Het Assos UMA GT C2 wind fietsjack heeft een laag volume, ultra compact en met een vernieuwde pasvorm zonder ruis, ontwikkeld voor veelzijdige layering gedurende het hele jaar. Met zeer elastische inzetstukken aan de zijkant en onder de mouwen en een soepeler winddicht textiel is de pasvorm van het UMA GT Wind Jacket C2 beter aangepast aan de contouren van het lichaam. De vernieuwde pasvorm en het zachtere materiaal zorgen ervoor dat flapperen en ritselen in de wind vrijwel tot het verleden behoren, zonder dat dit ten koste gaat van de bescherming. Het ultralichte, ultra-draagbare ontwerp kan worden opgeborgen in een jerseyzak wanneer het niet nodig is.
(incl. BTW)
10% Korting
Craft Core Bike Subz fietsjack cosmo dames
(1911430-840000)
De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack. Het jack beschikt over een geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van uw spullen zoals een mobiele telefoon en uw sleutels.
€119,95
€107,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
10% Korting
Craft Core Bike Subz fietsjack zwart/zilver heren
(1911169-999926)
De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack. Het jack beschikt over een geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van uw spullen zoals een mobiele telefoon en uw sleutels.
€119,95
€107,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
42% Korting
Castelli Alpha Ultimate Insulated fietsjack blauw heren
(4522507-414)
Het Castelli Alpha Ultimate Insulated fietsjack is een veelzijdige jas die een optimale isolatie biedt. Deze jas steekt nog een tandje boven andere jassen uit van Castelli. De jas beidt onder andere een fijnerere en en meer rekbare stof en de Alpha-isolatie die warmte geeft zonder al te veel volume. De jas is lichter en comfortabeler, met eenzelfde niveau van warmte en ademend vermogen. In feite is hij bijna 30% lichter, met meer stretch voor een nog comfortabeler gevoel. De geheel waterdichte en zeer ademende Polartec NeoShell-buitenlaag heeft een hoge mate van four-way stretch. Deze laag houdt wind en regen buiten, maar laat ook het zweet ontsnappen. De isolatie is de actieve Polartec Alpha-isolatie, die een ongelooflijke warmte genereert voor haar gewicht, maar ook heel ademend is. De voorkant heeft een ritssluiting voor de isolatielaag en nog een aparte rits voor de buitenlaag. Zo kun je de buitenkant openen voor ventilatie terwijl de isolatielaag dicht blijft. Dit zorgt voor een betere algehele ventilatie tijdens een beklimming of een zware inspanning. En je blijft droger wanneer je alles weer dichtritst voor de afdaling. Ook alle andere eigenschappen werden zorgvuldig afgewogen om van de Alpha Ultimate Insulated jouw ultieme winterjas te maken.
€349,95
€199,95Je bespaart €150,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Perfetto light W korte mouw jacket roze dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.