Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack zwart heren  4522511-085 Uitverkoop

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack zwart heren

4522511-085 | Schrijf de eerste review! 80407 80407

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan.

Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof.

Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen.

Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren.

Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft.

Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer).

De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie.

De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte.

De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
De enige beschikbare maat is automatisch voor u geselecteerd
L
Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€230,-

149,95 €149,95

Je bespaart €80,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- Exclusieve Castelli GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 205 warm geborstelde waterbestendige stof voor buitenkant vooraan
- GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 203 stretchstof voor buitenkant achteraan met oog op meer rekbaarheid en ademend vermogen
- Geplakte schoudernaden voor extra bescherming tegen de regen
- YKK Vislon-rits met opening boven- en onderaan die makkelijk open en dicht glijdt en is afgedekt voor bijkomende bescherming tegen regen en wind
- Ventilatieopening met rits aan zijkant van borst
- 3 achterzakken
- Reflecterende strook aan onderkant van zakken

Materiaal:
Hoofd materiaal: 100% polyester
Binnenste stof: 92% polyester, 8% elastane

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering Windjack
  •   Regenjack
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  •   Lente - herfst
  •   Zomer - lente
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli zomer 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gobik Exo 2.0 Royal Black waterdichte fietsjas unisex 15% Korting Gobik Exo 2.0 Royal Black waterdichte fietsjas unisex (10-05-008-002)

De Gobik Exo 2.0 Royal Black waterdichte fietsjas is ontworpen voor koele temperaturen met wind en gematigde tot zware regen. Deze jas is volledig waterproof, zeer ademend en volledig geseald. EXO is onze oplossing voor fietsen in extreme regenachtige omstandigheden. Gemaakt met de eVent® DVstorm™-membraan en een unieke combinatie van gelamineerde stoffen, biedt hij een uitstekende bescherming tegen water en wind, terwijl hij een breed thermisch bereik handhaaft. Dankzij de goede elasticiteit en het lichte gewicht kan de jas eenvoudig worden opgevouwen en meegenomen op lange ritten of bikepacking-avonturen. In deze nieuwe versie hebben we het patroon aangepast voor verbeterd comfort, toegevoegd rugzakken en een nieuwe taille.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€319,95

€269,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Sportful Reflex vest mouwloos zwart heren Sportful Reflex vest mouwloos zwart heren (1121019-002)

Het Sportful Reflex vest is een perfect jack voor in de zomer of in de lente. Het jacket is wind- en lichte regen bestendig, met een uitstekende zichtbaarheid.

Levering binnen 2-4 werkdagen
€44,95

 (incl. BTW)

Castelli Alpha 150 W jacket lange mouw deep bordeaux dames 14% Korting Castelli Alpha 150 W jacket lange mouw deep bordeaux dames (4525531-625)

De Castelli Alpha 150 W Jacket is dé ultieme winterfietsjas voor vrouwen die geen concessies willen doen aan comfort en prestaties. De combinatie van Polartec® AirCore™ en Polartec® Alpha™ houdt je warm, droog en perfect geventileerd, zelfs tijdens de koudste ritten. Dankzij de nauwsluitende pasvorm voelt hij licht aan, zonder in te leveren op bescherming tegen wind en kou. Dit is de jas die je met vertrouwen door de hele winter laat fietsen – comfortabel, duurzaam en PFAS-vrij.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€340,-

€289,95

  Je bespaart €50,05 (incl. BTW)

Assos Mille GT eisenherz Ultraz S11 winter fietsjack black serie heren 28% Korting Assos Mille GT eisenherz Ultraz S11 winter fietsjack black serie heren (11.30.410.18)

Ontdek de Assos Mille GT eisenherz Ultraz S11 winter fietsjack. Een gestroomlijnde regularFit jas voor de zwaarste, meest extreme winteromstandigheden. De vernieuwde constructie vermindert het volume en de nieuwe textielen verhogen de adembaarheid en elasticiteit, terwijl ze volledige bescherming tegen stormen behouden.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€389,95

€279,95

  Je bespaart €110,- (incl. BTW)

Castelli GO fietsjack fietsjack rood dames 17% Korting Castelli GO fietsjack fietsjack rood dames (4521540-421)

Het Castelli Go fietsjack is het meest veelzijdige castelli jack. Het kan worden gebruikt als een lichte laag in zachte omstandigheden; in koude omstandigheden kun je er isolatielagen onder aanbrengen. Het Go-jack ziet af van de in de Alpha ingewerkte voering zodat je zelf kunt beslissen hoeveel isolatie je nodig hebt. Voeg er een warme basislaag en thermisch shirt aan toe en meteen breid je je comfortzone uit tot temperaturen beneden het vriespunt. de pasvorm is ook aangepast om nauw aan te sluiten op het lichaam maar niet té nauw. Dit maakt dat de jas goed valt; bovendien is hij afgewerkt met details zoals de naadloze zoom en de gekleurde borstzak met ritssluiting. De verborgen manchetten aan de binnenkant zorgen voor extra comfort; je zult vast waarderen dat ze de koude lucht weghouden van je polsen. Er zijn drie zakken achteraan, met een grote reflecterende strook die zich uitstrekt over de volledige onderkant van de zakken zodat alles 's nachts zichtbaarder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€229,95

€189,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack brilliant orange/silver reflex heren 34% Korting Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack brilliant orange/silver reflex heren (4522511-034)

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€230,-

€149,95

  Je bespaart €80,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.