
Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light.
Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties.
Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen.
Anderzijds is het een minder warme Gabba.
En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant.
Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt.
De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie.
De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken.
€180,-
€161,95Je bespaart €18,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Lichtste windbescherming van Castelli met korte mouwen
- Vederlichte GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 203-stretchstof op voorkant en mouwen
- Nano Flex Light Woven achteraan voor ademende stretch met goede bescherming tegen water
- YKK Vislon-rits met opening boven- en onderaan voor makkelijke en ogenblikkelijke aanpassing van ventilatie
- 3 achterzakken
- Reflecterende strook aan onderkant van zakken
Materiaal:
Hoofd materiaal: 100% polyester
Binnenste stof: 92% polyester, 8% elastane
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Castelli Fly Vest mouwloos fietsjack geeft je net genoeg warmte om de kou weg te nemen en is een verbazingwekkend lichtgewicht kledingstuk. Met een gloednieuwe lichtgewicht constructie met Castelli FLY Fabric Technologies: FFT. De FLY SL buitenstof heeft bovendien een waterafstotende afwerking om u droog te houden. De achterkant van het vest is gemaakt van rekbare jerseystof om het gewicht te verminderen en een nauwsluitende, comfortabele pasvorm te bieden.
€149,95
€129,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Gobik Elet Ink Black fietsjas is ideaal voor gematigde vochtigheid en middelmatige tot lage temperaturen. Dankzij de Polartec® isolatietechnologie biedt deze jas een breed thermisch bereik. Je kunt rijden in wind en lichte regen zonder in te boeten op aerodynamica, comfort of ademend vermogen. Deze lichtgewicht fietsjas overtreft al je verwachtingen. Ontdek een strategisch geselecteerde combinatie van stoffen die maximaal comfort en ademend vermogen biedt. De meest blootgestelde delen zijn gemaakt van de nieuwe Polartec® Power Shield™ Pro, een innovatieve, ademende en waterdichte membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS. Voor de onder- en achterzijde is een ultra-rekbare polyamide stof gebruikt, die het comfort vergroot en het gewicht vermindert.
(incl. BTW)
De Sportful Super fietsjas lange mouw heeft superieure details voor een jas met uitzonderlijke kwaliteiten. Als Assos zegt dat ze op alle details gelet hebben, dan is deze jas het beste voorbeeld daar van. Elk element is onderzocht om de beste prestaties en een harmonieuze relatie met het geheel te garanderen. De Gore-Tex Infinium stof bepaald de kwaliteit voor de thermische bescherming. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€99,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos MILLE GT Wind Jacket C2 Lichtgewicht, Winddicht en Ultrapackbaar, Perfect voor Elke Rit. De Assos MILLE GT Wind Jacket C2 is een compacte, veelzijdige windjack die het hele jaar door bescherming biedt. Met een verbeterde, geruisloze pasvorm en ultralicht ontwerp is deze jas de ideale laag voor wisselende omstandigheden.
(incl. BTW)
Het Gobik Vector 2.0 Crow fietsvest biedt ideale bescherming voor frisse ochtenden en winderige dagen in het tussenseizoen. Licht, opvouwbaar en aerodynamisch ontworpen, vergroot het je thermische comfort zonder in te boeten op snelheid. De combinatie van nylon en elastaan zorgt voor een flexibele, aansluitende pasvorm, terwijl het ademende rugpand overtollige warmte afvoert. Dankzij vernieuwde openingen kom je makkelijk bij de zakken van je jersey.
(incl. BTW)
Het Assos Mille GTS spring/fall C2 fietsvest mouwloos combineert de verhoogde bescherming aan de voorzijde, met de verhoogde ademende eigenschappen aan de achterzijde. Hierdoor is het vest veelzijdiger dan elk ander Mille vest dat Assos ooit gemaakt heeft. Het heeft 2 nieuwe technologieën: een winddicht, waterdicht en thermisch membraan van de nieuwe AIRBLOCK-lijn aan de voor- en zijkanten. Daarnaast het nieuwe Ventamesh textiel aan de achterzijde van het vest. Dit heeft een ademend vermogen en zorgt voor de juiste warmteafvoer om het ideale persoonlijke microklimaat te behouden.
€179,95
€161,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Perfetto RoS 2 Wind fietsshirt korte mouw zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.