Uitverkoop
Het Castelli Perfetto vest zwart heren is nieuw ontworpen en is de vernieuwde versie van de Fawesome 2.
Dit perfetto vest is afgeleid van de fawesome en gabba 2, gemaakt met een perfecte adembaarheid en bescherming bij slecht weer.
Een goede windbescherming op de voorzijde wordt verkregen door de Gore Windstopper X-lite Plus stof op voorzijde en schouders.
De Nano Flex stof op de rug beschermd tegen opspattend water van het achterwiel met een hoge adembaarheid.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Perfetto vest zwart heren
Het Perfetto vest is nieuw ontworpen en is de vernieuwde versie van de Fawesome 2. Dit vest behoord tot de windstoppers en is volledig winddicht waardoor het lichaam perfect wordt beschermd tegen wind en kou. Dit perfetto vest is afgeleid van de fawesome en gabba 2, gemaakt met een perfecte adembaarheid en bescherming bij slecht weer.
Een goede windbescherming op de voorzijde wordt verkregen door de Gore Windstopper X-lite Plus stof op voorzijde en schouders. De Nano Flex stof op de rug beschermd tegen opspattend water van het achterwiel met een hoge adembaarheid. Tevens beschikt het vest over een zeer mooie aero fit waardoor het perfect aansluit. De kraag is hoger uitgevoerd en ook nieuw voor dit jaar, twee achterzakken!
Eigenschappen:
- Gore Windstopper X-Lite Plus stof op voorzijde en schouders voor windbescherming
- Nano light stof op de achterzijde, voor goede waterbescherming en perfecte adembaarheid
- Volledige YKK Vislon rits (met windflap)
- 2 achterzakken met reflecterende tabs
- Klein opvouwbaar om gemakkelijk mee te nemen
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 192 gram (maat L)
- Temperatuur bereik: 10-18 graden
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
34% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack grijs heren
(4522511-064)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€149,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
Sportful Reflex vest mouwloos zwart heren
(1121019-002)
Het Sportful Reflex vest is een perfect jack voor in de zomer of in de lente. Het jacket is wind- en lichte regen bestendig, met een uitstekende zichtbaarheid.
(incl. BTW)
Assos UMA GTV spring/fall S11 vest zwart dames
(12.34.424.18)
Het Assos UMA GTV Vest S11 biedt betrouwbare bescherming en ademend vermogen voor wisselvallige omstandigheden. Dankzij het vernieuwde softshell-materiaal blijf je warm, droog en comfortabel, zonder bewegingsbeperking. De combinatie van wind- en waterdichte bescherming met ademende panelen voorkomt oververhitting. Perfect voor drie seizoenen en ideaal om te combineren met andere lagen.
(incl. BTW)
42% Korting
Craft Pro Bike Subz fietsjack zwart heren
(1911194-999000)
De Craft Pro Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Dit technisch geavanceerde fietsjack heeft wind- en waterdichte stof aan de voorkant en geborsteld thermisch materiaal aan de achterkant voor verbeterde ventilatie, efficiënt vochttransport en geweldige pasvorm. Een achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.
€189,95
€109,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
23% Korting
Castelli Gabba R jack korte mouw zwart heren
(4524505-010)
De Castelli Gabba R jack biedt ultralichte Bescherming voor de Meest Extreme Weersomstandigheden. Maak kennis met de nieuwste evolutie in racekleding voor slecht weer: de Gabba R. Deze jas is ontworpen voor renners die onder alle omstandigheden willen blijven presteren. Met zijn vernieuwde, 2-laags Castelli Stretch Microshell biedt de Gabba R maximale bescherming tegen regen en wind, zonder dat het ten koste gaat van aerodynamica of comfort. Het materiaal is lichtgewicht, ademend en waterdicht, dankzij een PFC-vrije microporeuze polyurethaan membraan die aan de buitenzijde is aangebracht.
€260,-
€199,95Je bespaart €60,05 (incl. BTW)
40% Korting
Castelli Alpha Flight RoS lange mouw fietsjack zwart dames
(4523542-085)
Het Castelli Alpha Flight RoS fietsjack is het beste jack voor milde omstandigheden. Dit lichtgewicht, superademende en extreem snelle jack is geweldig voor intensieve ritten of om op temperatuur te blijven in koele omstandigheden. Alpha constructie met membraanloze buitenlaag en Polartec Alpha binnenisolatie. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€269,95
€159,95Je bespaart €110,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Perfetto vest zwart heren 16508-010
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.