Uitverkoop
Dit Castelli Perfetto W lange mouw jacket rood dames is het vervangende model van de gabba 2, met een mooie dames pasvorm.
Castelli heeft voor een lange tijd veel lovende berichten gehad over de gabba 2 en heeft zich met de perfetto gefocust op verbeteringen en perfectie.
De Perfetto is geweldig in koele omstandigheden samen met slechts een lichte onderlaag, of voor zeer koude omstandigheden met een extra onderlaag.
Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof, en gemaakt van een Gore windstopper X-lite Plus.
Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt voor een perfecte temperatuursregeling.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€133,-Je bespaart €56,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Perfetto W lange mouw jacket rood dames
De waterafstotende laag is verbeterd wat ervoor zorgt dat je lichaam droger blijft, zonder het ademend vermogen te beïnvloeden. Tevens zijn de pasvorm en zakken (door laser cut drain holes) verbeterd. Als laatste is de flap op de onderzijde van het rugpand verbeterd, deze ligt platter en past beter waardoor het voor een betere bescherming tegen opspattend water van je achterwiel zal zorgen. Het extra lange achterpand (Storm Flap) beschermd tegen opspattend water. In de taille is het jacket voorzien van een siliconen tailleband, zodat het shirt niet opkruipt tijdens het fietsen. Verder is de Perfetto compleet afgewerkt met een volledige YKK Vislon rits, 3 ruime achterzakken en reflecterend logo op de achterzijde voor extra zichtbaarheid.
Eigenschappen:
- Volledig aero, volledig ademend, volledig beschermd
- Gore windstopper X-Lite plus materiaal voor lichtgewicht totale wind bescherming en waterafstotende afwerking
- NanoFlex inzetstukken onder de armen
- Stormflap constructie op achterkant beschermt tegen opspattend water van achterwiel
- Elastische gripband op de taille voorkomt omhoogkruipen van het jacket op de rug
- YKK Vislon rits over de gehele lengte met windflap om 'tocht' te voorkomen
- Drie achterzakken
- Reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid
- Gewicht: 322 gram (Maat S)
- Temperatuurbereik: 6 - 15 graden
- Maten: S-XL
- Wind bescherming: 5*
- Water bescherming: 4*
- Isolatie: 2*
- Ademend vermogen: 4*
- Lichtgewicht: 3*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
19% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack groen/geel heren
(4522511-383)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€184,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
Gobik Envy 2.0 Ultrablue fietsjas dames
(10-03-038-004)
Het Gobik Envy 2.0 Ultrablue fietsjas is ontworpen voor koele en koude temperaturen, ideaal voor winderige en regenachtige dagen. Dit shirt is geschikt voor zowel milde als intense ritten. Dankzij de Polartec® isolatietechnologie biedt het een breed thermisch bereik, waardoor het effectief beschermt tegen de elementen en tegelijkertijd uitstekende ademend vermogen heeft. Het biedt bescherming en aerodynamica van het hoogste niveau, met Polartec® Power Shield™ Pro-technologie. Dit is een ademend, winddicht en waterdicht membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS. Het maakt gebruik van moleculaire diffusie in plaats van microporen om waterdamp af te voeren, terwijl het een barrière biedt tegen waterdruppels.
(incl. BTW)
10% Korting
Craft Advanced Bike Subz fietsjack roze dames
(1911199-740000)
De Craft Advanced Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Dit technisch geavanceerde fietsjack heeft wind- en waterdichte stof aan de voorkant en geborsteld thermisch materiaal aan de achterkant voor verbeterde ventilatie, efficiënt vochttransport en geweldige pasvorm. Een achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.
€139,95
€125,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
10% Korting
Craft Advanced Endurance Hydro jacket clay dames
(1910559-230244)
De Craft Advanced Endurance Hydro Jacket is een wind- en waterdicht fietsjack met goede ventilatie, ontworpen voor intensieve ritten in natte omstandigheden. Dit geavanceerde fietsjack is gemaakt van lichtgewicht, wind- en waterdicht materiaal en wordt geleverd met getapete naden voor volledige bescherming tegen het weer. De grote stretch zorgt voor bewegingsvrijheid, terwijl de ventilatieopeningen bij de oksels en op de rug voor een betere koeling zorgen. Het jack past in zijn eigen achterzak met rits en is gemakkelijk op te bergen.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
15% Korting
Castelli Aria fietsvest mouwloos belgian blue heren
(4520057-424)
Het Castelli Aria fietsvest is het lichtste en meest winddichte vest van Castelli. Dit vest is ontworpen om de wind aan de voorkant volledig tegen te houden en de achterkent heeft juist een ademend vermogen. Het zal u verbazen hoeveel warmer u het heeft met dit vest over uw fietsshirt. Doordat het vest zich goed aansluit op uw lichaam, heeft u geen last van wapperende stof en doordat dit stretch is, voelt het vest niet te strak. Wanneer u het vest niet meer nodig heeft, is deze gemakklijk en compact op te bergen in bijvoorbeeld de zak van uw fietsshirt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€100,-
€84,95Je bespaart €15,05 (incl. BTW)
Castelli Espresso vest mouwloos hibiscus dames
(4524541-081)
Ontdek de Castelli Espresso vest mouwloos. het opvouwbaar windvest dat perfect past bij je favoriete Espresso-kit. Het Espresso Windvest is ontworpen om naadloos aan te sluiten op je favoriete Espresso-uitrusting. Dit vest ziet er niet alleen stijlvol uit, maar biedt ook de prestaties die je nodig hebt. De stretch geweven stof aan de voorkant blokkeert de wind, maar laat net genoeg lucht door om je droog en comfortabel te houden. Aan de achterkant en zijkanten hebben we dezelfde stof gebruikt als bij het Espresso Jersey, wat zorgt voor een uitstekende stretch en pasvorm. Hierdoor zit het vest altijd perfect.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Perfetto W lange mouw jacket rood dames 16542-023
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.