Castelli Perfetto W lange mouw jacket rood dames 16542-023  16542-023 Uitverkoop

Castelli Perfetto W lange mouw jacket rood dames 16542-023

16542-023 | Schrijf de eerste review! 30605 30605 8055688328672

Dit Castelli Perfetto W lange mouw jacket rood dames is het vervangende model van de gabba 2, met een mooie dames pasvorm.

Castelli heeft voor een lange tijd veel lovende berichten gehad over de gabba 2 en heeft zich met de perfetto gefocust op verbeteringen en perfectie.

De Perfetto is geweldig in koele omstandigheden samen met slechts een lichte onderlaag, of voor zeer koude omstandigheden met een extra onderlaag.

Het materiaal is lichtgewicht en volledig wind- en waterproof, en gemaakt van een Gore windstopper X-lite Plus.

Onder de armen zijn inzetstukken van Nanoflex verwerkt voor een perfecte temperatuursregeling. 

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€189,95

133 €133,-

Je bespaart €56,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Perfetto W lange mouw jacket rood dames

De waterafstotende laag is verbeterd wat ervoor zorgt dat je lichaam droger blijft, zonder het ademend vermogen te beïnvloeden. Tevens zijn de pasvorm en zakken (door laser cut drain holes) verbeterd. Als laatste is de flap op de onderzijde van het rugpand verbeterd, deze ligt platter en past beter waardoor het voor een betere bescherming tegen opspattend water van je achterwiel zal zorgen. Het extra lange achterpand (Storm Flap) beschermd tegen opspattend water. In de taille is het jacket voorzien van een siliconen tailleband, zodat het shirt niet opkruipt tijdens het fietsen. Verder is de Perfetto compleet afgewerkt met een volledige YKK Vislon rits, 3 ruime achterzakken en reflecterend logo op de achterzijde voor extra zichtbaarheid.

Eigenschappen:
- Volledig aero, volledig ademend, volledig beschermd
- Gore windstopper X-Lite plus materiaal voor lichtgewicht totale wind bescherming en waterafstotende afwerking
- NanoFlex inzetstukken onder de armen
- Stormflap constructie op achterkant beschermt tegen opspattend water van achterwiel
- Elastische gripband op de taille voorkomt omhoogkruipen van het jacket op de rug
- YKK Vislon rits over de gehele lengte met windflap om 'tocht' te voorkomen
- Drie achterzakken
- Reflecterende elementen voor extra zichtbaarheid
- Gewicht: 322 gram (Maat S)
- Temperatuurbereik: 6 - 15 graden
- Maten: S-XL
- Wind bescherming: 5*
- Water bescherming: 4*
- Isolatie: 2*
- Ademend vermogen: 4*
- Lichtgewicht: 3*

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering Windjack
  •   Regenjack
  • Kleur Rood
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli zomer 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Pro Bike Subz fietsjack zwart heren 42% Korting Craft Pro Bike Subz fietsjack zwart heren (1911194-999000)

De Craft Pro Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack met geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Dit technisch geavanceerde fietsjack heeft wind- en waterdichte stof aan de voorkant en geborsteld thermisch materiaal aan de achterkant voor verbeterde ventilatie, efficiënt vochttransport en geweldige pasvorm. Een achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van energierepen, mobiele telefoon, sleutels etc.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€189,95

€109,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Assos UMA GTV spring/fall S11 vest terra sand dames Assos UMA GTV spring/fall S11 vest terra sand dames (12.34.424.3L)

Het Assos UMA GTV Vest S11 biedt betrouwbare bescherming en ademend vermogen voor wisselvallige omstandigheden. Dankzij het vernieuwde softshell-materiaal blijf je warm, droog en comfortabel, zonder bewegingsbeperking. De combinatie van wind- en waterdichte bescherming met ademende panelen voorkomt oververhitting. Perfect voor drie seizoenen en ideaal om te combineren met andere lagen.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€189,95

 (incl. BTW)

Castelli Alpha Flight RoS lange mouw fietsjack red ochre/black reflex heren 35% Korting Castelli Alpha Flight RoS lange mouw fietsjack red ochre/black reflex heren (4523506-608)

Het Castelli Alpha Flight RoS fietsjack is het beste jack voor milde omstandigheden. Dit lichtgewicht, superademende en extreem snelle jack is geweldig voor intensieve ritten of om op temperatuur te blijven in koele omstandigheden. Alpha constructie met membraanloze buitenlaag en Polartec Alpha binnenisolatie. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€269,95

€172,95

  Je bespaart €97,- (incl. BTW)

Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack donkerblauw dames 40% Korting Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack donkerblauw dames (4520554-070)

Het Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack is de beste jas voor gemiddelde omstandigheden. De jas beschermt u tegen voorwind, heeft een maximaal ademend vermogen, biedt lichte isolatie en zorgt ervoor dat u droog blijft tijdens lichte regen, spatwater van een nat wegdek en mist. Het Castelli personeel heeft aangegeven dat dit de favoriete jas is door de pasvoor, veelzijdigheid en het brede bereik van de temperatuur. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€249,95

€149,95

  Je bespaart €100,- (incl. BTW)

Castelli GO fietsjack donker blauw dames 47% Korting Castelli GO fietsjack donker blauw dames (4521540-070)

Het Castelli Go fietsjack is het meest veelzijdige castelli vest. Het kan worden gebruikt als een lichte laag in zachte omstandigheden; in koude omstandigheden kun je er isolatielagen onder aanbrengen. Het Go-jack ziet af van de in de Alpha ingewerkte voering zodat je zelf kunt beslissen hoeveel isolatie je nodig hebt. Voeg er een warme basislaag en thermisch shirt aan toe en meteen breid je je comfortzone uit tot temperaturen beneden het vriespunt. de pasvorm is ook aangepast om nauw aan te sluiten op het lichaam maar niet té nauw. Dit maakt dat de jas goed valt; bovendien is hij afgewerkt met details zoals de naadloze zoom en de gekleurde borstzak met ritssluiting. De verborgen manchetten aan de binnenkant zorgen voor extra comfort; je zult vast waarderen dat ze de koude lucht weghouden van je polsen. Er zijn drie zakken achteraan, met een grote reflecterende strook die zich uitstrekt over de volledige onderkant van de zakken zodat alles 's nachts zichtbaarder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€219,95

€114,95

  Je bespaart €105,- (incl. BTW)

Assos Mille GT C2 wind fietsjack Moon Sand heren 31% Korting Assos Mille GT C2 wind fietsjack Moon Sand heren (11.32.390.1L)

Het Assos Mille GT C2 wind fietsjack heeft een laag volume, ultra compact en met een vernieuwde pasvorm zonder ruis, ontwikkeld voor veelzijdige layering gedurende het hele jaar. Met zeer elastische inzetstukken aan de zijkant en onder de mouwen en een soepeler winddicht textiel is de pasvorm van het MILLE GT Wind Jacket C2 beter aangepast aan de contouren van het lichaam. De vernieuwde pasvorm en het zachtere materiaal zorgen ervoor dat flapperen en ritselen in de wind vrijwel tot het verleden behoren, zonder dat dit ten koste gaat van de bescherming. Het ultralichte, ultra-draagbare ontwerp kan worden opgeborgen in een jerseyzak wanneer het niet nodig is.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€144,95

€99,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Perfetto W lange mouw jacket rood dames 16542-023

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.