Castelli Puffy 2 W lange mouw jacket zilver dames

17537-003 | Schrijf de eerste review! 34572 34572 8055688543174

Het Castelli Puffy 2 W lange mouw jacket zilver dames levert maximale warmte met minimaal gewicht voor ritten in koel en koud weer, met een mooie dames pasvorm.

PrimaLoft isolatie levert warmte, terwijl het ademend vermogen behouden blijft en het jacket gemakkelijk gewassen kan worden.

De buitenlaag is zowel waterafstotend als windproof.

Het jacket is zo warm, dat Castelli luchtgaten heeft moeten toevoegen om je te beschermen tegen oververhitting.

Het jacket kan zelfs gebruikt worden als een isolatie laag bij extreem koude omstandigheden.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen
219,95 €219,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Puffy 2 W lange mouw jacket zilver dames

Eigenschappen:
- Maximale warmte met minimaal gewicht
- PrimaLoft isolatie en geweven binnenvoering
- Nylon ripstop buitenlaag om de wind buiten te houden
- Luchtgaten om vocht te laten ontsnappen
- Drie achterzakken
- Reflecterende elementen op de rug voor extra zichtbaarheid
- Gewicht: 258 gram (maat S)
- Maten: S-XL
- Temperatuur bereik: 5-12 graden
- Wind bescherming: 4*
- Water bescherming: 3*
- Isolatie: 5*
- Ademend vermogen: 3*
- Lichtgewicht: 3*

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Kleur Zilver
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Winter
  •   Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli winter 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Sportful Tempo fietsjas lange mouw groen heren 43% Korting Sportful Tempo fietsjas lange mouw groen heren (1120512-329)

De Sportful Tempo fietsjas lange mouw heeft een vernieuwd ontwerp en een verbeterde pasvorm. Deze fietsjas maakt nog steeds gebruik van dezelfde kwaliteit Gore-Tex infinium op de voorkant. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€159,95

€89,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Craft Core Bike Subz fietsjack zwart/zilver dames 16% Korting Craft Core Bike Subz fietsjack zwart/zilver dames (1911430-999926)

De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack. Het jack beschikt over een geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van uw spullen zoals een mobiele telefoon en uw sleutels.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€119,95

€99,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Castelli Aria shell fietsjack belgian blue heren 15% Korting Castelli Aria shell fietsjack belgian blue heren (4520058-424)

De Castelli Aria shell fietsjack is extreem licht in gewicht en heeft een zeer goede bescherming tegen de wind. De fietsjas is warm genoeg om tijdens een milde omstandigheden. Daarnaast is de fietsjas erg compact en heeft maar een minimale ruimte nodig in bijvoorbeeld je zak of tas. De fietsjas voelt bijna als een tweede huid doordat er stretch panelen op de achterkant van de mouwen en de zijkant gebruikt worden. Je hebt geen last van flapperende stof, waardoor je geen koude lucht die in je jas circuleert. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€130,-

€109,95

  Je bespaart €20,05 (incl. BTW)

Assos UMA GT C2 wind fietsjack Moon Sand dames Assos UMA GT C2 wind fietsjack Moon Sand dames (12.32.392.1L)

Het Assos UMA GT C2 wind fietsjack heeft een laag volume, ultra compact en met een vernieuwde pasvorm zonder ruis, ontwikkeld voor veelzijdige layering gedurende het hele jaar. Met zeer elastische inzetstukken aan de zijkant en onder de mouwen en een soepeler winddicht textiel is de pasvorm van het UMA GT Wind Jacket C2 beter aangepast aan de contouren van het lichaam. De vernieuwde pasvorm en het zachtere materiaal zorgen ervoor dat flapperen en ritselen in de wind vrijwel tot het verleden behoren, zonder dat dit ten koste gaat van de bescherming. Het ultralichte, ultra-draagbare ontwerp kan worden opgeborgen in een jerseyzak wanneer het niet nodig is.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€144,95

 (incl. BTW)

Craft Essence Light Wind fietsvest wit heren 37% Korting Craft Essence Light Wind fietsvest wit heren (1908814-900000)

De Craft Essence Light Wind fietsvest is de perfecte oplossing voor wanneer je fietstochten vaak tot in de avonduren duren. Het is namelijk een ideaal kledingstuk voor wanneer het te warm is voor een jas en te koud voor alleen een trui. Dankzij het ultralichte materiaal is het vest licht van gewicht en makkelijk op te bergen in elke fietstrui achterzak. Het wind- en waterafstotende materiaal houd je goed droog bij lichte regen. Het elastische gaas op de rug geeft je extra bewegingsvrijheid en vermindert de transpiratie doormiddel van meer ventilatie.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€79,95

€49,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Gobik Pluvia 2.0 Blazing Orange waterdichte fietsjas heren 11% Korting Gobik Pluvia 2.0 Blazing Orange waterdichte fietsjas heren (10-05-009-002)

De Gobik Pluvia 2.0 Blazing Orange fietsjas is de perfecte metgezel voor plotselinge weersveranderingen, zoals die kunnen optreden bij een bergpas of tijdens lange ritten in de herfst of lente. Deze ultralichte regenjas voor wegfietsen stelt je in staat om comfortabel te blijven trappen in de wind en bij lichte regen. Ontworpen om bescherming te bieden in onvoorspelbare situaties, zoals afdalingen of lange ritten, houdt hij je droog en aangenaam. In deze nieuwe versie hebben we een glanzende afwerking aan onze LIGHTSHELL-stof toegevoegd en de structuur verbeterd voor extra comfort. Bovendien zijn de zijkanten en achterkant uitgebreid met nieuwe openingen voor verbeterde ademend vermogen.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€89,95

€79,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Puffy 2 W lange mouw jacket zilver dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.