15% Korting
De Castelli Puro 4 fietsjas combineert warmte, ademend vermogen en stijl in één veelzijdige jersey.
Dankzij de innovatieve stof met 3D-breisel ervaar je meer warmte dan je verwacht van een lichte middenzware jersey.
De pasvorm is nauwsluitend maar comfortabel, met optimale stretch voor bewegingsvrijheid.
Met 360° reflectie en handige details zoals drie achterzakken en een YKK® Vislon®-ritssluiting is dit shirt ideaal voor frisse ritten.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€130,-
€109,95Je bespaart €20,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De naam zegt het al: het Puro shirt staat voor puur fietsplezier. Deze jersey is speciaal ontworpen voor herfstdagen, vroege lentedagen of koelere omstandigheden waarin je bescherming en ademend vermogen nodig hebt. Het shirt is iets lichter dan de Espresso- of Entrata thermal jersey, maar biedt dankzij het geavanceerde 3D-breisel verrassend veel warmte. Dit breisel creëert een luchtlaagje aan de binnenkant, wat zorgt voor extra isolatie zonder dat de jersey zwaar aanvoelt.
De gebruikte Italiaanse stof, bestaande uit 93% polyester en 7% elastaan, combineert vochtafvoerende eigenschappen met een zachte, elastische structuur. Hierdoor blijft je lichaam droog en profiteer je van een comfortabele, prestatiegerichte pasvorm die nauw aansluit zonder te knellen.
Naast de functionele kwaliteiten blinkt het Puro shirt ook uit in veiligheid en afwerking. Met reflecterende panelen op de schouders en achterzakken ben je rondom beter zichtbaar, zelfs bij weinig licht. De elastische gripper in de taille zorgt dat de jersey altijd goed blijft zitten, terwijl de soepel lopende YKK® Vislon®-ritssluiting het makkelijk maakt om onderweg te ventileren. Drie achterzakken bieden voldoende ruimte voor voeding en essentials.
Kortom, het Puro shirt is een veelzijdige keuze voor fietsers die comfort, stijl en prestaties willen combineren tijdens ritten in frisse omstandigheden.
Belangrijkste eigenschappen:
-Middelzware jersey, ideaal voor herfst- en lenteritten
-3D-breisel houdt lucht vast en biedt extra warmte bij laag gewicht (180 g)
-Vochtregulerend polyester voor een droog en comfortabel gevoel
-93% polyester, 7% elastaan: zacht, ademend en rekbaar
-Nauwsluitende pasvorm zonder strak gevoel
-360° reflectie dankzij panelen op schouders en achterzakken
-Elastische gripper in de taille voor perfecte pasvorm
-3 achterzakken voor praktische opbergruimte
-YKK® Vislon®-ritssluiting voor soepele bediening
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
34% Korting
Castelli Alpha Doppio RoS lange mouw fietsjack oranje heren
(4523505-857)
Het Castelli Alpha Doppio RoS fietsjack is een top winterjack met warmte, ademend vermogen en een hoog niveau van regenbescherming. Dit in combinatie met een zachte en comfortabele pasvorm. Deze jas laat zien hoe een winterjas moet presteren.
€319,95
€209,95Je bespaart €110,- (incl. BTW)
30% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack roze dames
(4522543-654)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€159,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
Fusion S1 Cycling Vest oranje Unisex
(0216-ORA)
De Fusion S1 Cycling Vest is een praktisch en veelzijdig unisex fietsvest voor alle soorten training het hele jaar door.
Het is een zeer licht en echt handig om mee te nemen in de zak voor extra bescherming tijdens weersveranderingen.
De voorkant van het vest is winddicht en waterafstotend.
De achterkant bestaat uit een hoogelastisch, ademend mesh-paneel dat helemaal tot aan de kraag reikt, zodat het vest in fietspositie nauwsluitend is met een comfortabele pasvorm zonder te strak te zitten.
De binnenkant van de kraag is zacht en vochtregulerend. Het vest heeft een stevige rits met een winddichte achterkant en is onderaan afgewerkt met een elastische siliconen grip.
(incl. BTW)
10% Korting
Castelli Gabba RoS 2 fietsjack korte mouw oranje dames
(4522544-883)
De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt. Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant. De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
17% Korting
Castelli GO fietsjack fietsjack rood dames
(4521540-421)
Het Castelli Go fietsjack is het meest veelzijdige castelli jack. Het kan worden gebruikt als een lichte laag in zachte omstandigheden; in koude omstandigheden kun je er isolatielagen onder aanbrengen. Het Go-jack ziet af van de in de Alpha ingewerkte voering zodat je zelf kunt beslissen hoeveel isolatie je nodig hebt. Voeg er een warme basislaag en thermisch shirt aan toe en meteen breid je je comfortzone uit tot temperaturen beneden het vriespunt. de pasvorm is ook aangepast om nauw aan te sluiten op het lichaam maar niet té nauw. Dit maakt dat de jas goed valt; bovendien is hij afgewerkt met details zoals de naadloze zoom en de gekleurde borstzak met ritssluiting. De verborgen manchetten aan de binnenkant zorgen voor extra comfort; je zult vast waarderen dat ze de koude lucht weghouden van je polsen. Er zijn drie zakken achteraan, met een grote reflecterende strook die zich uitstrekt over de volledige onderkant van de zakken zodat alles 's nachts zichtbaarder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€189,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
34% Korting
Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack lichtblauw dames
(4520554-324)
Het Castelli Alpha RoS 2 light fietsjack is de beste jas voor gemiddelde omstandigheden. De jas beschermt u tegen voorwind, heeft een maximaal ademend vermogen, biedt lichte isolatie en zorgt ervoor dat u droog blijft tijdens lichte regen, spatwater van een nat wegdek en mist. Het Castelli personeel heeft aangegeven dat dit de favoriete jas is door de pasvoor, veelzijdigheid en het brede bereik van de temperatuur. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€249,95
€164,95Je bespaart €85,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Puro 4 fietsjack ivory heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.