Castelli squadra long jacket geel-fluo heren 10504-032  10504-032 Uitverkoop

Castelli squadra long jacket geel-fluo heren 10504-032

10504-032 | Schrijf de eerste review! 21776 21776 8033685017751

Het Castelli squadra long jacket geel-fluo heren is een functioneel regen-en windjack die je door weer en wind beschermt en is onmisbaar in je fietsgarderobe.

Het jack is het hele jaar te gebruiken voor onverwachte slechtweer momenten.

Gemaakt van een gecoat Nylon: licht, windproof en waterafstotend.

Zeer klein en compact op te bergen in je achterzak en een beschermende coating zorgt ervoor dat je droog blijft bij een onverwachte regenbui. 

Het Castelli Squadra Long Jacket heeft een extra lang achterpand dat je beschermd tegen opspattend vuil en water. 

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Levering binnen 2-5 werkdagen

€44,95

32,5 €32,50

Je bespaart €12,45 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli squadra long jacket geel-fluo heren

Een functioneel regen-en windjack die je door weer en wind beschermt. Het Squadra Long Jacket van Castelli is een onmisbaar item in je fietsgarderobe. Het jack is het hele jaar te gebruiken voor onverwachte slechtweer momenten. Gemaakt van een gecoat Nylon: licht, windproof en waterafstotend. Zeer klein en compact op te bergen in je achterzak. Een beschermende coating zorgt ervoor dat je droog blijft bij een onverwachte regenbui. Je lichaam wordt beschermd tegen wind en regen. Reflecterende biezen in de mouwen en op de rug zorgen voor een goede zichtbaarheid. Voor extra ventilatie heeft dit jack ventilatieopeningen in de zijpanelen. Het Castelli Squadra Long Jacket heeft een extra lang achterpand dat je beschermd tegen opspattend vuil en water.

Eigenschappen:
- De "emergency" jacket: water-en winddicht, en is makkelijk op te vouwen
- Gecoat nylon stof met waterafstotende behandeling
- Ventilatie stukken voor betere vochtregulatie
- Reflecterende stukken op de mouwen en rug
- Extra lange achterkant voor bescherming tegen opspattend water van wielen
- Stof: 100 procent polyester
- Gewicht 108g (L)
- Maten S-3XL

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Kleur Geel
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  •   Winter
  •   Lente - herfst
  • Categorie Castelli zomer 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Squadra stretch fietsjack lange mouw zwart dames 10% Korting Castelli Squadra stretch fietsjack lange mouw zwart dames (4521529-085)

Het Castelli Squadra Stretch vest is een functioneel regen-en windvest die je door weer en wind beschermt en is onmisbaar in je fietsgarderobe. Het vest is het hele jaar te gebruiken voor onverwachte slechtweer momenten. Gemaakt van een gecoat Nylon: licht, windproof en waterafstotend. Zeer klein en compact op te bergen in je achterzak en een beschermende coating zorgt ervoor dat je droog blijft bij een onverwachte regenbui.  Het Castelli Squadra Long vest heeft een extra lang achterpand dat je beschermd tegen opspattend vuil en water.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€75,-

€66,95

  Je bespaart €8,05 (incl. BTW)

Gobik Envy 2.0 Ultrablue fietsjas heren 13% Korting Gobik Envy 2.0 Ultrablue fietsjas heren (10-03-037-004)

De Gobik Envy 2.0 Ultrablue fietsjas is ontworpen voor koele en koude temperaturen, ideaal voor winderige en regenachtige dagen. Dit shirt is geschikt voor zowel milde als intense ritten. Dankzij de Polartec® isolatietechnologie biedt het een breed thermisch bereik, waardoor het effectief beschermt tegen de elementen en tegelijkertijd uitstekende ademend vermogen heeft. Het biedt bescherming en aerodynamica van het hoogste niveau, met Polartec® Power Shield™ Pro-technologie. Dit is een ademend, winddicht en waterdicht membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS. Het maakt gebruik van moleculaire diffusie in plaats van microporen om waterdamp af te voeren, terwijl het een barrière biedt tegen waterdruppels.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€164,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Castelli Squadra stretch mouwloos vest zwart heren 10% Korting Castelli Squadra stretch mouwloos vest zwart heren (4521512-085)

Het Castelli Squadra Stretch vest is een functioneel regen-en windvest die je door weer en wind beschermt en is onmisbaar in je fietsgarderobe. Het vest is het hele jaar te gebruiken voor onverwachte slechtweer momenten. Gemaakt van een gecoat Nylon: licht, windproof en waterafstotend. Zeer klein en compact op te bergen in je achterzak en een beschermende coating zorgt ervoor dat je droog blijft bij een onverwachte regenbui.  Het Castelli Squadra Long vest heeft een extra lang achterpand dat je beschermd tegen opspattend vuil en water.  Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€65,-

€57,95

  Je bespaart €7,05 (incl. BTW)

Sportful Reflex fietsjack lange mouw geel heren Sportful Reflex fietsjack lange mouw geel heren (1121018-091)

Het Sportful Reflex fietsjack is een perfect jack voor in de zomer of in de lente. Het jacket is wind- en lichte regen bestendig, met een uitstekende zichtbaarheid.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€55,-

 (incl. BTW)

Assos Mille GT wind vest C2 bronze ash heren 13% Korting Assos Mille GT wind vest C2 bronze ash heren (11.34.389.3G)

Ontdek de Assos Mille GT wind vest C2 Lichtgewicht, Winddicht en Ultrapackbaar. Optimale bescherming zonder bulk. De Assos MILLE GT Wind Vest C2 is een ultralicht en compact opvouwbaar windvest, ontworpen voor fietsers die bescherming willen tegen wind en lichte neerslag zonder extra gewicht of volume. De vernieuwde pasvorm zorgt voor minder geritsel, verhoogde ademendheid en een nog lichtere constructie.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€114,95

€99,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Castelli Espresso air jacket lange mouw belgian blue heren Castelli Espresso air jacket lange mouw belgian blue heren (4524502-424)

Ontdek de Castelli Espresso air jacket lange mouw. Met de Castelli`s Ristretto Technology voor ongeëvenaarde ademend vermogen, droogheid en warmte. De Ristretto Warm-stof biedt ook veel stretch voor een nauwsluitende pasvorm met volledige bewegingsvrijheid. De Espresso Air Jacket is ontworpen om je warmer, droger en comfortabeler te houden met Castelli's revolutionaire Ristretto Technology. Droger. Warmer. Comfortabeler.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€220,-

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli squadra long jacket geel-fluo heren 10504-032

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.