Uitverkoop
Het Castelli Squadra long vest zwart heren is een functioneel regen-en windvest die je door weer en wind beschermt en is onmisbaar in je fietsgarderobe.
Het vest is het hele jaar te gebruiken voor onverwachte slechtweer momenten.
Gemaakt van een gecoat Nylon: licht, windproof en waterafstotend.
Zeer klein en compact op te bergen in je achterzak en een beschermende coating zorgt ervoor dat je droog blijft bij een onverwachte regenbui.
Het Castelli Squadra Long vest heeft een extra lang achterpand dat je beschermd tegen opspattend vuil en water.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€39,95
€24,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Squadra long vest zwart heren
Reflecterende biezen in de mouwen en op de rug zorgen voor een goede zichtbaarheid. Voor extra ventilatie heeft dit jack ventilatieopeningen in de zijpanelen.
Eigenschappen:
- Het "emergency" vest: water-en winddicht, en is makkelijk op te vouwen
- Gecoat nylon stof met waterafstotende behandeling
- Ventilatie stukken voor betere vochtregulatie
- Reflecterende stukken op de rug
- Extra lange achterkant voor bescherming tegen opspattend water van wielen
- Stof: 100 procent polyester
- Gewicht 66g (L)
- Maten S-3XL
- Wind bescherming: 4*
- Water bescherming: 2*
- Isolatie: 1*
- Ademend vermogen: 3*
- Lichtgewicht: 4*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
15% Korting
Craft Core Endurance Hydro 2 fietsjack geel dames
(1913654-851000)
De Craft Core Endurance Hydro 2 fietsjack is een wind- en waterdicht fietsjack speciaal ontworpen voor het fietsen in natte en winderige omstandigheden. Dit jacket is gemaakt van wind- en waterdichte stof en heeft getapete naden voor volledige bescherming tegen verschillende weersomstandigheden. Tevens is het fietsjack voorzien van ventilerende mesh bij de oksels, geborstelde fleece stof aan de binnenkant van de kraag en elastische randen die regen en wind buiten houden.
€99,95
€84,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
20% Korting
Castelli Squadra stretch fietsjack lange mouw groen/geel dames
(4521529-383)
Het Castelli Squadra Stretch vest is een functioneel regen-en windvest die je door weer en wind beschermt en is onmisbaar in je fietsgarderobe.
Het vest is het hele jaar te gebruiken voor onverwachte slechtweer momenten.
Gemaakt van een gecoat Nylon: licht, windproof en waterafstotend.
Zeer klein en compact op te bergen in je achterzak en een beschermende coating zorgt ervoor dat je droog blijft bij een onverwachte regenbui.
Het Castelli Squadra Long vest heeft een extra lang achterpand dat je beschermd tegen opspattend vuil en water.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€75,-
€59,95Je bespaart €15,05 (incl. BTW)
8% Korting
Gobik Element Ink black fietsjas heren
(10-03-027-003)
De Gobik Element is een ultralichte fietsjas en overtreft al je verwachtingen op het gebied van comfort, bescherming en ademend vermogen. Dankzij de innovatieve Polartec® Power Shield™ Pro-membraan blijf je beschermd tegen wind en lichte regen, zonder dat de jas benauwd aanvoelt. De strategische mix van ademende en rekbare materialen biedt maximale bewegingsvrijheid en een perfecte pasvorm. Ideaal voor ritten in wisselende omstandigheden tijdens de lente en herfst.
€174,95
€159,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Squall shell fietsjack silver gray/black dames
(4524539-870)
De Castelli Squall shell fietsjack is ontworpen om mee te nemen op dagen waarop regen wordt verwacht, maar licht en compact genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat. Deze jas is ontworpen om je droog te houden bij een plotselinge bui of om de kou te verdrijven tijdens je afdaling van de bergen. Supercompacte en lichtgewicht stretch regenjas, perfect om bij elke rit mee te nemen.
€120,-
€107,95Je bespaart €12,05 (incl. BTW)
19% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack groen/geel heren
(4522511-383)
Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€184,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
20% Korting
Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack zwart heren
(4523502-085)
De Castelli Fly Thermal lange mouw fietsjack dat zo licht is dat het voelt alsof het zo weg kan vliegen.
Superlichte constructie doormiddel Castelli FLY Fabric Technologies: FFT om je warm te houden en te beschermen tegen de elementen.
Voorzien van FLY SL Shell voor bescherming tegen wind en regen.
€299,95
€239,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Squadra long vest zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.