
Het Castelli Squadra Stretch vest is een functioneel regen-en windvest die je door weer en wind beschermt en is onmisbaar in je fietsgarderobe.
Het vest is het hele jaar te gebruiken voor onverwachte slechtweer momenten.
Gemaakt van een gecoat Nylon: licht, windproof en waterafstotend.
Zeer klein en compact op te bergen in je achterzak en een beschermende coating zorgt ervoor dat je droog blijft bij een onverwachte regenbui.
Het Castelli Squadra Long vest heeft een extra lang achterpand dat je beschermd tegen opspattend vuil en water.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€59,95
€48,95Je bespaart €11,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Coated ripstop nylon voor- en achterkant om de wind tegen te houden
- Strakke inzetstukken in stretchstof op zijkanten voor een perfecte pasvorm en ventilatie
- Hoge kraag om de tocht tegen te gaan
- Reflecterende details op borst en onderrug voor zichtbaarheid als er weinig licht is
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Dit Castelli Unlimited Puffy fietsjack biedt erg veel isolatie en warmte als je die nodig hebt, maar je bergt het jack ook handig op in bijvoorbeeld je zadeltas of rugtas als je het niet nodig hebt. De buitenlaag is gemaakt van een stof die erg licht is en toch de wind tegenhoudt. Aan de binnenkant is Polartec Alpha Direct de lichtste, meest compacte en meest doorlatende isolatie die op de markt is. Het jack is zo warm als een synthetische stof maar ze heeft geen binnenlaag nodig die het ademende vermogen zou verminderen en alles iets zwaarder zou maken. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€269,95
€242,95Je bespaart €27,- (incl. BTW)
De Sporful Hot Pack Easylight is het nieuwe beste fietsjack voor in je favoriete bergen. Het jack is zeer effectief voor frisse afdalingen en winderige routes.
(incl. BTW)
De Gobik Pluvia fietsjas lange mouw is een ultralichte regenjas is speciaal ontwikkeld voor wielrenners die voorbereid willen zijn op plotselinge weersveranderingen. Ideaal voor in de bergen of tijdens lange ritten in de lente en herfst. De jas biedt betrouwbare bescherming tegen wind en lichte regen, zonder in te leveren op comfort of bewegingsvrijheid. Perfect voor wisselvallige dagen in de bergen of tijdens frisse lente- en herfstritten. Blijf comfortabel doortrappen bij wind en korte regenbuien.
(incl. BTW)
Het Castelli Alpha Flight RoS fietsjack is het beste jack voor milde omstandigheden. Dit lichtgewicht, superademende en extreem snelle jack is geweldig voor intensieve ritten of om op temperatuur te blijven in koele omstandigheden. Alpha constructie met membraanloze buitenlaag en Polartec Alpha binnenisolatie. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€269,95
€239,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Het Gobik Envy 2.0 Ultrablue fietsjas is ontworpen voor koele en koude temperaturen, ideaal voor winderige en regenachtige dagen. Dit shirt is geschikt voor zowel milde als intense ritten. Dankzij de Polartec® isolatietechnologie biedt het een breed thermisch bereik, waardoor het effectief beschermt tegen de elementen en tegelijkertijd uitstekende ademend vermogen heeft. Het biedt bescherming en aerodynamica van het hoogste niveau, met Polartec® Power Shield™ Pro-technologie. Dit is een ademend, winddicht en waterdicht membraan van plantaardige oorsprong, vrij van PFAS. Het maakt gebruik van moleculaire diffusie in plaats van microporen om waterdamp af te voeren, terwijl het een barrière biedt tegen waterdruppels.
(incl. BTW)
Het Castelli Go fietsjack is het meest veelzijdige castelli vest. Het kan worden gebruikt als een lichte laag in zachte omstandigheden; in koude omstandigheden kun je er isolatielagen onder aanbrengen. Het Go-jack ziet af van de in de Alpha ingewerkte voering zodat je zelf kunt beslissen hoeveel isolatie je nodig hebt. Voeg er een warme basislaag en thermisch shirt aan toe en meteen breid je je comfortzone uit tot temperaturen beneden het vriespunt. de pasvorm is ook aangepast om nauw aan te sluiten op het lichaam maar niet té nauw. Dit maakt dat de jas goed valt; bovendien is hij afgewerkt met details zoals de naadloze zoom en de gekleurde borstzak met ritssluiting. De verborgen manchetten aan de binnenkant zorgen voor extra comfort; je zult vast waarderen dat ze de koude lucht weghouden van je polsen. Er zijn drie zakken achteraan, met een grote reflecterende strook die zich uitstrekt over de volledige onderkant van de zakken zodat alles 's nachts zichtbaarder wordt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€219,95
€119,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Squadra stretch mouwloos vest geel heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.