Castelli Squall shell jacket lange mouw electric lime/silver reflex heren  4524507-383 10% Korting

Castelli Squall shell jacket lange mouw electric lime/silver reflex heren

4524507-383 | Schrijf de eerste review! 103468 103468

De Castelli Squall shell jacket lange mouw is Ontworpen om mee te nemen op dagen waarop regen wordt verwacht, maar licht en opvouwbaar genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat.

Deze jas is ontworpen om je droog te houden bij een bui of om de kou weg te nemen wanneer je afdaalt van de bergen.

Super-opvouwbare, lichtgewicht stretch regenjas om mee te nemen bij elke rit.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€120,-

107,95 €107,95

Je bespaart €12,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

eigenschappen:
- "Lichtgewicht constructie voor opvouwbaarheid
- Stretch tweelaagse stof met waterdichte membraan
- Getapete naden
- Reflecterende streep op de rug voor extra zichtbaarheid
- Elastiek bij polsen en taille om water en koude lucht buiten te houden"

Gemaakt om mee te nemen op dagen waarop regen dreigt, maar licht en opvouwbaar genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat. De Squall Shell Jacket is ontworpen om je droog te houden bij een bui of om de kou weg te nemen wanneer je afdaalt van de bergen. Deze shell jas is elastisch genoeg om over een jas te passen, terwijl hij toch niet te los zit wanneer je hem over alleen een shirt draagt. Om ervoor te zorgen dat de regen buiten blijft, zijn de naden getapet en hebben we elastiek toegevoegd bij de polsen en taille. Reflecterende tape op de rug zorgt voor dat extra beetje zichtbaarheid.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering Regenjack
  •   Winter fietsjack
  • Kleur Groen
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  •   Lente - herfst
  •   Zomer - lente
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli zomer 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gobik Envy 2.0 Flame fietsjas heren 13% Korting Gobik Envy 2.0 Flame fietsjas heren (10-03-037-005)

De Gobik Envy fietsjas lange mouw is een high-performance jas en biedt ultieme bescherming tegen regen en wind, gecombineerd met een aerodynamische pasvorm voor topprestaties. De Polartec® Power Shield™ Pro technologie gebruikt een ademende, wind- en waterdichte membraan van plantaardige oorsprong, zonder PFAS. Dankzij moleculaire diffusie wordt waterdamp efficiënt afgevoerd, zonder dat regen de jas binnendringt. De nauwsluitende pasvorm voelt als een tweede huid, minimaliseert luchtweerstand en is ideaal te combineren met lichte, aansluitende lagen. Perfect voor rijders die maximale bescherming zoeken zonder in te leveren op bewegingsvrijheid. Dankzij het brede thermische bereik blijf je droog en comfortabel onder alle omstandigheden.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€189,95

€164,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Castelli Ultra rain cape lange mouw electric lime/silver reflex 28% Korting Castelli Ultra rain cape lange mouw electric lime/silver reflex (4524506-383)

De Castelli Ultra rain cape lange mouw is waterdicht en opvouwbaar. De jas is gemaakt met Polartec Weather Protection tweelaagse stretchstof. Het is ontworpen om samen met onze winterjassen te gebruiken, maar past ook perfect over een shirt zonder te wapperen in de wind en kan worden opgevouwen om in een zak te passen. Ultra-waterdichte, ultra-opvouwbare regenjas.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€230,-

€164,95

  Je bespaart €65,05 (incl. BTW)

Assos Uma GT Hashoogl S11 winter fietsjack storm blue dames 8% Korting Assos Uma GT Hashoogl S11 winter fietsjack storm blue dames (12.30.411.2S)

Ontdek de Assos Uma GT Hashoogl S11 winter fietsjack. Een gestroomlijnde regularFit jas voor lange ritten en basiskilometers onder uitdagende winteromstandigheden. De geüpdate softshell-stoffen op de borst en mouwen combineren stormbestendige bescherming met ademende, thermoregulerende isolatie en een soepel, laag-volume pasvorm.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€299,95

€274,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Castelli Gabba RoS 2 korte mouw fietsjack grijs heren 25% Korting Castelli Gabba RoS 2 korte mouw fietsjack grijs heren (4522512-064)

De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt. Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant. De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,95

€149,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Assos Mille GTS spring/fall S11 gilet blauw heren Assos Mille GTS spring/fall S11 gilet blauw heren (11.34.422.2T)

Het Assos GTS Vest S11 is de perfecte laag voor wisselvallige ritten in koele en natte omstandigheden. Het vernieuwde softshell-materiaal biedt wind- en waterdichte bescherming zonder in te leveren op ademend vermogen. Dankzij de elastische, aansluitende pasvorm blijft de vest stabiel zonder hinderlijke plooien of drukpunten. Ideaal voor drie seizoenen, van frisse zomerdagen tot regenachtige voorjaars- en herfsttochten.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€189,95

 (incl. BTW)

Castelli Competizione fietsjack lange mouw rood heren 20% Korting Castelli Competizione fietsjack lange mouw rood heren (4525506-023)

Met de Castelli Competizione jacket blijf je warm en droog tijdens koude en natte ritten met deze innovatieve fietsjas. Het Polartec® AirCore™-materiaal combineert uitzonderlijke isolatie met ongeëvenaard ademend vermogen. Volledig winddicht en waterafstotend, zodat je beschermd blijft in alle omstandigheden. Perfecte pasvorm, reflecterende details en praktische zakken maken hem onmisbaar voor elke serieuze fietser. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€250,-

€199,95

  Je bespaart €50,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Squall shell jacket lange mouw electric lime/silver reflex heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.