Castelli Squall shell jacket lange mouw silver gray/black heren  4524507-870 16% Korting

Castelli Squall shell jacket lange mouw silver gray/black heren

4524507-870 | Schrijf de eerste review! 103474 103474

De Castelli Squall shell jacket lange mouw is Ontworpen om mee te nemen op dagen waarop regen wordt verwacht, maar licht en opvouwbaar genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat.

Deze jas is ontworpen om je droog te houden bij een bui of om de kou weg te nemen wanneer je afdaalt van de bergen.

Super-opvouwbare, lichtgewicht stretch regenjas om mee te nemen bij elke rit.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€120,-

99,95 €99,95

Je bespaart €20,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

eigenschappen:
- "Lichtgewicht constructie voor opvouwbaarheid
- Stretch tweelaagse stof met waterdichte membraan
- Getapete naden
- Reflecterende streep op de rug voor extra zichtbaarheid
- Elastiek bij polsen en taille om water en koude lucht buiten te houden"

Gemaakt om mee te nemen op dagen waarop regen dreigt, maar licht en opvouwbaar genoeg om bij elke rit mee te nemen, voor het geval dat. De Squall Shell Jacket is ontworpen om je droog te houden bij een bui of om de kou weg te nemen wanneer je afdaalt van de bergen. Deze shell jas is elastisch genoeg om over een jas te passen, terwijl hij toch niet te los zit wanneer je hem over alleen een shirt draagt. Om ervoor te zorgen dat de regen buiten blijft, zijn de naden getapet en hebben we elastiek toegevoegd bij de polsen en taille. Reflecterende tape op de rug zorgt voor dat extra beetje zichtbaarheid.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering Regenjack
  •   Winter fietsjack
  • Kleur Grijs
  •   Zilver
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  •   Lente - herfst
  •   Zomer - lente
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli zomer 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Goccia fietsjack grijs heren 34% Korting Castelli Goccia fietsjack grijs heren (4520511-030)

Het Castelli Goccia fietjsack is volledig waterdicht en door de stretch pasvorm zorgt de fietsjas voor aerodynamische prestaties en comfort. Door de Tempesta Stretch is de jas volledig waterdicht en de four-way stretch zorgt dat de jas geschikt is voor elk lichaamstype. De stof is naar de specificaties van Castelli ontwikkeld om volledig waterdicht te zijn, comfortabel, flexibel en om compact meegenomen te kunnen worden. Het is de bedoeling om deze fietsjas over uw fietsshirt heen te dragen en daarom is de constructie geminimaliseerd en zijn de externe zakken weggelaten. De fietsjas is voorzien van reflectie, de rits bedekt om water te weren en er zit op de rug extra ventilatie om oververhitting te voorkomen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€189,95

€124,95

  Je bespaart €65,- (incl. BTW)

Assos UMA GT wind vest C2 bronze ash dames Assos UMA GT wind vest C2 bronze ash dames (12.34.391.3G)

Ontdek de Assos UMA GT wind vest C2 Lichtgewicht, Winddicht en Ultrapackbaar. De Assos UMA GT Wind C2 is een compact en winddicht gilet, ontworpen om optimale bescherming zonder extra volume te bieden. De vernieuwde constructie maakt gebruik van lichtere, ruisvrije materialen en biedt uitstekende ademendheid.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€115,-

 (incl. BTW)

Castelli Alpha RoS 2 fietsjack zwart heren 45% Korting Castelli Alpha RoS 2 fietsjack zwart heren (4520502-085)

De Castelli Alpha RoS 2 fietsjack is de perfect jas voor tijdens de winter periode. Castelli is begonnen met het maken van een lijst met minpunten aan de huidige jassen en wilde er alles aan doen om de beste jas ooit te maken. Uiteindelijk is dit de ultieme jas die een comfortabele pasvorm combineert met bescherming tegen de regen, ademend vermogen en ook nog eens warm is. Met deze - derde generatie - update is dit nog steeds 1 van de voorlopers op gebied hoe een winterjas moet zijn. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€299,95

€164,95

  Je bespaart €135,- (incl. BTW)

Gobik Vector 2.0 Crow fietsvest heren  Gobik Vector 2.0 Crow fietsvest heren (10-04-027-004)

Het Gobik Vector 2.0 Crow fietsvest biedt ideale bescherming voor frisse ochtenden en winderige dagen in het tussenseizoen. Licht, opvouwbaar en aerodynamisch ontworpen, vergroot het je thermische comfort zonder in te boeten op snelheid. De combinatie van nylon en elastaan zorgt voor een flexibele, aansluitende pasvorm, terwijl het ademende rugpand overtollige warmte afvoert. Dankzij vernieuwde openingen kom je makkelijk bij de zakken van je jersey.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€94,95

 (incl. BTW)

Castelli GO fietsjack fietsjack lange mouw paars dames 10% Korting Castelli GO fietsjack fietsjack lange mouw paars dames (4521540-502)

Het Castelli Go fietsjack is het meest veelzijdige castelli jack. Het kan worden gebruikt als een lichte laag in zachte omstandigheden; in koude omstandigheden kun je er isolatielagen onder aanbrengen. Het Go-jack ziet af van de in de Alpha ingewerkte voering zodat je zelf kunt beslissen hoeveel isolatie je nodig hebt. Voeg er een warme basislaag en thermisch shirt aan toe en meteen breid je je comfortzone uit tot temperaturen beneden het vriespunt. de pasvorm is ook aangepast om nauw aan te sluiten op het lichaam maar niet té nauw. Dit maakt dat de jas goed valt; bovendien is hij afgewerkt met details zoals de naadloze zoom en de gekleurde borstzak met ritssluiting. De verborgen manchetten aan de binnenkant zorgen voor extra comfort; je zult vast waarderen dat ze de koude lucht weghouden van je polsen. Er zijn drie zakken achteraan, met een grote reflecterende strook die zich uitstrekt over de volledige onderkant van de zakken zodat alles 's nachts zichtbaarder wordt.  

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€229,95

€206,95

  Je bespaart €23,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack roze dames 30% Korting Castelli Perfetto RoS 2 lange mouw fietsjack roze dames (4522543-654)

Het Castelli Perfetto RoS 2 fietsjack is het enige jack dat het allemaal kan. Net als bij de Gabba betekent het 'RoS'-label dat het jack uitblinkt in droge omstandigheden dankzij het hoge ademend vermogen, maar ook in nat weer dankzij Castelli's exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stof. Aan de voorkant is een lichte, met fleece gevoerde waterdichte stof gebruikt, en aan de achterkant een lichtere, meer rekbare stof voor een optimaal ademend vermogen en uitstekende waterafstotende eigenschappen. Het Perfetto RoS 2 Jacket houdt koude wind buiten en is toch veel beter ademend dan de polyurethaan membranen die meestal gebruikt worden in jacks die met de Perfetto proberen te concurreren. Als je droger blijft, heb je niet zoveel onderlagen nodig. Het mooie van deze jas is dat hij zelf geen isolatie heeft. Een dunne basislaag is voldoende voor milde temperaturen; echt koude temperaturen kun je trotseren door een isolerende laag toe te voegen (een thermisch shirt of Castelli's Alpha 2nd Layer). De "2" in de naam verwijst naar de veranderingen in de nieuwste versie, waaronder een YKK Vislon rits met een boven- en onderopening voor regelbare ventilatie. De reflecterende elementen op de rug zijn beter zichtbaar, de naad bovenaan de schouder werd naar achteren verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte. De Perfetto blijft zweren bij een performance fit, maar het nieuwe model heeft iets meer speling in de borst, schouders en biceps. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€229,95

€159,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Castelli Squall shell jacket lange mouw silver gray/black heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.